En Son Aldığınız Çizgi Roman(lar)

Başlatan Gambit, 09 Mayıs, 2012, 13:55:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tunaorhun

Alıntı yapılan: avens - 25 Ekim, 2012, 16:23:17
Milliyet Yayinlari.
Google Search - Pictures yapilirsa gorulebilir. Yalniz diger sayilarina hala ben de ulasamadim.
Bir Nuri Kurtcebe eseri...

Yeni yayın değil o zaman.

avens

Epey eski ama bir Nuri Kurtcebe haurani olarak ben yeni elde ettim ve tavsiye ederim. Tabi tarzi biraz degisik.

ercoktay

Bugün resmen battım. İlyas'tan yeni çıkmışların hepsini artı gittigidiyordan ve nadir kitaptan dedektif dizisi eksiklerimden bazılarını ve daha önce sonra alırım diye bıraktığım bir sürü çizgiromanı sipariş geçtim. Elime gelince bir fotosunu paylaşırım. O değil de bir bu kadar da bu ayki kitap fuarında alırım artık. Yandık valla.

hennessy

Bu ay kitap yağacak gibi bekliyoruz bugün martin amca KS 31 aldım Batman HC dark knight ı teyet geçtim ama ne kadar geçerim onu bilemem :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kadri kerem

Dylan Dog'un 1. sayısını ve bir sahaftan Süper Korku'nun 5. sayısını aldım.

ercoktay

hanac

Alıntı yapılan: ercoktay - 01 Kasım, 2012, 16:41:37
Bugün zırt pırt kargo almaya indim. Pöf

Olsun, zahmete değmiş.

Bende Gorajun'u almıştım ama okumadım.

Bir ara birlikte okuyup düşüncelerimizi yazalım.

emre ozdamarlar

Kutuphaneden simdi geldim, en cok merak ettiklerim Scalped'in yazari Jason Aaron'dan Ghost Rider ve Sean Murphy'nin cizimlerinin bulundugu American Vampire.

rumar80

Yarın GON ve Gerekli şeyler ziyareti olacak. Bu arada yakın zamanda yani klasikleri paylaşmaya başlayacağım.
İlk hedef bizde yayınlanmasını çok istediğim ama olamayan Secret Wars.

mustafa

Kızılmaske klasik macera 2 aldım okudum bitti, 3'ü bekliyorum.

tunaorhun

En son Tornado'nun 2. sayısını aldım ve seriyi tamamladım.

avens

Barbaroslar,orjinal cilt... Saheser...

HacıGeraltEmmi

Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı Hardcover 4-5-6 ciltlerime nihayet kavuştummmm (1 sene bekledikten sonra sevindirik oldum) :D
Yürüyen Ölüler - 10
Naruto-7
One Piece-7
Zagor-128 diğer aldıklarım.

Kuzgun yayıncılık (darkwood) a uygun fiyatları, özenli paketlemesi, ücretsiz ve hızlı kargo hizmeti (şok oldum gerçekten, dün akşam sipariş ettiğim kitaplar sabah saat 10 itibari ile elimdeydi ;D) teşekkürler.

http://www.cizgizamani.com/ online satış sitesindeki çeşitlilik artmaya devam ediyor. Tamamen bittiğinde çizgi roman severler için çok güzel bir alternatif olmaya aday.

ercoktay

Benim yeni gelenler:

Zehra'nın Cenneti,
Superman&Spiderman
Kick Ass
Çapa
Caveman
Sherlock Holmes - Kırmızı Sülük

Bende geçen sipariş verirken çizgizamani na baktım. Ama ara yüz daha oturmamıştı ve aradığım hiçbirini bulamadım neredeyse.
Çeşit artsın oradan da alacağım inşallah.

taarruz

Martin Mystere 124 : Caravaggio Şifresi

Ken Parker 46 : Adah ( Bu normalde takip ettiğim bir seri değil , tamamen forumun itkisi )