Star Wars: Episode IX The Rise of Skywalker

Başlatan dean, 28 Ağustos, 2015, 18:40:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Palpatine.....................Rise Anakin.............

Hiç kimse tamamen yok olmaz..........
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Death Star olabilir Vader en son canlı orada görüldü... Yada Gizli bir sith tapınağı...

Jedmau

Episode 8 den sonra gram heves kalmadı. İnşallah yanılırım

Mrtekin

Biran önce bu rezilliğin bitmesini canı gönülden diliyorum.

Açıkçası hiç umrumda değil, gitmeyeceğim de.
They drew first blood...

Nightrain

Alıntı yapılan: Jedmau - 12 Nisan, 2019, 21:40:02
Episode 8 den sonra gram heves kalmadı. İnşallah yanılırım

Aynen. Ne bayık filmdi öyle.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

noir

Star Wars hayranlarının nostaljik duygularına oynayarak izleyici çekmek yerine eski filmlere, Star Wars'un kendisine saygı duymaları gerekirdi. Yeni şeyler yaratmayı beceremediklerinden sürekli eskilerin kaymağını yemeye çalışıyorlar. Tabi yine gidip izleyeceğiz. Umarım yanılırım, bu yazdıklarıma pişman olurum ve güzel bir film izleriz artık

hanac

xmenac

Star Wars: Knights of the Old Republic'in dizi veya film olarak geliştirilmesi gündemdeymiş.
https://www.geekmahal.com/t/coruscant-star-wars-platformu/517/15

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

hanac

ZGeralt

Hiç bir zaman büyük bir SW fanı olmadım, ama hem ilk üçlemeyi hem de ikinci üçlemeyi keyifle izlemiştim. SW animasyonlarını biraz izlemişliğim, Klon Savaşları çizgi romanlarını tüketmişliğim var.

The Last Jedi'yı da sinemada izledim. İlk defa bir SW ürününden bu kadar sıkıldığımı hatırlıyorum. SW'nin bir bilim kurgu olmadığı çok açık, ama onu özel kılan bütün unsurlar törpülenmiş. Politik altyapısı, Jedi-Sith arasındaki grilikler falan uçmuş gitmiş. Eski filmlerde Jedi olmak yetenek, azim, sabır ve çok uzun bir çalışma gerektiriyordu, burada isteyen herkes Jedi olabilir imajı çizilmişti.

Neyse, benim SW markası için zerre heyecanım kalmadı ve sinemada gitmeyi de düşünmüyorum.
Disney'i de çok eleştiresim gelmiyor, benim de elimde böyle bir marka olsa sağabildiğim kadar sağardım herhalde. Milyarlarca dolar ortadayken, SW sadece bir film serisi olmaktan çıkmış belki de dünyanın en büyük franchise'ı olmuşken fanların yakınmalarını pek önemseyeceklerini sanmıyorum. Bu üçleme ile yetişecek-yetişen bir kuşak var. Onlara oyuncak, hediyelik eşya, video oyunu, tişört, figür falan satacaklar daha. Bırakmazlar :)

hennessy

Yeni üçleme çekeceksin. Yeni bir senaryo yazamayıp eski hikaye ve karakterlere yöneleceksin ve bunu batıracaksın.
Ve yetmemiş gibi Palpatine sarılacaksın.

Luke VIII de palyaçoya çevireceksin. Genişletilmiş evrende ve kitaplarda efsaneyi batıracaksın.

İşte Luke bu gerisi hikaye.

Ama benim bir umudum yok....

hanac