Şubat 2015

Başlatan afu, 02 Şubat, 2015, 18:00:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

SERFOR26

TEKS ÖZEL ALBÜM 24  SATIŞA ÇIKTIMI HİÇ BİR YERDE GÖRMEDİM

caretta

Ali Fuat Bey bu ne?Bu ne  biçim listedir?En az 5 dakika ipnotize olmuş vaziyette ekrana bakakaldım.Hanım dürtünce kendime gelebildim.Maşallah diyelim ve paracıkları hazırlayalım...

köstebek

Afu beyciğim,
size ek bir iş daha çıktı galiba...,
Serfor haklı görünüyor; bunların hangilerinin basıldığı, hangilerinin yolda olduğu belli değil. Bir ayrıştırma lazım. Ya liste ikiye bölünür, ya da çıkanların yanına çıktı şeklinde bir ibare konur... Ya da sizin başka bir güzel fikriniz uygulanır...

hennessy

Bu listeyi görünce bu ay battığımızın resmidir diyebilirim.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

poe

Buddy Longway'i almak istiyorum ama yayınevine güvenemiyorum... Ne olacak benim halim :(

köstebek

Alıntı yapılan: poe - 02 Şubat, 2015, 21:11:43
Buddy Longway'i almak istiyorum ama yayınevine güvenemiyorum... Ne olacak benim halim :(

Al,  sen al. En kötü devamını basmaz, ama elinde 2 sayı buddy longway olur. yıllarca çocuk dergilerinde parça parça okuduk zaten...

hanac

Alıntı yapılan: poe - 02 Şubat, 2015, 21:11:43

Al gitsin, benim bildiğim tam maceralar.

Devam etmese de, macera yarım kalmaz.

poe

HacıGeraltEmmi

Ben güveniyorum, en azından ikişer sayı garanti :) ;D

pardus88

prestij in yayınları listeye konmuş ama bu ay çıkacağı garantimi

darkwood

Şubat ayı kısa bir ay olmasına karşı çizgi roman bereketi bol olacak gibi görünüyor.
Hepsi yayınlanırsa tamamını satın almak için iyi bir bütçe lazım, büyük ihtimal bir kısmını diğer aylar ötelememiz gerekecek.  ???
Darkwood Sakinleri..

yunusmeyra

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 02 Şubat, 2015, 19:57:41
Afu beyciğim,
Serfor haklı görünüyor; bunların hangilerinin basıldığı, hangilerinin yolda olduğu belli değil. Bir ayrıştırma lazım. Ya liste ikiye bölünür, ya da çıkanların yanına çıktı şeklinde bir ibare konur... Ya da sizin başka bir güzel fikriniz uygulanır...
dediğiniz doğru olabilir..ancak bu listenin son haline 28 şubat gece 24:00'da kavuşacağını kabul etmek lazım bence..Afu çok güzel bir şekilde haberi gelenleri listeye dahil edip ilk adımı atmış..muhakkak güncellemeler (eksiltmeler-artırmalar..) olacaktır  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

afu

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 02 Şubat, 2015, 19:57:41
Afu beyciğim,

Listedeki kitaplar, Şubat ayında çıkmış ya da çıkacağı net olarak bildirilen kitaplardır. (Yayın evlerinin dediklerine, onlarla konuşan arkadaşların verdiği bilgilere dayanarak söylüyorum)

Yoksa Şubatta çıkacak söylentisi olan ;

Amazing Spiderman - 15
Yürüyen Ölüler - 20 ana listeye eklendi
Yalnız Kurt ve Yavrusu - 11 ana listeye eklendi
Conan - 12
Red Kit Toplu albüm - 11
Samuray  - 3 ana listeye eklendi
Batman - 3
Deadpool
Şehzade Yangını - 1
Titana Saldırı - 1

kitaplarını da eklerdim ki sanırım çoğu da eklenecek. Daha bilmediklerimiz de vardır mutlaka.  ;D
petrol fiyatları ve avrodaki düşüşün kitap fiyatlarını da etkileyeceği söyleniyor. ;)

Mrtekin

Yeter, Afu Ağabey, sayma bence artık. :)

Battık ki ne battık.... :)
They drew first blood...