SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pardus88

tolganın 10 uncu cildi son sayımı acaba seri tamamlandımı

köstebek

Alıntı yapılan: pardus88 - 14 Ekim, 2015, 18:44:29
tolganın 10 uncu cildi son sayımı acaba seri tamamlandımı

Nerede o günler... Daha epey var.

Ralph

Alıntı yapılan: köstebek - 14 Ekim, 2015, 17:12:24
Zaten siteye eklenmesi düşünülen parçalardan biri de satış zımbırtısı, nasıl yapacaklar bilmiyorum, ama bol bol konuşuyorlar.

Not: Set halinde toplu bir şeyler almayı düşünüyorsan, o kadar beklemene gerek yok, özelden ulaş, bir şeyler yapılır, sıkma canını...

Şimdilik bir eksiğim yok. Teks'e başlamayı düşünüyorum onun için para biriktiriyorum. Çıkan tüm yayınları alma gibi bir projem var :) Yoksa onca şeyi toplamak çok zor olacak o zaman size ulaşacağım :)

köstebek

Alıntı yapılan: Ralph - 14 Ekim, 2015, 19:08:46
Şimdilik bir eksiğim yok. Teks'e başlamayı düşünüyorum onun için para biriktiriyorum. Çıkan tüm yayınları alma gibi bir projem var :) Yoksa onca şeyi toplamak çok zor olacak o zaman size ulaşacağım :)

Çıkan tüm yayınlar derken nacizane önerilerim: Oğlak ve bizim dışımızdaki eski serilere girme. Bir tek Almanakları Lal ve 1001 romandan al...
Oğlakları tek sayılar halinde al, ucuz olsun diye cilt olayına girme; kapakları kurtarmış olursun.
Oğlak altın seride villa kartpostalları var, onları biriktirmeyi de unutma (bir yerlerden ya da birilerinden toplu alacaksan ki yapman gereken bu... kartpostal meselesini özellikle kurcala; aldığın kitapların içinde mutlaka olmasına dikkat et).
Oğlak "tombullar"da 4. sayı ve sonrasında yoğunlaş. Onlarda maxi'ler var...
Önünde 450 veya 500 sayılık uzun bir macera var. Bu arada bizim Tekslerden ilk sayıların birkaç tanesi depoda tükendi. Yakında dükkân sahipleri "gece tarifesi" açmaya başlar. Çok bekleme...

Ralph

Alıntı yapılan: köstebek - 14 Ekim, 2015, 22:05:42
Çıkan tüm yayınlar derken nacizane önerilerim: Oğlak ve bizim dışımızdaki eski serilere girme. Bir tek Almanakları Lal ve 1001 romandan al...
Oğlakları tek sayılar halinde al, ucuz olsun diye cilt olayına girme; kapakları kurtarmış olursun.
Oğlak altın seride villa kartpostalları var, onları biriktirmeyi de unutma (bir yerlerden ya da birilerinden toplu alacaksan ki yapman gereken bu... kartpostal meselesini özellikle kurcala; aldığın kitapların içinde mutlaka olmasına dikkat et).
Oğlak "tombullar"da 4. sayı ve sonrasında yoğunlaş. Onlarda maxi'ler var...
Önünde 450 veya 500 sayılık uzun bir macera var. Bu arada bizim Tekslerden ilk sayıların birkaç tanesi depoda tükendi. Yakında dükkân sahipleri "gece tarifesi" açmaya başlar. Çok bekleme...

Sağolun önerilerinizi çin çok faydalı oldu. Aslında ben bir yerde takım olarak görmüştüm. 2500 tl fiyat biçmişlerdi. Yani 2500-3000 gibi bir bütçe atınca kenara öyle olacağım. Kafamda öyle canlandırdım hep. Zaten dolar gibi gün geçtikçe artıyor fiyatları. Elimden geleni yapıyorum bir an önce başlayabilmek için.

Aslında Teks'i sevmezdim. İlgimi çekmezdi hiç. Altın Madalyon ve sizlerin yüzünden kaptım bu virüsü :/

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: köstebek - 14 Ekim, 2015, 22:05:42
Bu arada bizim Tekslerden ilk sayıların birkaç tanesi depoda tükendi. Yakında dükkân sahipleri "gece tarifesi" açmaya başlar. Çok bekleme...

