Green Lantern - Arkabahçe Yayıncılık

Başlatan Nightrain, 07 Temmuz, 2015, 15:44:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

"Sektör 2814'Den Hal Jordan, Kalbinde Büyük Bir Öfke Var."

Sinestro Birliği Savaşı sona erdi. En büyük Green Lantern Hal Jordan, baş düşmanı Sinestro karşısında zafer kazandı. İrade gücü korkuyu yendi. Şimdi, Işık Savaşı başlıyor.

Yeni bir Birlik ortaya çıkıyor ve damarlarında dolaşan öfke ağızlarından fışkıran alevler kadar ölümcül. Nefretin esiri olmuş Atrocitus ve Red Lanternlar, Sinestro ve Green Lantern Birliği'nden intikam alma peşinde.

Onları Red Lanternların kontrol edilemez öfkesinden ve vahşetinden ancak Hal Jordan koruyabilir. Ama yoksa Sinestro'ya karşı duyduğu büyük nefret onu Red Lantern saflarına katılmaya mı zorlayacak?

Usta yazar Geoff Johns ve Ivan Reis, Mike McKone ve Shane Davis'ten oluşan muhteşem çizer takımı ile DC Evreni'ni kötülüğün yeni bir rengine boyamak için bir araya geliyor.

Sayfa Sayısı: 176
Etiket Fiyatı: 38 TL

dean

''Benim! Hepsi Benim Olacak!"

Yüzyıllar önce, Evrenin Muhafızları tek bir amaç için yemin etti: tüm yaradılışı kötülüğe karşı korumak. İşte bu amaçla Green Lanternları yarattılar. İrade gücünden kuvvet alan, korku nedir bilmez Green Lantern Birliği'nin adalet ışığı evrenin her köşesini aydınlatmaktadır...

Biri hariç.

Her Lantern bu kuralı bilir: Vega Sistemi yetki alanı dışında. Zalimler ve hırsızlar için güvenli bir sığınak olmasına rağmen Green Lanternlar Vega Sistemi'nin karanlığını aşmayı başaramamıştır. Ve bu yasak bölgenin derinliklerinde Muhafızlar'ın gizlemekte zorlandığı güçlü bir yaratık saklanmaktadır. Aç gözlü alevinin dokunduğu her şeyi küle çevirdiği bir yaratık.

Çoktan başlayan Işık Savaşı nedeniyle Green Lantern Hal Jordan ön safhalarda farklı düşmanlarla mücadele etmektedir. Ama savaş Vega Sistemi'ne sıçradığında, tüm Green Lantern Birliği aç gözlülük tarafından yok edilmeden Hal bu gizemli Agent Orange'ın kim olduğunu keşfedebilecek mi?

Sayfa Sayısı: 128
Etiket Fiyatı: 44 TL

frodo

Çıktığı için mutluyum ama bundan sonraki cildin fiyati gözümü korkutuyor 304 sayfa sanırım en karanlık geceye yaraşır bir fiyatı olacağına şüphem yok.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

memospinoz

Alıntı yapılan: Winchester - 09 Ekim, 2018, 19:52:26
Çıktığı için mutluyum ama bundan sonraki cildin fiyati gözümü korkutuyor 304 sayfa sanırım en karanlık geceye yaraşır bir fiyatı olacağına şüphem yok.

;D ;D ;D :'(

80 TL'den aşağı olmaz sanırım.

rumar80

Alıntı yapılan: Winchester - 09 Ekim, 2018, 19:52:26

Gerçekten en karanlık gece olacak o zaman.

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 09 Ekim, 2018, 22:22:18
Gerçekten en karanlık gece olacak o zaman.

Dark side of the moon........

Alacağız bari elimizde bir set seri olsun diye ne edeyim..... Masalların son sayısını aldım ya bundan sonra karada ölüm yok bize :) Yakında ne olur bilemem :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

memospinoz

En Karanlık Gece 1. Kitap çıkıyormuş. 240 sayfa.

rumar80

Blackest night
Blackest night Green Lantern
Blackest night Green Lantern Corps üçü bir arada olacakmış. Bence doğru bir karar olmuş. Umarım seversiniz.

Nightrain

Alıntı yapılan: rumar80 - 06 Kasım, 2018, 13:17:56
Blackest night
Blackest night Green Lantern
Blackest night Green Lantern Corps üçü bir arada olacakmış. Bence doğru bir karar olmuş. Umarım seversiniz.

Üçü bir arada olacakmış derken; bu hikayelerin hepsini tek ciltte mi toplamışlar?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

Saman kağıdına basıyorlarmış. Üzdü.

frodo

Agent orange elime ulaştı ve cildi elime aldığımda varla yok arası bir ağırlığı var. Devam eden bir serinin kağıdının değişmesi verdiği rahatsızlık bir yana kullanılan kağıt resmen renkleri yazıları mahvetmiş. Hele birde eser Green lantern gibi rengarenk bir seri ise katliam.
Böylece değişen kağıtın etkilerini bende görmüş oldum.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Nightrain

Serinin çizimleri o kadar iyi ki, saman kağıda benzeyen kağıda basarak resmen içine etmişler. Bu çizimler sadece kuşe kağıda layık.

frodo

Caped Crusader

Agent Orange cildi saman kağıdı 128 sayfa ve fiyatı 44 TL. Marmara'nın bastığı Thor'un ikinci cildi yanılmıyorsam kuşe kağıdı 136 sayfa ve 39 TL. İki çizgi romanı örnek göstermemin nedeni aynı ekonomik durumda çıkmaları. Bu durumda açıkçası, Arkabahçe'nin fiyat politikasında krizi fırsat durumuna çevirdiğini düşünmemek elde değil. Yani kuşe kağıdı olmamasına rağmen yine diğer yayınevlerinden pahalı satıyorsanız, okurlarını fiyat anlamında düşündüklerini söyleyemem. Tabi istedikleri gibi fiyat koyabilirler. Şahsen benim için hangi çizgi romanı almalıyım seçimimi kolaylaştırıyor.

frodo

Alıntı yapılan: Caped Crusader - 12 Kasım, 2018, 17:30:12
Agent Orange cildi saman kağıdı 128 sayfa ve fiyatı 44 TL. Marmara'nın bastığı Thor'un ikinci cildi yanılmıyorsam kuşe kağıdı 136 sayfa ve 39 TL. İki çizgi romanı örnek göstermemin nedeni aynı ekonomik durumda çıkmaları. Bu durumda açıkçası, Arkabahçe'nin fiyat politikasında krizi fırsat durumuna çevirdiğini düşünmemek elde değil. Yani kuşe kağıdı olmamasına rağmen yine diğer yayınevlerinden pahalı satıyorsanız, okurlarını fiyat anlamında düşündüklerini söyleyemem. Tabi istedikleri gibi fiyat koyabilirler. Şahsen benim için hangi çizgi romanı almalıyım seçimimi kolaylaştırıyor.
Dün Dart Vader 2 çıktı 34lira etiket 25 liraya aldım. Bunu yapabilen yayıncı aynı şartlardan geçmedi demekki bir tek Arkabahçe'yi kriz vurdu.