Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dr.ArAmAS

Hoşbulduk doktorum..çok özlemişim forumu ve çizgi roman piyasasını..bu hızla maddi olarak batmam umarım 😊

xmenac

Hoşgeldiniz Zafer Bey.

Dr.ArAmAS

Tşk ederim xmenac..

İdrava

Alıntı yapılan: Nemo - 16 Ekim, 2016, 22:21:42
Eski bir "abacus"lü olarak, aramıza hoşgeldiniz Okan bey:)
vay abacus bunu şimdi gördüm yaw  :)

frodo

Belki biraz geç oldu ama adım Ayberk Üniversite öğrencisiyim çizgi roman piyasasında yeni oluşan kuşaklardanım Batman severim ve bağımsız eserlerden hoşlanıyorum.Çizgi roman okumaya başladıktan kısa bir süre sonra forumda dikkatimi çekti ve her gün en çok girdiğim site haline geldi ve bunun sebebi forumu kullananların güzelliği diyelim herkese teşekkürler selamlar  :)
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Dr.ArAmAS

aramıza hoşgedin genç arkadaşım..çizgi romanlarla yaşlanman dileğiyle...

frodo

Alıntı yapılan: Dr.ArAmAS - 14 Ağustos, 2017, 23:03:42
aramıza hoşgedin genç arkadaşım..çizgi romanlarla yaşlanman dileğiyle...
Çok teşekkürler  :)
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

darkwood

Ayberk hoş geldin, umarım forumdan keyif alan ve uzun süreli bir üye olursun.
Darkwood Sakinleri..

frodo

Alıntı yapılan: darkwood - 15 Ağustos, 2017, 01:13:27
Ayberk hoş geldin, umarım forumdan keyif alan ve uzun süreli bir üye olursun.
Çok teşekkürler  :)

-brendon-

Hoşgeldiniz Batman severler formuna :)

frodo

xmenac

frodo

hanac

Ayberk foruma katılımın için çok teşekkürler.

Bonesever bir arkadaşımız olduğun gözümden kaçmadı.  ;D

frodo

Alıntı yapılan: hanac - 15 Ağustos, 2017, 14:21:48
Ayberk foruma katılımın için çok teşekkürler.

Bonesever bir arkadaşımız olduğun gözümden kaçmadı.  ;D
Çok teşekkürler evet forum sayesinde farklı tatları tatmış bulunuyorum buradaki yorumlar fazlasıyla yol gösterici oluyor  ;D