SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 30 Eylül, 2014, 23:57:18
Thoriçe olmasın da.

Patronlar, esas ünlerini Grand Duc'ten yaptıklarını, edelweiss pilotlarını 1 senedir beklediğimizi de unutmasınlar.

Tamam, söylerim, ama unuttuklarını da pek sanmıyorum.

Mrtekin

Teksin yanına bir çoksatar comics koymanız elzem.

Ben Rumarın listesini çok beğendim, ordan bir new 52 dc serisi de (aquaman, green lantern) düşünün derim.

Vertigo tercihlerinizden çok memnunum ama onlardan bir çoksatar çıkar mı, bilmiyorum.

Hayırlısı.
They drew first blood...

gamlıbaykuş

Constantin 'i öneriyorum ve iyi de satacağını da düşünüyorum...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

köstebek

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 01 Ekim, 2014, 00:33:35
Constantin 'i öneriyorum ve iyi de satacağını da düşünüyorum...

Bizde 1 constantin basılmamış mıydı?

gamlıbaykuş

Evet zamanında Arkabahçe 1 cilt yayınlamıştı...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pikofarad

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 30 Eylül, 2014, 23:38:54

Şu ana dek başladığımız hiçbir seriyi yarım bırakmadık... wasteland'a bile devam edileceğini söylüyor patronlar!

Oy oy, bu çok hoş bir haber oldu. :)

altay1944

Yayınlanacak elbette... ama şimdiye kadar ayda biri zorluyorduk, artık 2 veya 3 ayda 1 yayımlanacak.

Piyasada farklı yayınları basan bir çok yayımevi var.Benim için çizgidüşlerin farkı nathan never ve julia gibi benim için vazgeçilmez olduğunu düşündüğüm fumettileri basması idi ama son zamanlarda görüyorum ki O da farklı kulvarlara kulaç açıyor.Bu demektir ki benim için çizgiroman sekteye uğruyor.ya yeni bir yayınevi bekleyeceğim yada eski alışkanlığım orginallere döneceğim.2-3 ayda bir baskı ile nathan külliyatını bitirmeniz olanaksız.Nathanın satmaması konusuna gelince bu kadar çeşitlilik içinde beklenen oydu ve oldu.Basmayı düşündükleriniz ki comicslerden söz ediyorum asla kitaplığımda yer bulamazlar.Tex ve zagorlara gelince sadece destek için alıyordum ki o da kesintiye uğrayacak.Nathan ve julia yoksa çizgidüşler yok.Yolunuz açık olsun.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

haziran00

Alıntı yapılan: altay1944 - 01 Ekim, 2014, 09:05:59
Yayınlanacak elbette... ama şimdiye kadar ayda biri zorluyorduk, artık 2 veya 3 ayda 1 yayımlanacak.

Piyasada farklı yayınları basan bir çok yayımevi var.Benim için çizgidüşlerin farkı nathan never ve julia gibi benim için vazgeçilmez olduğunu düşündüğüm fumettileri basması idi ama son zamanlarda görüyorum ki O da farklı kulvarlara kulaç açıyor.Bu demektir ki benim için çizgiroman sekteye uğruyor.ya yeni bir yayınevi bekleyeceğim yada eski alışkanlığım orginallere döneceğim.2-3 ayda bir baskı ile nathan külliyatını bitirmeniz olanaksız.Nathanın satmaması konusuna gelince bu kadar çeşitlilik içinde beklenen oydu ve oldu.Basmayı düşündükleriniz ki comicslerden söz ediyorum asla kitaplığımda yer bulamazlar.Tex ve zagorlara gelince sadece destek için alıyordum ki o da kesintiye uğrayacak.Nathan ve julia yoksa çizgidüşler yok.Yolunuz açık olsun.

Merhabalar, direk giriyorum konuya Nathan Never ince patronun en favori kitabı Türkiyede yayınına ara verilmişken hadi İtalyanca öğrenelim Nathanları okumak için dediğimiz bir kitap, Julia ise aynı şekilde diğer patronun Favori kitabı imkanlar zorlanarakda olsa yayınlarına ara verilmek yada bitirilmesi gibi bir düşünce yok :) bilginize.

köstebek

Alıntı yapılan: haziran00 - 01 Ekim, 2014, 10:01:41
Merhabalar, direk giriyorum konuya Nathan Never ince patronun en favori kitabı Türkiyede yayınına ara verilmişken hadi İtalyanca öğrenelim Nathanları okumak için dediğimiz bir kitap, Julia ise aynı şekilde diğer patronun Favori kitabı imkanlar zorlanarakda olsa yayınlarına ara verilmek yada bitirilmesi gibi bir düşünce yok :) bilginize.

Bunu Altay1944 de biliyor; ama sen onun fumetti iştahını bilmiyorsun. O, sürekli ve daha fazla fumetti okumak istiyor, çünkü senden daha çok seviyor olabilir; bu isteğinde haksız da sayılmaz.
Haziran00 olarak 2 3 ayda bir Nathan vs ile yetinebilirsin, ama bu miktar altay1944'ün dişinin kovuğuna bile yetmez. Bu yüzden de sinirlenip tepkisini belirtiyor.
Demek istediğim yukarıdaki gibi bir mesajla onun haklı öfkesini sakinleştirebileceğini düşünmek saflık olur, azizim Watson...

pearl jam

Herkes yeni durumu ilgi alanina gore farkli yorumluyor normal olarak. Mesela ben  siradakilarin vertigonun en efsane serilerinden olduklari da düşünülürse bu comicse agirlik verme haberine cok sevindim. Cizgi duslerin onca bastigi seriden sadece son erkegi aliyorum simdi en azindan fazladan bir musterileri garanti  :D

Mrtekin

Bence Çizgi Düşlerin yeni stratejisi, sadece 'derin' Tekscîleri çok sevindirdi ama çok akıllılar hiç çaktırmıyorlar :)
They drew first blood...

Chuck

Comics atağı beni de sevindirdi. Özellikle X-Force ve 100 Bullets'ı merakla bekliyorum :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

HacıGeraltEmmi

Scalped gelsin bir an önce ekleyelim kitaplığa 8)

Mrtekin

Fumetti okuru olarak isyanlardayız, yüreğimiz yanmıyo değil.

Daha da fazla üstümüze gelinmesin. :)

They drew first blood...

Mrtekin

Çizgili köstebek bey,

Bari tex maxi yi çıkartıp hemen dağıtım yapın da, bayramda bişiyler okuyalım.
They drew first blood...