2023 Şubat - Çizgi Roman Listesi

Başlatan hanac, 31 Ocak, 2023, 13:47:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

doktor1881

ah gençler piyasayı ele geçirmişler onlara iyi okumalar Bizde sıramızı bekliyeceğiz Yayıncılar inşallah iyi kazanırlar

DAMPYR

Bi manga çılgınlıgı başladı gidiyor Allahtan Lal varda hala Fumetti okuyabiliyoruz

doktor1881

Maşallah benim açımdan 11 de sıfır gidiyor

SERFOR26

mylos un teksleri yayınlayacagı aralıktan belliydi ozamandan beri hazırlıgını yapıp şubat deyince tekslerin çıkması lazımdı.benim düşüncem bu

DAMPYR

Alıntı yapılan: doktor1881 - 03 Şubat, 2023, 11:13:09Maşallah benim açımdan 11 de sıfır gidiyor
Aynı Kanıdayım Artık Yayıncılar Tek Tip Mangalarda İyi Kötü Ne Varsa Yayınlamaya Başladılar Birazda Çeşitlilik gelsin Frankon ve Fumettiye yönelseler Ne iyi olacak yaaa

pizagor

Vinland Saga'nın baskı kalitesiyle ilgili yorumlarınız çok makbule geçer dostlar.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

DAMPYR

Artık Manga fiatları da ucuz değil Fumetti fiatlarına yetişti hatta geçenler bile var.Bu durumda Manga sevenlerde aynı Fumetti sevenler gibi kitap eleme yoluna gitmeye başlıyacaklardır.

pizagor

Eleme işin doğası gereği olacaktır ancak mangasever çok büyük bir güruh var, onbinlerce adet basılan manga sayılarından bahsediliyor. Manga daha uzun yıllar yaşayacak ve (benim için) comicsten rol çalacak...

dean

Alıntı yapılan: pizagor - 04 Şubat, 2023, 11:33:02Vinland Saga'nın baskı kalitesiyle ilgili yorumlarınız çok makbule geçer dostlar.

Yayınevinin diğer yayınları ile aynı.

pizagor

Alıntı yapılan: dean - 04 Şubat, 2023, 20:12:30Yayınevinin diğer yayınları ile aynı.

Onları almamış birisi olarak  ???

Kauss

Alıntı yapılan: pizagor - 04 Şubat, 2023, 20:30:24Onları almamış birisi olarak  ???

Eğer baskı kalitesi aynıysa; bazı sayfalarda mürekkep damlasıyla karşılaşmak mümkün. Okuduktan sonra kesinlikle ellerinizi yıkayın çünkü Kurukafanın yayınları gayet eli boyayan kitaplar oluyor

darbove

Alıntı yapılan: pizagor - 04 Şubat, 2023, 11:33:02Vinland Saga'nın baskı kalitesiyle ilgili yorumlarınız çok makbule geçer dostlar.
abi ben aldım kargoda gelirse yorum yaparım. muhtemelen pazartesi salı elimde olur
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

pizagor

sd

Lal, Çizgi Düşler, JBC , YKY kitapları listede olmayınca liste biraz hüzünlü duruyor.