Mart 2015

Başlatan afu, 28 Şubat, 2015, 15:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

-brendon-

Keşke brendon da olsaa  :)

afu

Gerekli'nin yeni çr'ları listeye eklendi.
Spider-man Klasik de bu ay çıkarsa sözlerini tutmuş olacaklar  :D

Ayın son günleri, diğer sessiz yayın evlerinden de hareket bekliyoruz artık  >:(

afu

Mart'ın son hafta sonu da geldi.
bakalım neler çıkacak, hangi sözler tutulacak ?

mart-2015 güncel liste için tıklayın
çizgi düşler'in bu ay çıkamayan 3 kitabı için son günler.

jbc yayınları, alışıldığı gibi bir sonraki aya sarkacak gibi  ;)

xmenac

Ne kadar mümkündür bilemiyorum ama bu listeleri sene sonunda derleyip tiraj ve satış rakamlarıyla paylaşmak müthiş olur. Yabancı dildeki sitelerde kendi sektörleriyle ilgili bu tarz grafikler görünce heves ediyorum doğrusu. :)

afu

Alıntı yapılan: xmenac - 27 Mart, 2015, 16:27:08
Ne kadar mümkündür bilemiyorum ama bu listeleri sene sonunda derleyip tiraj ve satış rakamlarıyla paylaşmak müthiş olur. Yabancı dildeki sitelerde kendi sektörleriyle ilgili bu tarz grafikler görünce heves ediyorum doğrusu. :)

tam istediğin gibi olmasa da elimizdeki bilgileri içeren böyle bir çalışmamız var
http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,8623.0.html

Aynı katagori altında sene bazındaki alt katagorilerde de senelik yayınları görebilirsin.
http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,8813.0.html

Elinde yabancı kaynaklı örnekler varsa bana gönder, ileriki çalışmalar için fikir alabiliriz belki.

köstebek

Afu Beyciğim,

Fark ettiğin gibi ayın son haftasonunu pas geçmek zorunda kaldık, ama bu ayın son iki gününü de boş geçeceğiz anlamına gelmesin.
NN 18 ve MM Özel 2 için nefes nefese bir yarış son ana dek sürüyor. Ama yazık ki Mr. No'yu Nisan'a aktarmak zorunda kaldık.

Şimdilik raporum bu kadardır.
kal sağlıcakla...
.

afu

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 29 Mart, 2015, 23:03:19
Afu Beyciğim,

Fark ettiğin gibi ayın son haftasonunu pas geçmek zorunda kaldık, ama bu ayın son iki gününü de boş geçeceğiz anlamına gelmesin.
NN 18 ve MM Özel 2 için nefes nefese bir yarış son ana dek sürüyor. Ama yazık ki Mr. No'yu Nisan'a aktarmak zorunda kaldık.

Şimdilik raporum bu kadardır.
kal sağlıcakla...
.

bunların çok yakında çıkacağını bilmek bile yeter.
bu hafta, ya da öbür hafta hiç farketmez. bu piyasanın zaten bayrağını taşıyanlardansınız.
sizin, çıkıyor deyip de 3 ay sonra çıkartanlardan olmadığınızı biliyoruz  ;)

Ahmet Oktay

Afu abi yanılmıyorsam Çelik Simyacı 12 de çıktı bu ay, listede yok ama.

afu

:)
mart-2015 güncel liste için tıklayın

afu

Ayın Kitabı seçim anketinde 3. aya geldik.
Bu ayda ilk sayılar var, Türk çizerlerin kitapları var, klasik kahramanlarımızın en güzel maceraları var, var da var.
Seçim zor olacak gibi .... ???
Sizce, ayın kitabına oy verin, seçiminizle ilgili yorumunuzu yazın, anketimize katılın  ;)

ankete aşağıdaki linkten de ulaşabilirsiniz.
http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,8982.0.html

caretta

Listede ayın kitabı olarak seçeceğim başka Teks olmadığı için Almanağı seçtim!

hanac

Bence Puslu Kıtalar Atlası.

5.5 yıllık bir emek sonucu İhsan Oktay Anar'ın muhteşem eserini İlban Ertem uyarladı.

pearl jam

Cizgi roman aleminin en sahane seylerinden biri olan scalped a bir turlu oy veremiyorum.  :) Daha once bone a vermistim oyumu scalped a nasil olsa sonra veririm diye ama bu ay da senelerdir bekledigimiz puslu kitalar atlasi varken baska kitaba oy veremezdim.  Daredevil, fables ve yuz kursun da arada kaynadi tabii bu bollukta.

V

Dylan Dog'a tekrar kavuşma sevinci gözümü kör etti.Başka kitaplara bakamaz oldum bu ay..
"İstemem,eksik olsun.."

Chuck

Titana Saldırı. . Aylardır beklediğim mangaydı bastım oyumu. .
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız