SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

grmnt

Bugün Y:4'ü okudum. Son sayfayı çevirip Scalped ve 100 Bullets Yakında sayfalarını görünce inanılmaz sevindim.

En erken ne zaman okuruz?

köstebek

Alıntı yapılan: grmnt - 12 Temmuz, 2014, 01:38:11
Bugün Y:4'ü okudum. Son sayfayı çevirip Scalped ve 100 Bullets Yakında sayfalarını görünce inanılmaz sevindim.

En erken ne zaman okuruz?

Yayınevi içindeki dedikodulara göre sonbaharda...

kedidiro

28 sayfa olmuş '' sorun söyleyelim'' bölümü... dolayısıyla daha önce sorulmuşsa kusura bakılmasın. ben bunca seri işinizin arasında bana göre geçtiğimiz yılın en güzel sürprizlerinden biri olan '' ateş yakmak'' kıvamında çalışmalara fırsatınız olup olmayacağını sormak istiyorum.

köstebek

Alıntı yapılan: kedidiro - 17 Temmuz, 2014, 02:21:38
      28 sayfa olmuş '' sorun söyleyelim'' bölümü... dolayısıyla daha önce sorulmuşsa kusura bakılmasın. ben bunca seri işinizin arasında bana göre geçtiğimiz yılın en güzel sürprizlerinden biri olan '' ateş yakmak'' kıvamında çalışmalara fırsatınız olup olmayacağını sormak istiyorum.

Bu sonbaharda Long John Silver diye bir şey basılacak. yine frankofon yine edebiyat uyarlaması.

Yanlış hatırlamıyorsam şuydu... http://en.wikipedia.org/wiki/Long_John_Silver_(comics)

ercoktay

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 17 Temmuz, 2014, 02:51:51
Bu sonbaharda Long John Silver diye bir şey basılacak. yine frankofon yine edebiyat uyarlaması.

Yanlış hatırlamıyorsam şuydu... http://en.wikipedia.org/wiki/Long_John_Silver_(comics)

Oo bu muhteşem bir haber. Bıktım artık fumetti almaktan. Böyle muhteşem serileri gözüm kapalı alırım :)

yalcinerol345

HC olayı devam ediyor mu? Devamsa hangi diziler?

kedidiro

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 17 Temmuz, 2014, 02:51:51

eyvallah... yılda bir de olsa bunları ihmal etmeyin lütfen. '' ateş yakmak'' kalitesindeki işlerin daima başımızın üstünde yeri vardır

köstebek

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 17 Temmuz, 2014, 12:39:56
HC olayı devam ediyor mu? Devamsa hangi diziler?

Bitti diye biliyorum.

yalcinerol345

Biri hariç kitaplarınızın tamamını alıyorum.Klasiklerden yayınlamayı düşünüyor musunuz?

aaciltan

Sevgili köstebek... Evet, klasiklerden yayınlamayı düşünür müsünüz???
Örneğin benim iple değil halatla çektiğim Mandrake'yi... İlker beye söyleyin, satar... Çok satar  ;D

gamlıbaykuş

Long John Silver ile ilgili forumumuzda verilmiş bilgiler var mıydı?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 17 Temmuz, 2014, 16:57:06
Long John Silver ile ilgili forumumuzda verilmiş bilgiler var mıydı?

Aradım ama bulamadım, yok sanırım.

DAMPYR

Alıntı yapılan: aaciltan - 17 Temmuz, 2014, 16:49:48
Sevgili köstebek... Evet, klasiklerden yayınlamayı düşünür müsünüz???
Örneğin benim iple değil halatla çektiğim Mandrake'yi... İlker beye söyleyin, satar... Çok satar  ;D
Aynen bunu bende çok istiyorum ama İlker bey buna pek yanaşmaz sanırım onu yayınlarsa büyülü İlyas yayınlar.... :-\ ::) ;)

DAMPYR

Bu arada sayın çizgiliköstebek Julia kaç aylık bir tatile çıktı ve dönüşünde aylık yayın olarak mı basılacak... ??? ::) :D

tunaorhun

Julia'yı 3 lü yerine 2 li olarak mı çıkaracaksınız?