QUANTİCO

Başlatan doktor1881, 28 Eylül, 2015, 19:11:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Bölüm:11 (Güncel) Ağır giden ve draması bol olan bölümde ilk suçlu ortaya çıktı.
Bölüm sonunda Kumanda merkezinde patlayan bomba ile izleyenlere duş etkisi yaptılar

Bölüm Notu:6.5/10

doktor1881

3
Bölüm:12 (GünceL) Neredeyse 3 aylık bir sezon arasından sonra dizi başladı.
Yine günümüz ve akademi günleri olmak üzere iki parçada giden dizinin günümüz kısmı daha güzel.
FBI kontrol merkezi havaya uçurulmuş,Ellias intihar etmiş ve  Parish aklanmış olarak döndü
Ancak başka bir bombacı daha var ve kimse Parish'e inanmamakta

Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

Bölüm:13 Bu bölümde tempo hiç yoktu.Hele eğitim dönemleri iyice sıkıcı olmaya başladı
Keşke günümüz kısmına ağırlık verseler

Bölüm Notu:6/10

doktor1881

6
Bölüm:14 (GünceL) Sezon arasından müthiş bir ivme kaybıyla dönen dizide kan kaybı bu haftada devam etti
Bölümü izlerken insanı afakanlar basmaya başladı.Müthiş bir dizide zorlama bölümler hiç gitmiyor

Bölüm Notu:4/10

doktor1881

2
Bölüm:15 (GünceL) FBI daki terörist kim dizinin ana teması bu
Bu hafta ki bölümde hareket vardı ve garip olanda okul kısmında hareket olması ::) ::)
Bu arada Alex etrafına yeni müritler buluyor

doktor1881

12
Bölüm:16(GünceL) Diziyi 2 eşzamanlı vermelerinin bir amaçı muhakkak vardır ama ben anlamadım
Önce okul dönemini daha sonra günümüzü verseler daha iyi olacaktı.Olaya dahil olurken pat diye dönem değişiyor

doktor1881

12
Bölüm:17 (GünceL) Dizi eski heyacanını kaybetti.Her şey birbirine girdi
Güzelim diziyi yanlış kurgulama ile mahvetmişler.

Bölüm Notu:4.5/10

doktor1881

Bölüm:18 Bu bölüm Caleb üzerine kuruluydu.Dün ve bugün arasında çok gel git yaptıkları için olaylar birbirine girmiş durumda
Hangi FBI ajanı masum hangisi  terörist

Bölüm Notu:5/10

doktor1881

Bölüm:19 Ajan Drew'in hastalığı ortaya çıkınca Quantico'dan ayrılmak zorunda kalır (Terörist şüphelim olarak benim listemde birinci)
FBI ekibi günümüzde eski öğrencilerinden birini daha kaybeder

Bölüm Notu:5.5/10

doktor1881

Bölüm:20 Terörist işi bölüm başlarında sarpa sarmaya başlarken şüpheler bu sefer Ryan'ın üzerindeydi.
Ancak bölüm sonu terörist ortaya çıktı (Kendimle gurur duydum ::) ::) )
Her şeyin kalan 3 bölümde aydınlanıp dizinin 2. sezonunun olmaması en büyük dileğim

Bölüm Notu:7/10

Ahmet Oktay

2. sezon olacak. Ama kalan bölümlerde işledikleri konuyu bitirip ikinci sezonda başka konu işlerler mi bilmem. İzlemeyi düşünüyordum ama aman aman izlenecek bir dizi değil herhalde.

doktor1881

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 13 Mayıs, 2016, 14:15:42
2. sezon olacak. Ama kalan bölümlerde işledikleri konuyu bitirip ikinci sezonda başka konu işlerler mi bilmem. İzlemeyi düşünüyordum ama aman aman izlenecek bir dizi değil herhalde.
Konu güzel ama sezon uzun olunca zorlama uzantılar ve karışık anlatım diziyi kötü duruma düşürüyor.Vaktini başka dizilere harcarsan daha iyi olur ;D ;D ;D

doktor1881

11
Bölüm:21 (GünceL) 20. bölümde çıkan terörist değil masummuş.Bu bölümde gerçek terörist yüzünü gösteriyor
Akıl oyunları olan dizi 2 bölüm sonu sezon finali yapacak ancak ben 2.sezona başlarmıyım pek emin değilim

Bölüm Notu:7/10

doktor1881

7
Bölüm:22 (GünceL) (Sezon Finali) Bölümün ilk 5 dk sında teröristin olayları nasıl planladığı hızlıca anlatıldı.
Bölümün kalanında Alex'in mezuniyet günü ve günümüzdeki mezuniyet günü harmanlanarak verildi
Diziden çok umutluydum CTV kanalında yayınlanan dizi hızlı başladı ve bölümler ilerledikçe kurgu yanlışlığından dolayı sıkmaya başladı
Final olarak güzel bölüm yaptılar ve sonu itibarıyla yeni bir kapı açtılar
2. sezonda mecburen izlemeye devam ;D

Bölüm Notu:8/10