2015 Yılı Çıkan Yayınlar Toplamı

Başlatan afu, 16 Ocak, 2015, 13:03:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Mehmet'cim, az satan serileri de bir şekilde sürüklememiz lazım; hep çok satanlarla nereye kadar. Saçmalık da olsa bir tür denge gözetmek zorundayız.

Mrtekin

Peki ama Lilith'i veya Renkli Teks ya da Zagor'u önceliklendirseydiniz cidden daha mutlu olurduk.
They drew first blood...

caretta

Khor dostum Teks kartpostallaının öykülerini sürekli yazıyorum.Klasik seride bayağı geride olduğumuz için henüz yayınlanmamış maceralarla ilgili
fazla hızlı gitmek istemiyorum.Ama biz bu kartların işaret ettiği öyküleri merak ediyoruz derseniz yazarım.Bu arada Köstebek Bey hafta sonu itibarıyla Teksler
mahallede dağıtılıyor mu?

haziran00

Çizgi Düşler olsun taştan olsun :) Dampyr 97-100 :))

caretta

İlyas Erkul yeni yayınların tanıtımını şu sıralar pek yapamıyor.Acaba Darkwood Mesut Bey bu konuda yardımcı olabilir mi?Malum benim işim sadece
westernler ile.Son günlerde çıkanlar:Zagor Maksi 4,Lal Teks Almanak.Yarın da Çizgi Düşler Aylık ve Klasik Teks 13.sayılar çıkacak mı?Bu arada Ken
Parker,Buddy Longway,Komançi,Rin Tin Tin filan çıkarsa haberimiz olsun.Bu arada Esse Gesse Altan Gürdal ne oldu?Forumdan ayrıldı mı?Forum
üyeleri de yaptıkları toplantılarda mekanını ziyaret etmiyorlar.Yoksa dükkanı kapandı mı?Cem Demirbaş forumda yasaklı mı?O birşeyler çıkarıyor mu?
Güncel bilgiler verirseniz sevinirim.

kalidor

Forum toplantılarında Gerekli Şeyler ve Altan Bey ziyaret ediliyor. Ne yazık ki artık foruma pek uğramıyor. Hatta en son 5 ay önce foruma girmiş. Demirbaş ile yaklaşık 2 sene önce yapmış olduğumuz görüşme sonrası forumda kendi yayınlarına ait hiçbir görsel ve reklam yapılmaması ve olan görsel ve başlıkların da kaldırılması konusunda anlaşmıştık. Bu sebeple Altın Madalyon'da Demirbaş'a ait hiç bir haber ve görsele rastlayamazsınız. Eğer bununla ilgili bir üyemiz foruma ileti girerse adminler olarak biz müdahale ediyoruz. Gözümüzden kaçanlar olabilir tabi.
Crom! Ölüleri Say...

afu

Alıntı yapılan: caretta - 28 Mayıs, 2015, 22:21:57
İlyas Erkul yeni yayınların tanıtımını şu sıralar pek yapamıyor.Acaba Darkwood Mesut Bey bu konuda yardımcı olabilir mi?Malum benim işim sadece
westernler ile.Son günlerde çıkanlar:Zagor Maksi 4,Lal Teks Almanak.Yarın da Çizgi Düşler Aylık ve Klasik Teks 13.sayılar çıkacak mı?
çıkan yeni yayınlar düzenli olarak güncel yayınlar ve çr listeleri bölümüne ekleniyor.
forma girdikçe göz atmanızda fayda var  ;)

afu

:)
2015 Mayıs sonu güncel çizgiroman listesi için tıklayın

köstebek

2015 yılının ilk yarısında %10 azalma var; bir başka deyişle 2013 yılının ilk 6 ayına dönülmüş.

Şöyle ki:
2013 ... ilk 5 ay = 143 kitap, ilk 6 ay= 173 kitap
2014 ... ilk 5 ay = 155 kitap, ilk 6 ay = 186 kitap
2015 ... ilk 5 ay = 141 kitap, ilk 6 ay = 165 (şu ana dek, +3 kitap da bizden ve 2 tane daha basılsa = 170 kitap

....
Afu Bey'in 2013 listesi tamir görürse, fumetti, comics, frankofon, türkçe ve diğer dallarına ayırarak ayrıntılı bir karşılaştırma yapabiliriz...

Ama sonuçta artış yerine azalış görünüyor... Kişisel fikrim, yılın ikinci yarısında da bu düşüş sürecek, hatta biraz daha da artabilir...

pearl jam

Belki cikan kitap sayisi azaliyor ama eskiye nazaran daha cesitli ve kaliteli cizgi romanlar cikiyor. Benim 2013 e gore takip ettigim seri sayisi muhtemelen ikiye katlanmistir.

pearl jam

Forumda  duzenli takip ettigimiz serileri listeledigimiz bir baslik var miydi ?

afu

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 14 Haziran, 2015, 13:57:26
Forumda  duzenli takip ettigimiz serileri listeledigimiz bir baslik var miydi ?
üyelerin hangi yayınları düzenli aldığını bilmek güzel olabilir. iyi fikir.
buna uygun bir anket hazırlarım.

afu

2015 Haziran sonu güncel çizgiroman listesi için tıklayın

nicholaihel

Alıntı yapılan: afu - 01 Temmuz, 2015, 21:10:19
2015 Haziran sonu güncel çizgiroman listesi için tıklayın

Gerçekten saygı duyulası bir emek ile hazırlanmış liste. Elinize sağlık.

Takip edilen seri Top 10'nun 9'unu alıyormuşum. Aklın yolu bir  :)

afu

Oylarınızla belirlenen ayın kitapları ve takip ettiğiniz serilerde en çok oy alan ilk 10 sıra ile
ilk 7 ayın çıkan tüm kitapları listeye işlenmiştir.

Takip ettiğiniz serilerle ilgili anallizleri de incelemenizde fayda var. Bu konuda yorumlarınızı bekliyorum.

2015 - Temmuz sonu güncel çizgiroman listesi için tıklayın

Takip edilen serilerin analizi için tıklayın