Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

hoşgeldin aynı yaştayız aynı dönemlerden geçmişiz Metin Bey
Sizde çr üzerine sinema önlerinde çok para atmışsınızdır ;D

Nemo

Hosgeldiniz @metin65
Özel Alfa Ajanı

hanac

Alıntı yapılan: metin65 - 01 Eylül, 2019, 02:23:05
Ankara da oturuyorum, 54 yaşındayım çizgi roman koleksiyonu yapıyorum. Bu sevgi ortaokul yıllarında başladı ve devam ediyor. Şu anda emekliyim hem dijital ortamda hem de gerçek ortamda kitap koleksiyonumu genişletmeye çalışıyorum. Altın madalyonun bu konuda faydalı olacağını düşünüyorum. Umarım bende forumdaki arkadaşlara faydalı olabilirim. Herkese saygılar sevgiler.

Hoşgeldiniz Metin Bey, umarım forumda keyifli vakit geçirirsiniz.

aa

Hoşgeldiniz. Ben de aynı yaştayım ve ÇR  üzerine sinema önlerinde çok para attım. Maalesef basılan fumetti sayısı giderek azaldı ve biz yaştakiler için okuyacak kitap hemen hemen kalmadı.
Esse Gesse Hayranı...

noir

Hoşgeldiniz, çizgi roman konusunda (sadece çizgi romanla sınırlı değil) en faydalı kaynaklardan birine geldiğinizden şüpheniz olmasın

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Merhabalar herkese beni eski üyeler tanır yeni üyelerede hoşgeldiniz diyorum. Ben Yahya Antalya da hala bir hotelde çalışıyorum. Emekli oldum çalışmaya devam ediyorum. :) :D ;)

V

Yahya tekrardan hoşgeldin.Özlettin valla..
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 05 Eylül, 2019, 13:26:16
Merhabalar herkese beni eski üyeler tanır yeni üyelerede hoşgeldiniz diyorum. Ben Yahya Antalya da hala bir hotelde çalışıyorum. Emekli oldum çalışmaya devam ediyorum. :) :D ;)

Yahya tekrar hoşgeldin, özlettin kendini.  :)

DAMPYR

Teşekkür ederim  bende özledim sohpetlerinizi yazmayalı piyasadaki çizgi romanlar epey değişmiş :o :-\ :-*

tommikser

Hoşgeldin Yahya. Özlemiştik seni . Emekliliğinde hayırlı olsun.

rumar80

Hoşgeldiniz.  Umarım iyi vakit geçirirsiniz.

darkwood

Yahya hoş geldin, özellikle çizgi roman listelerini özledik.
Darkwood Sakinleri..

tunaorhun

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 05 Eylül, 2019, 13:26:16
Hoşgeldiniz.

kedidiro

Yahya bey hoşgeldin. Özlettin kendini. Çizgi roman muhabbetleri seni bekler...