Uncharted 4: A Thief's End

Başlatan dean, 16 Haziran, 2015, 11:54:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Chuck

+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Mrtekin

They drew first blood...

Nightrain

Son oyun olduğu için biraz üzgünüm ama Sony'nin Nathan Drake olmadan da Uncharted yapabileceklerini söylemişti.

Neyse, ilk üç oyunu tabir-i caizse salyalarımı saçarak oynamıştım. Özellikle 2.oyunun Tibet'li bölümleri mükemmeldi. Bu oyunun nedense kötü bir son ile biteceğini düşünüyorum. İçlerinden birinin öleceğine dair bir his var içimde. Nathan değilde Sully ya da Sam ölebilir gibime geliyor. Bu arada fragmanda bir tanede sakallı bir adam var. Natha ve Sam'in babası olabilir.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Mrtekin

Oyun; 10 Mayıs'ta Türkçe dublajlı olarak çıktı malûmunuz.

İş güç daha Ada'm akıllı fırsat bulamadım; oynamak için; çok daha huzurlu olabileceğim günleri bekliyorum (tabi bu da çok zor.). Arada oyunun fanı olan; oğlan oynarken hiç istemesem de kaçamak bakışlar attım.

Arkadaş; Yuh yani; Nasıl bir oyun yapmışlar kardeşim; mükemmel ötesi; diyecek gerçekten bir şey yok. Naughy Dog; bu janrın yapılabilecek en iyi oyununu yapmış; ve noktayı koymuş.

Daha iyisini yapabilecekler mi; Last of Us 2'de hep birlikte göreceğiz. Ama oyunun her açıdan kalite olarak çıtası Cidde'n aşmış durumda. Tüm oyun kritiklerinde 10 üzerinden ya 10 ya da 9 alıyor.

Güle güle Nathan ve Sully.
They drew first blood...

Ralph

Oyunu çıkışının 4. gününde bitirdim sanırım.

Görsel anlamda bu kadar güzel bir oyun görmemiştim...

Hikaye derin, oynanış zevkli. Hiç düşünmeden alınabilecek bir oyun.

ghostrider

Grafikleri,hikayesi ve atmosferi çok güzel olabilir ama geri kalan her şeyi abartı,saçma ve çok kötüdür.Bir yapay zekası var şaka gibidir.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

ghostrider

Aşırı derecede mantık hataları ve saçma sahneleri çok fazladır.

Nightrain

Alıntı yapılan: ghostrider - 05 Aralık, 2016, 12:45:39
Aşırı derecede mantık hataları ve saçma sahneleri çok fazladır.

Mesela?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ghostrider

Örümcek Adam'ın bile zıplamaması gereken yere Nathan 15 metre zıplayabiliyor,en zorda bitirdim ve aşırı zor yapay zekası karşında  çok şaşırmış durumdayım.Contra bile bu kadar zor değil yapay zekası.Düşmanlar ölmüyor en zorda Amerikan Güreşcisi tarzında bir düşman geliyor sen sniper ve diğer düşmanlarla uğraşırken bu düşman seni sabitliyor ve o düşmana 20 mermi sıkıyorum ölmek istemiyor.