Temmuz 2015 Çizgiroman Listesi

Başlatan afu, 26 Haziran, 2015, 23:00:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Oyum Mavi Kaplan Punisher'a. Diğer çizgi roman karakterlerinden birçok yönüyle ayrılan Punisher'ı en çok sevmemin nedeni kesinlikle affetmemesi. Hak eden ettiğini bulur mantığı. Aşırı şiddet,  sert diyaloglar daha da bir sevdiriyor bu karakteri bana. Punisher Max serisi de ayrı bir efsane bence. Bu sebeple Marmara Çizgi' ye teşekür ediyorum. Tüm maceralar birbirinden güzel olmasına rağmen yine de favorim hâlâ Irlanda Mutfağı. Okumayan arkadaşlar cok şey kaybediyor.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

afu

Ayın Kitabı seçim anketinde 7. ay birincisi;
punisher #4 oldu.

kazanan üyemiz de ...
chuck

aşağıdaki 3 kitaptan seçtiğin biri senindir  :)

sponsorlarımız: Ferzan ve Jbc

hanac

ghostrider

Bu anketin kazanını neye göre belirleniyor?Bilgi verebilir misiniz?
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

afu

Alıntı yapılan: ghostrider - 02 Kasım, 2015, 23:37:06
Bu anketin kazanını neye göre belirleniyor?Bilgi verebilir misiniz?

seçtiğiniz kitabın yorumunu yazıyorsunuz. tanıtıcı ve ilgi uyandırıcı olmasını sağlıyorsunuz.
bu yorumları yazanlar arasında kura çekiyoruz ve ödülü kazanıyorsunuz.

genelde aşağıdaki notu anket duyurusu ile birlikte de yazıyoruz.
" beğendiğiniz kitap için öyle bir yorum yazın ki, okuyan etkilenip alsın veya bir daha okusun  :)
Bizde en güzel yorum yazanlardan şanslı bir kişiye hediyesini verelim.  ;) "

ghostrider

Benim yorumum daha güzel ama ödül gidiyor başkasına,dikkat ediyorum hep eski üyelere,iletileri fazla olan üyelere ödüller gidiyor.Hiç yeni üyelere ödül verilmiyor.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

gamlıbaykuş

Ödüller çekilişle belirleniyor. Haliyle eski_yeni üye vs. ayrımı olmuyor...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

kalidor

Alıntı yapılan: ghostrider - 03 Kasım, 2015, 08:36:13
Benim yorumum daha güzel ama ödül gidiyor başkasına,dikkat ediyorum hep eski üyelere,iletileri fazla olan üyelere ödüller gidiyor.Hiç yeni üyelere ödül verilmiyor.

Dostum dediğin gibi bir şey yok, yanlış düşünüyorsun. Sonraki aylardan birinde sen de muhakkak bir ödül alırsın, yazmaya devam et.
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Bu nasıl bir güvensizliktir! Hile yapıldığını mı iddia ediyorsunuz?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nightrain

Benim gibi bahtsız bedevi bile kazandıysa sen de kazanırsın. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Chuck

Öncelikle Afu abiye ve Ferzan'a teşekkür ederim.

Rezervuar Köpekleri'ni izledikten sonra o tarz bir çizgi roman olduğunu öğrendiğim Kafalarına Bir Kurşun'u istiyorum. :)

@ghostrider

İletimi beğenmemişsin. Kendininkini daha iyi bulmuşsun. Bu senin kişisel görüşündür. Saygı duyarım. Ama adamlar kitabı en iyisine vereceğiz demiyorlar ki zaten. Beğendiklerimizin arasından kurada çıkana diyorlar. Hile hurda varsa işin içinde kitabı bende istemem zaten.

Ayrıca hep eski, çok iletisi olan üyelere gidiyor gibi bir durumda söz konusu değil. Battlehamer senden çok daha sonra ağustosta foruma katılmış. Ödülü kazandığı zaman ise 15-20 iletisi varmış.

Alıntı yapılan: afu - 01 Eylül, 2015, 19:07:34
Mayıs 2015 Ayın Kitabı : Batman - Öldüren Şaka oldu
hem de büyük bir oy farkı ile.

Seçtiği kitabı en güzel yorumlayan üyelerimiz arasında yapılan çekilişi kazanan ise,

"Öldüren Şaka, alışılmış, kendini tekrar eden, sınırları ve haddi belirlenmiş super kahraman çizgi romancılığına o zamanın koşullarında atılan tokat idi. Şimdilerde fazlaca aşırı kalmasa dahi yıllar geçtikçe özgünlüğünü yitirmeyen bir hikaye halen."
yorumu ile,
battlehammer

tebrikler  :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız