Mayıs 2015 Çizgiroman Listesi

Başlatan afu, 29 Nisan, 2015, 14:32:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

haziran00

En başta Lal ler olurdu halbuki ne zaman çıkacaklar acaba :)

DAMPYR

İlyas Kızılmaske ile iyi örnek oldu ancak bu şekilde maceralar zamanında tamamlanır.... 8) :D :)

pizagor

Amerikan Vampiri'ni bekliyorum, sabırsızım!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

afu

lal'ler çıkmış idefix'te ;D
listeye eklendi.

Tuco Ramirez

Ralph

Amerikan Vampiri alacağım ilk şey olacak.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 01 Mayıs, 2015, 00:31:01
Dylan Dog 11 TL mi olmuş?... :o

Ama sayfa Sayısı da fazla gözüküyor idefix' de. Fiyat artışı bundan olabilir...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

xmenac

Lal hızlı ilerliyor, Dylan Dog Maxi de gelmiş. :) Aylık Seri ve Dev Albüm'den sonraki üçüncü Dylan Dog oldu. Acaba bir ay dev albüm, bir ay maxi şeklinde mi devam edecekler?

darkwood

Lal, Dylan da her şekilde atağa geçmiş görünüyor. Bakalım Dylan'ın en iyi serilerinden renk cümbüşünü de  yakın bir zamanda görebilecekmiyiz.
Darkwood Sakinleri..

xmenac

Acaba Renk Cümbüşü serisinin telifi halen Hoz Comics'te mi, forumda bu konuyla ilgili herhangi bir haber paylaşıldı mı?

hanac

Alıntı yapılan: xmenac - 01 Mayıs, 2015, 19:25:49
Acaba Renk Cümbüşü serisinin telifi halen Hoz Comics'te mi, forumda bu konuyla ilgili herhangi bir haber paylaşıldı mı?

Bilgimiz yok.

afu

Gerekli Şeyler, ilk baskısı 2012 Temmuz'da çıkan Avengers Dağıldının 2. baskısını çıkardı  ;)

OZAN BALIM

İdefix indirimi gece 00:00 itibariyle sona erdi. Dylan'ları ekledim son olarak ve son dakika golü attım. Lal'in düzenli yayın periyoduna hayranım. Oğlak, Tekslerde oturtmuştu bunu, Ocak hariç randımanlı gidiyordu ama Lal düzenli yayın konusunda bir numara. Her ay bir/birkaç Dylan okumak çok güzel...

OZAN BALIM

Dylan Dog 3, 112 sayfa çıkmış, fiyat farkı ondandır. Acaba 101. sayıya özel bir durum mu yoksa sayfa sayısı mı artıyor, merak ettim.