En Son Aldığınız Çizgi Roman(lar)

Başlatan Gambit, 09 Mayıs, 2012, 13:55:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Nathan Never 5-6.ciltler (Arkadaşlar matbacı yanlışlık ile kitap ayırmadığı için hepsini basmış artık Hard Cover olarak basılmayacak)
Örümcek adam 7
X-Men marmara çizgi 5

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

Alıntı yapılan: hennessy - 05 Ocak, 2013, 15:44:35
Nathan Never 5-6.ciltler (Arkadaşlar matbacı yanlışlık ile kitap ayırmadığı için hepsini basmış artık Hard Cover olarak basılmayacak)

İlk dört hard cover sahibi arkadaşlar ne yapsınlar?Bir de onu soralım Özer'e..
"İstemem,eksik olsun.."

hennessy

Alıntı yapılan: V - 05 Ocak, 2013, 16:15:00
İlk dört hard cover sahibi arkadaşlar ne yapsınlar?Bir de onu soralım Özer'e..

Sayın V inanın onlara kızamıyorum insan matbacıların yaptıklarını duyunca şok oluyor.Hakketten adamlar kitap ayırmayıp hepsini basmışlar.Elde basılı çizgi roman kalmayınca onlar ne yapsın hakketten bu piyasada adam gibi matba yokmu?
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

tommikser

O zman bu saatten sonra hiç bir şekilde devam sayısı olan serileri destek için sert kapak almamaya karar verdim.Sadece Thorgal alır sert kapak işini özel seriler hariç bırakmaya karar verdim.İlk sayılar bu şekilde kalsın devamı artık normalden devam ederim.

HacıGeraltEmmi

Gibrat - Erteleyiş (HC gerçekten on numara olmuş)
Altın Klasik Teks cilt-31

Ben de karar verdim standart bir kalitenin altında çıkan ve uzun periyotta çıkan serileri HC almayacağım artık. 8) (Conan'da feci dilim yandı, o kadara süre beklediğime mi yansam, önümüze konan işe mi? bilemiyorum)

darkwood

Sürekli serilerde bende sert kapağı tercih etmiyorum.
Örneğin Üçüncü Ahit, War Craft ve Gibrat ın HC lerini alıp kütüphaneme koydum.
Süreklilerden Tolga'nın HC sini almıştım ama serinin devamı şimdilik meçhul?  ::)
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Alıntı yapılan: darkwood - 05 Ocak, 2013, 21:56:45

Süreklilerden Tolga'nın HC sini almıştım ama serinin devamı şimdilik meçhul?  ::)

O Tolga'yı da "büyük" bir takasta ben kakalamıştım Mesut Abi'ye  :D Gaza gelip alıp sonra 30-40 sayfa okuyunca pişman olmuştum. Bana hitap eden bir çr değil ne yazıkki. Mesut Abi ilerde değerlenirse payımı isterim ama :P
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Alıntı yapılan: kalidor - 06 Ocak, 2013, 03:18:58
O Tolga'yı da "büyük" bir takasta ben kakalamıştım Mesut Abi'ye  :D Gaza gelip alıp sonra 30-40 sayfa okuyunca pişman olmuştum. Bana hitap eden bir çr değil ne yazıkki. Mesut Abi ilerde değerlenirse payımı isterim ama :P

Evdeki kütüphanemde güzel güzel duruyor. İleride milyon dolarlık koleksiyon değerine ulaşınca satmayı düşünüyorum.
O zaman kar payını gönderirim.  ;D  :D   ;)
Darkwood Sakinleri..

s.b

Amazing Spider-man 7     
Astonishing X-Men 5
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Son hafta kendim için,
Gibrat HC
Dampyr 22
Never 6
Darkwood Sakinleri..

s.b

Martin Mystere Klasik: 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Hayal Kahvem

kandorlu

Dün Gibrat Erteleyiş hc, Astonıshıng x men 5 , Dampyr specıale (yani super cilt 22) ve dylan dog renk cümbüşü 3 ü satın aldım.

pizagor

Chew 1 - 2
Y The Last Man 1 - 2
Earth 2
No Man's Land 4
Günah Şehri 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tunaorhun

Kit Taylor 2, Tombraks 4, Altın Klasik Teks 6