Temmuz 2015 Çizgiroman Listesi

Başlatan afu, 26 Haziran, 2015, 23:00:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ghostrider

Filmi ile bizi büyülen çizgi romanı ile  aynı duyguyu bize yaşatabilen Dövüş Kulubü 2 ayın kitabı seçilmelidir.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Sakızlı Ohannes Paşa

Punisher'ı okumadığım için fight club 2 diyorum.

aa

Kızılmaske 23 dedim. Zaten bir Zagor bir de Mister No var aldığım.
Esse Gesse Hayranı...

darkwood

Bu listede okuduklarımdan en beğendiğim Nathan 20 dedim.
Darkwood Sakinleri..

V

"İstemem,eksik olsun.."

The_DarknesS

The Punisher çok iyi bir kitap ama ben İlyas'ın cesareti ve çok bilinmeyen bir comics'i Türkçeye kazandırdığı için oyunmu Harbinger'a verdim.

pikofarad

yalcinerol345

X-Men Phoenix / ağıt Son zamanlarda okuduğum en müthiş hikaye ve çizimler.

ercoktay

Chuck

Dünya genelinde büyük bir roman ve romandan fazla ses getirmiş bir filmin devamının çizgi roman formatında yayımlanması, özellikle de ülkemizde yeni kişileri çizgi roman okumaya başlattığından dolayı Dövüş Kulübü 2 dedim. Orijinal boyda fasikül olarak güncel çıkması da ayrı güzel.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

kalidor

90'ların başında Alfa Yayınevi ile okumaya başladığımız Punisher, gerçekçi öyküsüyle diğer çizgi romanlardan farklıydı. Ailesi gözlerinin önünde katledilen eski deniz komandosu Frank Castle, intikam için sokaklara çıkıyor ve bir maskenin arkasına saklanmadan yani bizzat kendi kimliğiyle küçük büyük demeden suçluları kendi yöntemleriyle avlıyordu. 2000'lerin başında yine Garth Ennis'in yazdığı  "Hoşgeldin Frank" adlı 2 kitaplık ciltle "İnfazcı" ağzımıza bir parça bal çalıp kaybolmuştu. 2014'te ise Castle bu sefer yıllardır Türkçe olarak okumayı beklediğimiz "Max" serisi ile bizlerle buluştu ve 50'li yaşların yarısında bir Frank Castle ile doludizgin gidiyor. "Başlangıç, İrlanda Mutfağı, Rusya Ana ve Düzler Ters Siyahlar Beyaz" adlı maceralarla her ciltte çıtayı yükseliyor. Tamam belki çok sert, çok kanlı, çok ölümcül ama adaletli ve daha gerçek.
Crom! Ölüleri Say...

pearl jam

Yillar sonra hikayenin devamini aylik orijinal fasikul halinde ve dunyayla ayni anda  okuyabildigimiz icin dovus kulübü diyorum.

hanac

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 12 Ekim, 2015, 16:51:06
Yillar sonra hikayenin devamini aylik orijinal fasikul halinde ve dunyayla ayni anda  okuyabildigimiz icin dovus kulübü diyorum.

+1

baba alsana

Dövüş kulubu 2 diyorum  oburlerini cok merak etmeme ramen alamadim malesef

hanac

Arkadaşlar,

Oyunu kullanıp yorum yazan kişiler arasından bir kişiye çekiliş ile hediye çizgiroman verilecektir.

Ama bu çekilişe katılmanın temel şartı yorum yazmaktır.

Hangi kitaba niye oy verdiniz ?

Seçenekli hediye muhteşem;

"Kafalarına bir Kurşun" - Sponsoru Ferzan ve

"Amerikan Vampiri-1" - "The Witcher-1" - Sponsoru JBC, kendilerine teşekkür ederiz.