Green Lantern - Arkabahçe Yayıncılık

Başlatan Nightrain, 07 Temmuz, 2015, 15:44:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akif1

İdefixte 22 lira %38 indirimli uygun fiyat ama biraz kağıt kalitesini arttırsalar güzel olur

Nightrain

Ben de dün okudum. BAYILDIM! Geoff Johns kesinlikle muhteşem bir yazar. Ayrıca Rumar80'in daha önce yazdığı yazılardan gerekli gazı almıştım zaten. Devam ciltlerin hemen çıkmasını istiyorum. Hatta ayda 1 yayınlasınlar. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

maeglin

Alıntı yapılan: rumar80 - 12 Aralık, 2015, 13:17:51
Boşuna o kadar yazmamisim değil mi?

Onlari okumadan cok yabanci kalacaktim cok iyi oldu elinize saglik :)

yunusmeyra

Alıntı yapılan: maeglin - 12 Aralık, 2015, 14:12:30
Onlari okumadan cok yabanci kalacaktim cok iyi oldu elinize saglik :)
Rıza, "feneriyle" önümüzü aydınlatmaya devam ediyor olacak  ;) e-dergimizin yeni sayısında (8.sayı) "green lantern"li okumalar devam ediyor  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

rumar80

New 52'ye kadar olan bölümler bir iki cilt eksiği ile burada.  Düzenlenmiş ve yeni resimlerle süslenmiş hali e dergide. ..

pearl jam

Green lantern konusunda umar abiye şunu söylemek istiyorum: sen olmasan biz olmazdık abi... :D gerçekten rumarseksen in özetlerini okumasam hiçbirşey anlamazdım ki böyle bile anlamak için bir öncesinde bir de ortasında olmak üzere iki kere forumdaki yazılarına başvurdum. ( sayın hanac ın yüklediği resimler de uçmamış olsaydı okumadan önce görsel olarak da aydınlanacaktım. :) ) sonuç olarak bu bulmacayı çözmeye çalışmak enteresan bir şekilde hoşuma gitti. sindire sindire okuduğum ilk ciltteki anlatım tarzı ve hikaye tatmin etti ama çizimleri sıradan buldum.  bundan sonra hikayenin nereye gideceğini hiç kestiremiyorum o yüzden ikinci cilt benim için biraz daha belirleyici olacak diyebilirim.

The_DarknesS

Tek eleştirim kağıdın inceliğine.
Yoksa çok güzel bir kitap olmuş.
Beğendim.
Goeff Johns harika yazmış.
Hikaye çok başarılı.
İkinci okuyuşum oldu.
Ama bir daha da okurum.

Sakızlı Ohannes Paşa

Flash Rebirth ne kadar kötü geldiyse bunu da o kadar beğendim. Sanırım benim sorunum Flash'la.  ;D Bir geri dönüş hikayesi için oldukça epik bir anlatıma sahip. Kurgu da ince ince işlenmiş. Zaten kitabın sonunda yer alan Taslakta da belli oluyor bu. Çizimler Flash çizimlerine göre daha oturaklı. Özellikle Batman'in tamamen karanlık çizildiği panelleri çok sevdim. Ha Geoff Johns Batman nefretini her fırsatta belli etmezse ölür tabi. Yine de çok güzel yazmış. O nedenle takılmıyorum.

Green Lantern Rebirth 8/10.

Nightrain

Yeni ciltlerin ne zaman çıkacağı belli mi?

Nightrain

rumar80

dean

Nightrain

Atlama yapmışlar! Bundan tam 4 tane cilt vardı. Böyle yapacaklarsa kesinlikle almam.

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 22 Mart, 2016, 09:36:20
Atlama yapmışlar! Bundan tam 4 tane cilt vardı. Böyle yapacaklarsa kesinlikle almam.

Biraz detay verir misin ?

Bundan 4 tane vardı ne demek ?

rumar80

Benim yazılarımı okursanız aradaki ciltleri görürsünüz. Bence seriyi daha iyi anlamak için yayınevi böyle bir insiyatif kullanarak secret origin cildini önce basıyor. Türk okuru karakteri ve olayları daha iyi anlayabilsin diye