Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Hosgeldin Burak keyifli sohbetler
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

doktor1881

Hoşgeldin forumda iyi sohbetler

DAMPYR

Hoşgeldin Burak keyifli sobetler dilerim... ::) :) :D

nocardia

Herkese merhaba,

Çizgi roman dünyasına yeni girdim, sadece kitaplar alıyorum. İşe giderken yolda okuyorum daha çok. Makina mühendisiyim ve izmirde yaşıyorum. Bir şeyler öğrenmek ve tavsiyeler almak için buradayım.

maeglin

Alıntı yapılan: nocardia - 02 Haziran, 2016, 22:00:39
Herkese merhaba,

Çizgi roman dünyasına yeni girdim, sadece kitaplar alıyorum. İşe giderken yolda okuyorum daha çok. Makina mühendisiyim ve izmirde yaşıyorum. Bir şeyler öğrenmek ve tavsiyeler almak için buradayım.

Hoş geldiniz, iyi sohbetler :)

Ahmet Oktay

Merhaba, forumumuza ve çizgiromanların büyülü dünyasına hoşgeldiniz :)

dean

Herkese merhaba,

Hoş geldin. En doğru yerdesin.

Solomon Kane

Herkese merhaba,

hoş geldin hemen bir Türklük yapıyorum :) Okan Erinç veya Onur Özdemir' i tanıyor musun :) ikisi de izmir ve makine mühendisi denklemlerine uyuyor da :D
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

pearl jam

Hoşgeldiniz. Şu ana kadar okuyup sevdiğiniz çizgi romanları yazarsanız zevkinize uygun  tavsiyelerimizi hemen sıralarız. İşimiz bu  ;D

hanac

Herkese merhaba,

Hoşgeldin Nocardia, umarım forumda keyifli vakit geçirirsin.

xmenac

Ralph

Nocardia hoş geldiniz. Bu platform hepimize çok sey kattı. Eminim bir çizgi roman bağımlısına dönüşeceksiniz yakin zamanda :)

haysat

Hoşgeldiniz.

Doğru yerdesin ve bunu zamanla anlayacaksın..
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

doktor1881

Nocardia hoşgeldin

nocardia

Herkese çok teşekkür ederim hoşgeldin mesajları için. İş dolayısı ile geç yazabildim kusura bakmayın. İzmirli söylediğiniz makina mühendisi arkadaşları tanımıyorum malesef :) Çizgi roman okumaya Y: The Last Man ile başladım. Daha sonra Punisher Max in türkçe olarak basılan altı kitabını okudum. Hergün eksiksiz okuyorum, listeleme ve takip için goodreads kullanıyorum. Aranızda kullananlar varsa oradan da eklemek isterim. En son Fırat Yaşa'nın Avcı Nun kitabını bitirdim, şimdi de bu ay çıkan Tepe kitabına başlıyacağım.