2020 EKİM AYI EN İYİ KAPAK

Başlatan s.b, 13 Kasım, 2020, 16:44:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Zagor Sayı 221 - Piramitteki Hazine                                 Zagor Klasik Maceralar Cilt 115                      Yenilmez Demir Adam Iron Man Cilt - 10

Yabani - Bilim Kurgu Özel Sayısı                                      Wonder Woman Hiketeia                             Turnusol Olayı - Tenten'in Maceraları

Wonder Woman Cilt 3 - Gerçekler                                       Tex Yeni 43 - San Diego'da Korku            Tex Willer No 1 - Ölü ya da Diri!

Tex Klasik Seri 50 - Tex Yama'ya Karşı                             Tanto Efsane Hikayeler                                 Renkli Zagor 5 - Eski Lanet

Sarmaşık                                                                    Suikast Sınıfı 19.Cilt                             Mister No Yeni Maceralar Sayı 6 - Can Pahasına

Planetary Cilt 2                                      Mister No Revolution Sayı 3 - Kaliforniya Rüyası                   Martin Mystere Sayı 199 - İblisler

Kuruko'nun Basketbolu - 9                               Ken Parker Özel Seri 15 - Kara Ay'nın Gizemi                            İran Usulü Metamorfoz

Hawken (Kapak A)                                                     Hawken (Kapak B)                                            Dylan Dog Sayı 66 - Bağıran Kadın

Kara Kahya 12                                                             Golyat                                                                    Efsanevi Trenler                                   

Haikyu!! 7.Cilt - Evrim                                         Ay'a Ayak Basıldı - Tenten'in Maceraları                    Avengers - Eve Dönmek Yok

Emine Hanımın Romanı                                                          Boksörler
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

2020 EKİM AYI EN İYİ KAPAK OYLAMASI BAŞLADI DOSTLAR.

s.b

aa

Tanto Efsane Hikayeler  dedim...
Esse Gesse Hayranı...

doktor1881

3 zagor kapağını da beğendim oyum 221 numaraya

nicholaihel

Kesinlikle Hiketeia, iki numarada da İran Usulü Metamorfoz var derim.

nocardia

V

"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

HacıGeraltEmmi

darkwood

Darkwood Sakinleri..

hanac

Mister No Revolution Sayı 3 - Kaliforniya Rüyası dedim.

memospinoz

Alıntı yapılan: hanac - 21 Kasım, 2020, 17:25:06
Mister No Revolution Sayı 3 - Kaliforniya Rüyası dedim.

Ben de. WW: Hiketeia ile onun arasında kaldım. Ama San Francisco şehir manzarası ve güz mevsimi öyle iyi yansıtılmış ki Mister No Revolution dedim. Bu yakınlaştırıp küçülttükleri kapak bile etkileyici, keşke orijinal şekilde bassalardı.