The Boys

Başlatan dean, 11 Kasım, 2017, 12:23:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kharon

dayıcomics

The Boys dizisini oldukça sevmiştim. İkinci sezonunu sabırsızlıkla bekliyorum.

Harun Ça

İkinci sezon 4 Eylül 2020'de başlıyor. Önce 3 bölüm  aynı anda yayınlanacak sonra kalan 5 bölüm haftalık devam edecekmiş.

Harun Ça

dayıcomics

Fragman gayet güzel gözüküyor. ;D

doktor1881

Bölüm:1/1 Dizinin 2. sezonu bile bittikden sonra Yidar dostumun önerisi ile başladım İlk bölüm itibarı ile değişik sert bir dizi
Biraz ters köşeden bakıyor Süper kahramanların bir çok hatalarının olduğunu da gözümüze sokuyor

Dizi Hugghie'nin sevgilisi Robin'in süper kahraman A-train tarafından katledilmesi ile başlıyor Vought endüstri kahramanları ticari meta olarak kullanıp pazarlıyor

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Bölüm:1/2 Bütün süper kahraman dizilerinin aksine burada ister istemez kendinizi karşı tarafı tutar buluyorsunuz Süper kahraman Translucute üzerine kurulu bölüm büyük bir sürprizle sonuçlandı

Bölüm Notu:9/10

Orontes81

Favori dizilerimden.."Süper" kahramanlar gerçek hayatta olursa nasıl olur'un gerçekçi cevabı..

doktor1881

Bölüm:1/3 Vought Endüstrisi kahramanlardan bir kısmını toplayıp Seven diye grup kurmuş kendi çıkarları için kullanıyor Bu kahramanlar katil,tecavüzcü,hırsız ama yönlendirmelerle ABD halkı onlara tapıyor

Butcher kendi grubunu geliştiriyor Hughie,Frenchie şimdi de MM

Bu bölümde A-train ünvanını korumak için yarışmak zorunda V bileşini ortaya çıkıyor

doktor1881

Bölüm:1/4 Seven grubunun lideri Homelander en adisi çıktı Grubun kadın üyeleri şimdilik daha düzgün gözüküyor
İnce esprilerle dolu bölümde ortaya çıkan esrarengiz asyalı kız şimdilik muamma
Dizi çok iyi gidiyor

Bölüm notu:9/10

doktor1881

Bölüm:1/5 Seven grubunun en yeni üyesi Starlight durumu sorgulayıp haykırırken,grubun diğer bayan üyesi Maeve ise vicdan azabından kıvranıyor
Butcher'in ekibinden Frenchie ifşa oluyor ve A-train takibinden kaçamıyor ve bölüm sonunda sürprize hazır olun

doktor1881

Bölüm:1/6 Butcher'in ekibine yeni biri katılır Kimiko. Bu arada Butcher devamlı Hughie'nin hayallerine taş koyuyor. Ekibin yaptıkları bir hamle Homelander'e ifşa olmalarına yol açıyor Her bölüm Homelander'in bir pisliği ortaya çıkıyor Dizi içinde en zayıf bu bölümdü

Bölüm Notu:7.5/10

doktor1881

Bölüm:1/7 Butcher'in karısının başına gelenlerinin tümüyle açıklığa çıktığı bir bölümdü Klasik İslam Terörist olmazsa olmaz ABD dizilerinde
Hughie ile Starlight ilişkisini sonuna kadar destekliyorum :'( :'(

doktor1881

Bölüm:1/8 (Sezon FinaLi) Homelander'in her bölümde pisliği çıkmak zorunda mı yaaa Bu bölüm Madelyn Stillwell üzerine kurulu
Gizli kalmış gerçek ortaya çıkıyor Bu gerçekde EYŞAN
Starlight tam istediğim gibi

Bölüm Notu:9.5/10

doktor1881

Bölüm:2/1 İkinci sezon bana göre temposu düşerek başladı Vought Endüstride kan değişikliği ve Homelander  baskınlığı mevcut  ama bu durum ne kadar sürecek Butcher ve ekibi ülkenin en çok aranan kişileri Planın bir parçası olarak çıkarılan süper teröristler iş başında İlk sezon hiç ortada olmayan Black Noir bir parça rol almış bu sezon

Bölüm Notu:7/10