Güzel benzetme :)

köstebek

Alıntı yapılan: Ralph - 14 Ekim, 2015, 22:28:43
Sağolun önerilerinizi çin çok faydalı oldu. Aslında ben bir yerde takım olarak görmüştüm. 2500 tl fiyat biçmişlerdi. Yani 2500-3000 gibi bir bütçe atınca kenara öyle olacağım. Kafamda öyle canlandırdım hep. Zaten dolar gibi gün geçtikçe artıyor fiyatları. Elimden geleni yapıyorum bir an önce başlayabilmek için.

Aslında Teks'i sevmezdim. İlgimi çekmezdi hiç. Altın Madalyon ve sizlerin yüzünden kaptım bu virüsü :/

2500 tllik seti indirip hepsini birden alırsan okuyamazsın, önünde dağ gibi birikmiş olur, sıkılırsın...

300, 500 liralık küçük gruplar halinde ufalayarak almanda fayda var, en azından bir yandan da küçük küçük okumaya başlarsın. Her neyse, kafana göre.

Ralph

Alıntı yapılan: köstebek - 14 Ekim, 2015, 22:50:12
2500 tllik seti indirip hepsini birden alırsan okuyamazsın, önünde dağ gibi birikmiş olur, sıkılırsın...

300, 500 liralık küçük gruplar halinde ufalayarak almanda fayda var, en azından bir yandan da küçük küçük okumaya başlarsın. Her neyse, kafana göre.

Oraası öyle. Takım olarak Büyülü Rüzgarları almıştım mesela. 131 sayı, Teks'e kıyasla devede kulak. İlk 50 sayıyı resmen yedim. Şimdi 2 ayda bir anca okuyorum. Ama koleksiyonerlikte böyle bir şey. Uykularım kaçıyor eksik bir serim olunca. :)

Her neyse. Önerileriniz gerçekten çok faydalı oldu. Yeni siteniz de şimdiden hayırlı olsun. Site sadece sizin yayınlarınızın satışını barındıracak değil mi?

caretta

Ralph dostumuz nezdinde yeni bir Teks okuru kazanmak üzereyiz sanırım.Çok mutlu oldum.

Mrtekin

Çetin Abi,

Hikayeler bekliyoruz.

Edelweiss bekliyoruz.

Long Silver John bekliyoruz.

Injustice bekliyoruz.

Mesih Savaşı bekliyoruz.

Orfani bekliyoruz.

Muhteşem Belzoni bekliyoruz.

Renkli Teks ve Zagor bekliyoruz.

100 bullets ve Scalped bekliyoruz.

Yeni Vertigonuzu açıklamanızı bekliyoruz.

2016 yayın planınızı hafiften açıklamanızı bekliyoruz.

Daha sayıyım mı? :)
They drew first blood...

Ralph

Alıntı yapılan: caretta - 15 Ekim, 2015, 09:00:59
Ralph dostumuz nezdinde yeni bir Teks okuru kazanmak üzereyiz sanırım.Çok mutlu oldum.

Tamamen Altın Madalyon etkisi hocam :)

Mrtekin

Benim de böyle böyle kanıma girdiler, Ralph. Şimdi Tekssiz duramıyorum, uyuşturucu gibi birşey.

Yol yakınken dön. :)
They drew first blood...

rumar80

Ben detox ile kanımdan temizledim.
   Arada kriz geliyor maxi sayı alıyorum. Sonra neden bıraktığımı hatırlayıp rahatlıyorum. ;D

Mrtekin

Ah Umar Abi, Teks'i Nasıl bırakıp taytlı Kahraman'lara kaydın? :)

Teksin bir hayduta kurşunu basmasının keyfi hiç bir yerde yok? :)
They drew first blood...

rumar80

Ben orta okula başladığımdan beri taytlı kahraman severim.
   Mesle taytlı kahraman değil ki. Ben hala fumetti alıyorum. Daha önce de yazdım. Nathan, Dampyr, Mr No. Yani sorun Tex ve diğer eski topraklarda benim için