The Flash Tv Series

Başlatan dean, 02 Ocak, 2014, 19:50:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

20. bölüm, neredeyse 15. bölüm kadar iyiydi. Yani dizinin en iyi 2 bölümünden biriydi. Barry, Caitlin, Cisco ve Joe, Wells'e tuzak kuruyor. Reverse-Flash olduğunu ve Nora Allen'ı öldürdüğünü itiraf etmesini umuyorlar, Cisco da yem oluyor. Ama evdeki hesap çarşıya uymuyor.

doktor1881

Bölüm:20 Wells'in gerçek kimliği iyice ortaya çıkıyor.Ama yem gibi gözükürken avcı durumundaymış.

Barry'in İris 'e karşı maskesi düşmek üzere

Ahmet Oktay

21. bölüm; Central City'de altın transferi yapan arabalar soyulmaktadır, Komiser Singh bu işi çözmesi için Dedektif West'i görevlendirir. Joe bu işi çözmek işin kolları sıvar, tabi Flash'ın da yardımını alır. Daha sonra asıl peşinde oldukları şeyin Grodd adında bir goril olduğunu öğrenirler. Flash ve dostları bunlarla uğraşırken diğer tarafta Reverse-Flash eve dönüş için son hazırlıklarını yapmaktadır.

doktor1881

Bölüm:21 Flash'in büyük düşmanlarından GRODD'un iyice piyasaya çıktığı ve babasının emrinde olduğu itiraf etmesiyle ayrıca temponun hiç düşmediği harika bir bölümdü

hennessy

Arrow ve Firestorm'lu finali izledik. Bence daha güzel olabilirdi genede fena değildi.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Animvader

Alıntı yapılan: hennessy - 13 Mayıs, 2015, 20:24:38
Arrow ve Firestorm'lu finali izledik. Bence daha güzel olabilirdi genede fena değildi.

Final değil abi, bir bölüm daha var.Yarın Arrow final yapıyor, Flash haftaya.

@Serhan

Bölüm güzeldi ya ama beklediğim gibi değil di.

SPOİLER SPOİLER

23.Bölüm fragmanında Barry , annesinin yanına gidip ,
  - Who are you ?
  - It's me mom , It's Barry !

Sezon finali muhteşem olacak..

SPOİLER SPOİLER

Ahmet Oktay

Güzel bölümdü, bakalım sezon finali nasıl olacak :)

Animvader

Ferris Air'in de kaybolan test pilotu yüzünden kapatıldığını söylüyor Flash, yapabilseler de şöyle bir GL gelse tadından yenmez olur. :P

doktor1881

22.bölüm sanki iki parçaymış izleniminde harika bir bölümdü.Dizinin ilk parçasını tahmin etmiş( Captain Cold)
Ancak ikinci bölümü (Dr.Wells ileilgili kısım) tam bir sürpriz idi

Nightrain

Green Lantern'a bütçe yetmez. Bol miktarda CGI lazım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Animvader

Alıntı yapılan: Nightrain - 15 Mayıs, 2015, 11:46:27
Green Lantern'a bütçe yetmez. Bol miktarda CGI lazım.

Bol miktarda CGI'lısı tam bir fiyasko oldu yalnız sinemada.Kostümünü CGI yapmadıktan sonra sıkıntı olmaz bence.Reverse Flasha yüzüğünden çıkartabildiler kostumünü, bunu da kotarırlar.Geriye yüzükten ışın olayları kalıyor ki Captain Cold'la, Firestormla falan yapmadıkları şey değil.Tabii OA'dır, GL corpstur onlar imkansız.

Dc izin verirse kullanmalarına bence çıkartacaklar, ana karakter olmaz da recurring olur, bu kadar gönderme yapmaları saçma duruyor yoksa.

xmenac

Hal Jordan olmasa da diğerlerinden birini görmek güzel olur. Guy Gardner iyi bir seçim olur bence. :)

hennessy

Final bölümünü beğenmedim UGH!
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

@Serhan

Arkadaşlar başka forumda yazdığım yazıyısa sizle paylaşıyorum :
SPOİLER !!!!
Muhteşemdi !! En heyeı yerinde bitirdiler ya.
Şimdi benim de dün söylediğim , bu bölümde yapılan göndermelere gelelim.
Bu arada dizinin sonlarında yukarıya bakan kız Hawkgirl :D
Ben herşeyi biliyordum. Seninde dediğin gibi eger annesini kurtarirsa Flash diye biri hic varolmuyor ve dunyada savas oluyor. Diger herolarda bundan etkileniyorlar mesela Batman kotulerin tarafinda yer aliyor..
Cisco'nun Patlamadan etkilendiğini tahmin etmiştim. O da Vibe'ye dönüşüyor.
Buyur ; Flash'ın Speed Force'da gördüğü Caitlin Ablamız (KillerFrost) :

Bu da çizgi romanlarda da görünen Çok çok Gelecekteki The Flash müzesi :

Bu arada muhteşem ötesi bir detay vardı. Barry annesini kurtarmaya gittiğinde gelecekteki Flash dur dedi. (2024'ün gazetesinde görüldüğü gibi farklı kostümlü olarak. Bu en çok beyaz arkaplanlı amblemden analışıyor)
Benim anlamadığım , 2024'ten gelen Flash , 2000 Yılındaki Barry'i , 2015'ten gelen Flash'a dur diyerek dışarı çıkartıyor. O sırada bizim Flash annesinin yanına gidiyor. 2024'teki Flash nerde peki ??

He yine bu arada solucan deliğinden gelen Flash kaskı , Jay Garrick'in kaskıydı internetten araştırabilirsin.

Komik bir detay :D :D :
Eddie eğer kendini öldürmek yerine yumurtalıklarına sıkmış olsa hem kendisi ölmezdi, hem nesli devam etmeyeceği için Reverse Flash'da hiç doğmamış olurdu.

2.SEZON MUHTEŞEM OLACAK !!

Yalnız kötü bir haber vereyim , normalde Barry kara deliğin açılması sonucunda , dünyayı kurtarmak için içine girerek (Bölümün sonunda gördük)
içten kapatıyor ve dünyayı kurtarmış oluyor. Ama dünya için kendini feda etmiş oluyor.

Ve Flashpoint Paradox olayı başlıyor.
2.Sezonda onu gösterecekler
Senin Karanlık Gelecek dediğin doğru , o gelecekte herşeyin tersi oluyor. Bruce Wayne kaza sırasında annesini babasını ve kardeşini kaybetmiyor , kardeşi yerine kendisi ölüyor ve Batman Thomas Wayne oluyordu sanırım.

Green Lantern hiç Hal Jordan olmuyor , Abin Sur öyle bir kaza yapmıyor.

Sonra ortaya Diğer Flashlar çıkıyor felan.

SPOİLER !!