Mart 2015

Başlatan afu, 28 Şubat, 2015, 15:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

siyahderikoltuk

Akıcı hikayesi, harikulade çizimleri ve TAM MACERA olması sebebiyle açık ara Ultron Çağı..

HacıGeraltEmmi

Normal şartlarda Puslu Kıtalar Atlası derdim, lakin balonlama o kadar facia ki elim gitmedi oy vermeye. Enfes çizimlerine rağmen romandan aldığım keyfin çeyreğini alamadım çizgi romanından. Oyum Şehzade Yangını'na. 8)

köstebek

Orfani'ye verdim oyumu. Bakıyorum da şimdilik 1 oyda kalmışız. Sonra buraya bir ek yapıp sebeblerini uzun uzadıya yazarım

pikofarad

Titan'a Saldırı güzel bir eser. :)

afu

özür dileyerek listeyi güncelledim.
6 yayını içeren sayfa (tex'ler ve büyülü dükkan kitapları) çr listesinde eksik kalmış  :-[
seçiminizi etkiliyorsa düzeltebilirsiniz.

kalidor

Bırakın Mart ayını 2015'in ve son yılların benim için en büyük çizgiroman olayı olan Puslu Kıtalar Atlası için oy verdim.
Crom! Ölüleri Say...

egemen görçek

Puslu kıtalar atlası yıllardır beklediğim bir eser olsa da gerek baskıdaki hatalar, gerekse daha sonra yayınevi ve editör tutumları sebebiyle benim için ölü doğmuş bir eser durumunda...

ferzan

Seçimim yaparken çok zorlandım...Neredeyse boş yok bu ayda...Hepsi birbirinden değerli eserler ve çoğunu da büyük bir hevesle aldım...Yine de Puslu Kıtalar Atlası daha ağır bastı bende de...Günahıyla, sevabıyla Puslu dedim...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

haysat

Gerçekten  Mart ayında  birbirinden  güzel kitaplar çıkmış.

Kararsız kalmama rağmen,ben de Puslu Kıtalar Atlas'ı dedim.

Sanki Mart ayını özel kılan bir kitap olmuş.

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

afu

takım elbiseli bir yabancının size vereceği çantanın içinde bir silah ve kanunun peşinize düşmesini imkânsiz kılacak 100 adet mermi olsaydı? ilk kurşunu kime sıkardınız?
100 KURŞUN serisinin ilk 5 sayısını içeren bu ciltte önce sert bir sokak hikâyesi ardındansa şüphe uyandıran bir istihbarat hikâyesi boğazınızı yakarak sizi çarpacak..

Mart - Ayın Kitabı anketine katılan şanslı okurumuzun kazanacağı çizgiroman:
çizgi düşler'den "100 kurşun"

Bu ayın hediye suponsoru NIC - gece kartalı
teşekkürler nic

Nightrain

Bir Vertigo sever olarak, oyum Scalped'a.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

xmenac

Ankette Puslu Kıtalar Atlası'nı seçtim.

Son yıllarda yapılan en önemli çalışmalardan bence. Özellikle kitap okurlarının çizgi romana yönelik ilgilerinin artması adına çok önemli bir eser.

yunusmeyra

bu ankette çizgi roman yayıncılığımız ve okuyucuları açısından yüz akı olabilecek,fenomen olabilecek ve hatta benimde çıkınca alelacele alıp okuduğum bir çok yayın var ve oluyor..ancak bir önceki ayda seçimimi yaparken kendime koyduğum ölçü bunlar olmamıştı..bu ayda öyle..ben senelerdir çıkmasını beklediğim;"bu kitap,bu seri çıkmalı ,nasıl kimse çıkarmaz.." dediğim kitapların çıkması sevdasına dönmüştüm yüzümü..john buscema'nın skeçleri'de benim için bu anlama geliyordu..yani  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

baba alsana

Çok zor bir seçim oldu ama oyum ilk okudugum vertigo olan y son erkege ayrica bu ay tamamlandi seri buyuzden Çizgi Düşlere çok tesekkurler :)

aa

Çok sevdiğim için Blueberry dedim. Teşekkürler Büyülü Çizgi
Esse Gesse Hayranı...