Haziran 2010 Yayınları Satış Rakamları

Başlatan pearl jam, 18 Temmuz, 2011, 12:40:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kedidiro

Alıntı yapılan: designer73 - 22 Temmuz, 2011, 14:42:11
Son dönemlerde suya sabuna dokunan eserler daha çok ilgimi çekiyor. Örnek; Filistin, Güvenli bölge gorazde, yalınayak gen... Yengeç gemisi'ni de bu vesileyle listeme aldım 8)
Kesinlikle doğru karar... o halde listeye alman gereken bir diğer kitapta ''bağdatın aslanları'' ;)

HacıGeraltEmmi

Bağdatın aslanları uzunca bir süredir listemde ama almak kısmet olmadı :-\

tommikser

Ben güldüren şaka ile beraber şanş eseri bulup beraber almıştım.Oldukça sağlam bir öykü ve kurgu hakim.Okumamak bence oldukça büyük bir eksiklik.Okursan kesin beğenirsin.Keşke şu vertigolar yayınlansa...

pearl jam

Bağdat'ın aslanlarını ben de kesinlikle tavsiye ediyorum. Hatta abartıp son yıllarda okuduğum en iyi bir kaç çizgi roman içerisine de sokuyorum kendisini :) Dokunaklı bir öyküsü ve harika çizimleri olan bir çizgi roman.

Ve maalesef baykuş zarar etti bu kitaptan.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: pearljam - 22 Temmuz, 2011, 16:47:39
Bağdat'ın aslanlarını ben de kesinlikle tavsiye ediyorum. Hatta abartıp son yıllarda okuduğum en iyi bir kaç çizgi roman içerisine de sokuyorum kendisini :) Dokunaklı bir öyküsü ve harika çizimleri olan bir çizgi roman.

Ee kitap çoğu yerde yok, nasıl zarar etmiş ki? ???

hanac

darkwood

Alıntı yapılan: designer73 - 22 Temmuz, 2011, 17:13:56

Haklısın bende bu çizgiromanı görmedim.
Demekki dağıtım yapamadığından, kimse satın alamamış ve bundan dolayı zarar etmiş.  8)
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Ben de tavsiye edeyim, hatta mutlaka bul diyeyim.
   Bulamazsan tekrar altın madalyon kitaplığı fikrini atayım

HacıGeraltEmmi

Az önce ilknokta.com da Spiru ve Fantasio (inkılap kitabevinden çıkanlar) ve zamanında almadığım Manara'ları görünce (2 tl adedi ;D ) baktım bağdatın aslanları'da var alayını sipariş ettim ;D

hanac

Alıntı yapılan: designer73 - 23 Temmuz, 2011, 00:24:13
Az önce ilknokta.com da Spiru ve Fantasio (inkılap kitabevinden çıkanlar) ve zamanında almadığım Manara'ları görünce (2 tl adedi ;D ) baktım bağdatın aslanları'da var alayını sipariş ettim ;D

İnkilap'tan çıkan spiru'ların hepsi bende var.

Yıllardır okumadım ama şu son 4 sayı'daki çizim kalitesinde olmadıklarını söyleyebilirim.

sefik

kac tane cikmis Inkilap'tan?
tabii ki sirali degil,karisik cikmistir

hanac

Alıntı yapılan: sefik - 23 Temmuz, 2011, 09:48:53
kac tane cikmis Inkilap'tan?
tabii ki sirali degil,karisik cikmistir

10 tane çıkmış idi.

pizagor

Alıntı yapılan: darkwood - 22 Temmuz, 2011, 18:10:01
Alıntı yapılan: designer73 - 22 Temmuz, 2011, 17:13:56

Haklısın bende bu çizgiromanı görmedim.
Demekki dağıtım yapamadığından, kimse satın alamamış ve bundan dolayı zarar etmiş.  8)

Aslında dağıtımı yapılmış bir albüm... Ben Kadıköy'deki çizgiromanevlerinde görüp almıştım. Bu dükkanlar elinde kalacağını düşünerek fazla sayıda almıyorlar galiba böyle tek sayılıkları. Bunlar satılıp bitince, bu yayından haberi olmayan okur da doğal olarak sormayınca çizgiromanevi yeniden isteme gereği görmüyor olabilir. Böyle böyle yayıncının elinde kalıyor albümler. Bu forumun önemli faydalarından birisi de bu zaten. Sağolsun sevgili Engin her yayınlanan kitabı burada belirtiyor da haberimiz oluyor...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Oylamada son durum :

Açılan Sandık Sayısı : 49

1- Zagor - 99................................................: 27 - ( % 55.1 ) - Lal Kitap

2- Dylan Dog - 26.........................................: 24 - ( % 49.0 ) - Hoz Comics

3- Zagor KM - 47..........................................: 22 - ( % 44.9 ) - Lal Kitap

Thorgal - 4...............................................: 22 - ( % 44.9 ) - Çizgi Düşler

5- Mister No KM - 19.....................................: 21 - ( % 42.9 ) - Lal Kitap

Büyülü Rüzgar - 93...................................: 21 - ( % 42.9 ) - Lal Kitap

Vampirella - 1...........................................: 21 - ( % 42.9 ) - Gerekli Şeyler