Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: köstebek - 14 Ocak, 2016, 00:47:08
Merhabalar,
katılma şartlarının ne olduğunu tam olarak anlamadım, ama sanırım buraya yazmam yetiyor gibi...

Eski üyeler aşağıdaki başlığa yazacak, burası yeni üyeler için  :)

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,10343.0.html

Cangcynr

Herkese merhaba ben can
Bir kaç yıldır çizgi roman okuyorum bu forumu da yeni keşfettim  :) baktım bir de dark knight returns çekilişi varmış gelmişken ona da katılayım dedim.

doktor1881

Hoş geldin Cangcynr

Chuck

Aramıza yeni katılan arkadaşlar, hoşgeldiniz.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

BB8

Merhabalar arkadaşlar ben barış. Bir çizgiroman sever olarak sitede sizlerin arasına katılmış bulunuyorum. Son 1-2 yıla kadar düzenli olarak çizgiroman alıyordum. Ancak özellikle bu yıl çok sayıda çizgiroman basılması sebebiyle onu mu alsam bunu mu alsam derken basılan serilerin çoğuna yetişemez oldum. Tdkr de şimdiye kadar istediğim ancak henüz satın almadığım bir çizgiroman olduğu için böyle bir çekilişin yapılması benim için güzel bir fırsat oldu, umarım kazanırım.

hanac

Hoşgeldin Barış;

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsin.

TDKR çekilişine de tabii ki katılacaksın.   :)

aa

Hoşgeldiniz...
Esse Gesse Hayranı...

doktor1881

hoşgeldin Barış

pearl jam

Son bir kez hatırlatalım; 30.12.2015 tarihinden sonra forumumuza üye olan arkadaşlarımızın TDKR çekilişine  ( http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,10342.0.html ) katılabilmeleri için bu gece saat 00:00' a kadar buraya yazmaları yeterli olacaktır.

Ordinaryus

Çekiliş sonucu tahminen ne zaman açıklanır acaba?

pearl jam

gün içerisinde, belirlenemeyen bir saatte  :D

Ordinaryus

Belli olmadı mı daha?  ???

hanac

Pearl Jam arkadaşımız çekilişi yaptı

İkinci çekilişimiz de sonuçlandı. JBC Yayıncılıktan çıkan TDKR ( Kara şövalye Dönüyor ) kazanan arkadaşlarımız :

4- aguira ve 9- bb8

Katılan herkese ve tabii ki sponsorumuz JBC Yayıncılığa teşekkür ediyor, kazanan arkadaşların adres bilgilerini tarafıma özel mesaj yoluyla atmalarını rica ediyorum. Kitapları ben göndereceğim için kesin konuşamıyorum ;D ama muhtemelen en geç bir haftaya elinize geçmiş olur.

darkwood

Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun, paylaşımlarda görüşmek üzere..  ;)
Darkwood Sakinleri..

hk

Merhaba!

Harun. Ankara. Ken Parker biriktiriyorum, onun dışında her şeyden biraz, manga dahil. Mesela şu aralar The Boys ile meşgulüm.

Sevgiler!