The Flash Tv Series

Başlatan dean, 02 Ocak, 2014, 19:50:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Kesinlikle çok iyi bir bölümdü, gelecekten bazı anları görürken Legends of Tomorrow'a da küçük bir bağlantı yaptılar.
Fazla birşey söylemeye gerek yok 10 numaraydı :)

Caped Crusader

Spoiler

Öncelikle finali beğenmedim.15 yıl öncesine sadece annesiyle konuşmak için gitmiş gibi bir şey oldu hem de Flashpoint'i kapatmış gibi oldu dizi.Şimdi asıl kafama takılan,Eddie öldü, yani Reverse hiç doğmamış oldu.O zaman Barry'nin annesi de ölmemiş oluyor.Yani 15 yıl önce hiçbir şey olmaması gerekiyor ya da Flashpoint evrenine geçiliyor.Sonu açık bittiğinden dolayı belki bunları bağlarlar diye düşünüyorum.

Animvader

Final bölümü fena değildi, iyiydi.Benim değinmek istediğim nokta zaman yolculuğu.İşlenmesi gerçekten çok çetrefilli bir konu.Kelebek etkisi falan filan derken baya sarpa sarabiliyor.Nitekim Terminator serisinde geçmişe-gelceğe gide gele karman çorman oldu.Bakalım 2.sezonla ve spinoff diziyle birlikte nasıl kotaracaklar.

Arkadaşlar diğer karakterlere yapılan göndermeleri falan yakalamış zaten.Ben diğer bir göndermeden bahsedeyim.Cisco kara deliğin her şeyi yutabileceğini anladıkları zaman So long and thanks for all the fish yani Elveda ve bütün balıklar için teşekkürler diyor.Bu Otostopçu'nun Galaksi Rehberinin 4.kitabının ismidir.Bu vesileyle de 49 gibi çok genç bir yaşta kaybettiğimiz serinin yazarı Douglas Adamsı'da anmış olduk. :(

Al Ghul

''Sezon finali'' kavramının anlamını vermiş oldu bence son bölümde. Annesini kurtarmasının gelecekteki Barry tarafından engellenmesi falan... Süperdi! Birçok göndermek vardı dizide, çok sevdim bu bölümü ayrıca, süperdi :)

Söylemek istediğim şey ise... Bu Reverse-Flash. Bu kadar kolay değil, gitmedi, ölmedi, Eddie kara deliğe çekildi orada bir şeyler olacak ve RF'yi yeniden göreceğiz. :)

Pulluk

Sezon finali itibariyle senaristler 2. sezonda ne isterlerse yapabilirler gibi görünüyor  ::)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

@Serhan

Alıntı yapılan: Master of Death - 23 Mayıs, 2015, 20:17:16
''Sezon finali'' kavramının anlamını vermiş oldu bence son bölümde. Annesini kurtarmasının gelecekteki Barry tarafından engellenmesi falan... Süperdi! Birçok göndermek vardı dizide, çok sevdim bu bölümü ayrıca, süperdi :)

Söylemek istediğim şey ise... Bu Reverse-Flash. Bu kadar kolay değil, gitmedi, ölmedi, Eddie kara deliğe çekildi orada bir şeyler olacak ve RF'yi yeniden göreceğiz. :)

Kesinlikle  ;)

@Serhan

- Bu kısım TAMAMEN KENDİ TAHMİNLERİMDİR ---

Son bölümde ortaya çıkan Cisco'nun özel yeteneği önümüzdeki sezonun konusu olacak sanırım.

Tahminim 2.sezonun Cisco'nun olanları hatırlayıp, Barry'nin Flash olmasını sağlamak ve kabiliyetlerini yeniden kazanması için onu eğitmekle geçecek.

Tüm dizilerde olduğu gibi yine 2.sezonun ilk bölümü çok alakasız bir yerden başlayacak. Büyük ihtimalle Eobord Thawne o araba kazasını yaptırdığı sahne kazası geçecek, Cisco gerçek Wells'i bulacak, hızlandırıcıyı kurmalarına ikna edecek falan filan.. ilk bölümün sonunda Flash ortaya çıkacak..

İlerleyen bölümlerde de Flash'ın kara deliği nasıl yok ettiğini ve olayların nasıl baştan başladığını açıklayacak hayal-hatırlamalarla heyecanımızı ve merakımızı (sadistçe bir yaklaşımla) yavaş yavaş giderecekler.

Bence böyle  ???

Caped Crusader

2.Sezona Jay Garrick karakteri olarak Teddy Sears katıldı.

Caped Crusader

Bu da 2.sezon fragmanı https://www.youtube.com/watch?v=4U3ftuiZu70  ilk 4 dakika 1.sezonun özeti gibi sonrasında 2.sezon fragmanı geliyor.Anladığım kadarıyla bu tarz bir Flash göreceğiz 2.sezonda.

@Serhan

Alıntı yapılan: Caped Crusader - 12 Temmuz, 2015, 13:22:48
Bu da 2.sezon fragmanı https://www.youtube.com/watch?v=4U3ftuiZu70  ilk 4 dakika ilk sezonun özeti gibi sonrasında 2.sezon fragmanı geliyor.Anladığım kadarıyla bu tarz bir Flash göreceğiz 2.sezonda.

muhteşem !!

Nightrain

Wally West te geliyor. Buyuk ihtimal Iris gibi zenci olacak.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 12 Temmuz, 2015, 21:40:08
Wally West te geliyor. Buyuk ihtimal Iris gibi zenci olacak.

New 52'de de zanci. Burada da zenci olur. Bende öyle düşünüyorum.

@Serhan

Patty de geliyormuş
Bu arada Dr.Wells Zoom olarak uyarlanan hali değilmiş.
Dr.Zoom geliyor !!

dean

Wally West geliyor. Karakteri Keiynan Lonsdale canlandıracak.

dean