SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ercoktay

Nathan'da daha 14. cildi okudum. 15 ve sonrası duruyor. Brendon'u ise hiç okumadım ama hepsini aldım. Kısmetse bir ara okuyacağım. Aslında almıyordum da burada yazılanları gördükten sonra Brendon'u da toplamaya başladım.

Ralph

Köstebek Bey. Le Storie'deki kapağın önündeki sayfada Hikayeci bölümü 3. ciltte yok 4-5-6 henüz elime geçmedi ama onlarda da durum aynı mı?

Ben seviyorum böyle iç sayfadaki tanıtım tarzı veya sohbet yazılarını. Neden kaldırıldı acaba?

Nightrain

Sayın Kösetebek,

100 Kurşun 4 ve Scalped 5'in akıbeti nedir? Uzun süredir ses çıkmadı 2 yayından. İptal falan mı oldu yoksa?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

köstebek

Alıntı yapılan: Ralph - 13 Ekim, 2015, 12:17:54
Köstebek Bey. Le Storie'deki kapağın önündeki sayfada Hikayeci bölümü 3. ciltte yok 4-5-6 henüz elime geçmedi ama onlarda da durum aynı mı?

Ben seviyorum böyle iç sayfadaki tanıtım tarzı veya sohbet yazılarını. Neden kaldırıldı acaba?

Kesinlikle net ortamında cevap verilemeyecek bir soru. Belki bir gün karşılıklı çay içerken uzun uzun anlatırım...

köstebek

Alıntı yapılan: Nightrain - 13 Ekim, 2015, 12:33:53
Sayın Kösetebek,

100 Kurşun 4 ve Scalped 5'in akıbeti nedir? Uzun süredir ses çıkmadı 2 yayından. İptal falan mı oldu yoksa?

İptal olmadı, ama neler oldu neler. Fuara değin bir atak yapılır diye düşünüyorum.

Nightrain

Teliflerde sorun çıktı sanırım? Neyse, iptal olmasın da... ;D

Ralph

Alıntı yapılan: köstebek - 13 Ekim, 2015, 12:38:01
Kesinlikle net ortamında cevap verilemeyecek bir soru. Belki bir gün karşılıklı çay içerken uzun uzun anlatırım...

Mevzu o kadar derin demek  :o

Bu arada Hikayelerin satışı iyi mi? Geçen okudum, Yürüyen Ölüler'den aldı tahtı gözümde. Şu an favori yayınım, umarım hızlıca tamamlanır :)

Draka

Dampyr, Hikayeler, Julia her gün çıksın her gün üşenmeden Kadıköy'e fiyatına bile bakmadan almaya giderim.

Gerekirse bunlarda özel yayına geçsin, ama yeterki sık çıksın :)

köstebek

Alıntı yapılan: Nightrain - 13 Ekim, 2015, 13:00:42
Teliflerde sorun çıktı sanırım? Neyse, iptal olmasın da... ;D
Teliflerde hiçbir sorun yok, tam tersine çizgi roman yayımcılığında en kolay kısım telifler :)

altay1944

Kurumlaşmaya çalışan bir oluşumun net sitesinin ağır aksak olması hiç hoş değil.Çizgidüşler sitesinden pek bir şey anlamak mümkün değil.çok geç açıldığı gibi basılacak basıldı kısmı aydınlatıcı değil.Birilerinin el atmasını isterdim.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

köstebek

Alıntı yapılan: altay1944 - 14 Ekim, 2015, 13:09:06
Kurumlaşmaya çalışan bir oluşumun net sitesinin ağır aksak olması hiç hoş değil.Çizgidüşler sitesinden pek bir şey anlamak mümkün değil.çok geç açıldığı gibi basılacak basıldı kısmı aydınlatıcı değil.Birilerinin el atmasını isterdim.

Son derece haklı bir uyarıda bulunuyorsun.... Önümüzdeki günlerde ilk yapılacak işin bu olduğunu söyleyebilirim...

Ralph

Köstebek Bey ben de diyecektim onu site biraz kötü .:)

Ben yayınlarınızı satın alabileceğim bir site beklentisindeyim. Hatta belki set halinde satımlar da yapılabilir. Mümkünse güzel olur.

köstebek

Alıntı yapılan: Ralph - 14 Ekim, 2015, 16:42:16
Köstebek Bey ben de diyecektim onu site biraz kötü .:)

Ben yayınlarınızı satın alabileceğim bir site beklentisindeyim. Hatta belki set halinde satımlar da yapılabilir. Mümkünse güzel olur.

Zaten siteye eklenmesi düşünülen parçalardan biri de satış zımbırtısı, nasıl yapacaklar bilmiyorum, ama bol bol konuşuyorlar.

Not: Set halinde toplu bir şeyler almayı düşünüyorsan, o kadar beklemene gerek yok, özelden ulaş, bir şeyler yapılır, sıkma canını...

Nightrain

Grand Duc'u yeniden bassanız? :D

köstebek

Alıntı yapılan: Nightrain - 14 Ekim, 2015, 17:37:01
Grand Duc'u yeniden bassanız? :D

Dilimizde basılmamış bunca güzel ÇR varken... Grand Dük'ün tekrar basımı ... en yakın ihtimalle on veya on beş sene sonra bu konuyu gündeme getiririz... Unutturma ama :)