Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Atakan hoş geldin

hanac

Hoşgeldin Atakan;

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsin.

TDKR çekilişine de tabii ki katılacaksın.   :)

MBerkay

Herkese merhabalar, adım Berkay küçükken Fox Kids(Jetix)de yayınlanan animasyonlar başladı süper kahramanlara ilgim. Başka animasyonlarla, filmlere de bu ilgiyi artırıp uzun zaman öncede çizgiroman hayatına giriş yaptım, ilk başlarda çoğunlukla dijital okumuş olsamda tek tük hediye gelen, harçlıklarla zar zor aldığım ciltlerimde vardı. 2 yıl önceki İzmir fuarında Gerekli Şeyler standındaki ablanın gazıyla yeni serilere başlayınca çizgiromanı elimde tutmadıkça okuyamaz oldum. Küçüklüğümde izlediğim animasyonlardan olsa gerek hep bir marvel'ın ve süper kahraman ağırlık çizgi romanların bir tık bir önceliği olmuştur fakat yine de farklı tarzda çizgi roman okumanın, yeni şeyler denemenin güzelliğini de tattım, herkese de tavsiye ederim. Ve herkese bol çizgi romanlı günler dilerim :)

hanac

Hoşgeldin Berkay;

doktor1881

Hoşgeldin MBerkay

darkwood

MBerkay hoş geldin, keşfedilmeyi bekleyen daha çok çizgi roman var.  ;)
Darkwood Sakinleri..

Denizz

Herkese merhaba ben deniz. Tdkr çizgiroman çekilişine katılmak istiyorum :) Kısaca çizgiroman geçmişimden bahsedersek aslında bu konuda merakımın son yıllarda süperkahraman filmlerinin popülerliğiyle arttığını söylemem mümkün. Çok fazla çizgiromanım olmasa da arada bir bütçemin el verdiği kadarıyla çizgiroman alıp okuyorum, malum çizgiroman fiyatları biraz tuzlu. İnternetten okumaktan da pek keyif alamadım. Sonuç olarak yeni yeni çizgiroman sevdalısı olmaya başladığımı söyleyebilirim, umarım sizlerin de yardımıyla gitgide çizgiromanlar hakkında daha fazla fikir sahibi olurum :)

hanac

Hoşgeldin Deniz;

doktor1881

darkwood

Denizz çizgi roman ile başlayan güzel dostlukların olduğu formumuza hoş geldin.
Darkwood Sakinleri..

Wonder Woman

Herkese merhaba arkadaşlar ben Nagihan. Küçük yaşlardan beri severek çizgi roman okurum. Abimin bunda katkısı çok büyük diyebilirim. Zamanında onun biriktirdiği türlü çizgiromanlardan oluşan koleksiyonunu büyütmek bana düştü :) Hem dc hem marvel çizgi romanlarını severek okuyorum. Son yıllarda Türkiye'de çizgi romancılığının gelişimi beni çok memnun ediyor ve şu anda injustice, justice league ve daredevil serileri başta olmak üzere birçok seriyi takip etmekteyim. Çekilişte beni de aranıza alırsanız çok sevinirim :) Şimdiden teşekkürler :)

hanac

Hoşgeldin Nagihan;

doktor1881

Hoş geldiniz Nagihan Hanım

rumar80

Hoşgeldiniz Nagehan Hanım.
   Umarım siz kazanırsınız.

köstebek

Merhabalar,
katılma şartlarının ne olduğunu tam olarak anlamadım, ama sanırım buraya yazmam yetiyor gibi...