SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alpi

Alıntı yapılan: köstebek - 28 Nisan, 2015, 15:36:13
Site sorumlumuz yirmili yaşlarını sürdüğü için çok tembel ve aklı çok garip çalışıyor... Ona fuarla ilgilen demiştik... O da bunu yanlış anlamış ve gidip on gün boyunca fuarda kitapların başında durmuş. Fuarın tam ortasında olduğu için de fuarla ilgili bir tanıtım filan yapmak doğal olarak aklına bile gelmemiş. Aklının başında olacağını düşündüğümüz akşamları da bulduğu en pahalı (!) otelde kalıp çılgın Basmane gecelerinin keyfini çıkarmış.
Demek istediğim on günlük İzmir macerasında bir kere bile Kordon'da bira içmeyip tüm akşamlarını karanlık Basmane sokaklarında harcayan bir "webmaster/satış elemanı"na sahip olan yayınevi yönetimiyle buraya kadar...

Not: Üstelik suçu İzmir ÇR'cılarına atıp kitapların dörtte üçünü çaldırdığını iddia ediyor. Patronun uzaktan da olsa akrabası olması onu epey inandırıcı biri kılıyor elbette.

Not 2: Hiç kitap satamasa da (hepsini çalmışlar çünkü) seneye tekrar katılmamız konusunda aşırı ısrarlı davranması, elbette ki çizgiromana nasıl da gönülden bağlı olduğunu gösteriyor...
Basmane'de hazırlıklar başlamış ;D

-brendon-

Maxi Zagor 9 son 8,9 sayfa böyle, galiba matbaanın mürekkebi bitmiş :).

Aldığım yere yolladım, matbaanızı uyarın diye yazdım.

altay1944

Alıntı yapılan: -brendon- - 05 Nisan, 2016, 14:27:53
Maxi Zagor 9 son 8,9 sayfa böle galiba matbaanın mürekkebi bitmiş :).Aldığım yere yolladım,matbaanızı uyarın diye yazdım.

Yazmak istemezdim ama çizgidüşlerin elimdeki bir çok yayınında aynı sorun var.İlgililerin dikkatine.(ben gönderme masrafına giremedim)
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

haziran00

Alıntı yapılan: altay1944 - 05 Nisan, 2016, 16:17:12

Yazmak istemezdim ama çizgidüşlerin elimdeki bir çok yayınında aynı sorun var.İlgililerin dikkatine.(ben gönderme masrafına giremedim)

Arkadaşlar tamamen sizin şanssızlığınız olmuş elimden onlarcası geçti hiç böyle bir problemle karşılaşmadım, hatalı olanları seve seve değiştirir İlker :)

caretta

Bu ay sonu 3 adet Teks: Aylık 25, Klasik 22, Teks Özel 2 ve Zagor Maksi 11. sayılar çıkacak umarım.

hennessy

Alıntı yapılan: caretta - 19 Nisan, 2016, 20:00:35
Bu ay sonu 3 adet Teks: Aylık 25, Klasik 22, Teks Özel 2 ve Zagor Maksi 11. sayılar çıkacak umarım.

Tex yağıyor desenize bu ay iki Tex talibim
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

EyupAlyuz

benim için çizgi düşler demek tolga demek dampyr demekti ağır aksakta olsa çıkıyordu ama artık hayal oldular..................

Ralph

Köstebek forumu niçin bıraktı?

hanac

Alıntı yapılan: Ralph - 21 Mayıs, 2016, 18:41:53
Köstebek forumu niçin bıraktı?

Ralph dostum, foruma tekrar hoşgeldin.

Buradaki yazışmalar sonucu bıraktı, bir oku ve yorumla istersen

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,5603.msg161997.html#msg161997

Ralph

Karşilaman için teşekkür ederim hanac. Forumu özlemişim.

Link için sağol. Her halükarda benim için çok üzücü bir kayıp. Umarım geri döner.

yalcinerol345

Çizgiroman yayıncılarını ben sanatçı olarak görürüm.Sanatçı kırılgan olur,duygusal olur.
          Forumda başıma geldi.Bir kapak çizeri hakkında yazı yazmıştım.Karşılığında o çizer beni yanlış anlayarak hakaret içeren cevap yazdı.Hakarete en şert karşılığı verebilecek olmama rağmen cevap yazmadım.Diğer forum üyeleri yazıyı açıklayınca benim için hala değerli olan o çizer forumda benden özür dilemişti.
         O yüzden sanatçı kişiliklere yazarken, bence, eleştiri adı altında küçültücü,alaycı ya da kırıcı yazılar yazılmaması kanısındayım.

caretta

Köstebek Bey 24 nisandan beri forumda yorum yazmıyor. Ama foruma giriyor ve yazılanları okuyor.
Esas sorun yanılmıyorsam İzmir Fuarı'nda bir stand görevlisinin açıklaması  üzerine başlatılan tartışma idi.
Neyse eski defterleri karıştırıp tartışma çıkarmayalım.
Kendisine özel mesajla da ulaşılabilir sanırım.

pizagor

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 21 Mayıs, 2016, 20:58:29
         O yüzden sanatçı kişiliklere yazarken, bence, eleştiri adı altında küçültücü,alaycı ya da kırıcı yazılar yazılmaması kanısındayım.

Maalesef katılmıyorum :) Sadece sanatçı olarak değerlendirdiğiniz kişilere değil herkesin birbirine yaklaşım düsturu bu olmalı. Maalesef bu durum ara ara hem yayıncı hem de okur tarafından rayından çıkarılıyor. Kimse tokatı yiyince öbür yanağını çevirecek yapıda değil. Olmasın da zaten... O yüzden ister yayıncı ister okur kötü lafı yiyince susup beklemek zorunda değil. Yeter ki seviyenin korunabildiği bir tartışma ortamını sürdürebilecek olgunlukta olalım.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Alıntı yapılan: caretta - 21 Mayıs, 2016, 21:06:18
Köstebek Bey 24 nisandan beri forumda yorum yazmıyor. Ama foruma giriyor ve yazılanları okuyor.
Esas sorun yanılmıyorsam İzmir Fuarı'nda bir stand görevlisinin açıklaması  üzerine başlatılan tartışma idi.

Haklısın Atilla Abi, orayı atlamışım.

İki tartışma üstüste gelince Çizgi Düşler forumda yazmama kararı aldı.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,10697.msg161460.html#msg161460

Mrtekin

Hasan Abi; fitne de tam gaz. ;D
They drew first blood...