The Superior Spider-Man "Now" - Marmara Çizgi.....Evine Geri Döndü.....

Başlatan ercoktay, 29 Eylül, 2015, 21:29:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Pulluk

Şu anda Disney /Marvel filmleri için en iyi çözün Amazon.'de'den Türçe altyazılı /Dublajlı baskıları satın almak. Son 1 senedir Marvel /Disney filmlerini bu şekilde ediniyorum. Kargo fiyatları da gayet makul düzeyde.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Chuck

Fiyat performans olarak cilt hiç fena değildi. Çizimleri beğendim. Ahtapot'un Spiderman olması ilk duyduğumda çok kötü hissettirmişti bana ama okuyunca garipsemedim. Panini'den Fantastic 4 bekliyorum. .
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Agamotto

Diğer çizgi roman dükkanlarını bilmiyorum ancak arkabahçe ve büyülü dükkanda satışa sunulmuş. Hatta arkabahçenin internet sitesinden de alınabilir durumda.

http://www.arkabahcecizgiroman.com/the-superior-spider-man-son-dilek

köstebek

Bizim mahalleye de gelmiş durumda.

Ralph

Idefix'e, Kitapyurdu'na falan düşse de biz de alsak

maeglin

Alıntı yapılan: Ralph - 21 Ekim, 2015, 18:06:30
Idefix'e, Kitapyurdu'na falan düşse de biz de alsak

İdefix'i bilmiyorum ama kitapyurdun'da ne zaman talep yollasam eklendi, bugün Injustice içinde yazmıştım onu da ekliyorlar, belki yazılırsa bunu da ekleyebilirler.

battlehammer

rezilliğe bak. adam malını satmak için çaba harcayacağına, müşteri almak için ter döküyor. net, hak etmiyorlar para kazanmayı.

maeglin

Alıntı yapılan: battlehammer - 21 Ekim, 2015, 18:51:01
rezilliğe bak. adam malını satmak için çaba harcayacağına, müşteri almak için ter döküyor. net, hak etmiyorlar para kazanmayı.

Evet, böyle ilginç bir sorun var. Buradaki D&R'da bir tane vardı çocuk raflarının arasında hafif zarar görmüş, sonra oda ortadan kayboldu, kasaya soruyorum stokta var mı getirir misiniz diye, satılmamış görünüyor diyorlar bulamıyorlar :D Panini'yle iletişim kurmakta ayrı bir sorun, nereye kadar devam edecekler merak ediyorum.

Ralph

Türkiye'de ciddi manada kitapçı ve kargo sorunu var zaten... Bu yeni bir şey değil. Stokta olan ürünü 15 günde yollayamayan kitapyurdu mu dersin, aldığın kitabı neredeyse paramparça yollayan D&r mi dersin, Stokta gösterdiği ürünü 1 ay bekletip iptal eden idefix mi? Hepsi ayrı ayrı dert.

maeglin

Alıntı yapılan: Ralph - 21 Ekim, 2015, 19:12:14
Türkiye'de ciddi manada kitapçı ve kargo sorunu var zaten... Bu yeni bir şey değil. Stokta olan ürünü 15 günde yollayamayan kitapyurdu mu dersin, aldığın kitabı neredeyse paramparça yollayan D&r mi dersin, Stokta gösterdiği ürünü 1 ay bekletip iptal eden idefix mi? Hepsi ayrı ayrı dert.

Çok işgal etmek istemiyorum konuyu ama ben o konuda şöyle bir önlem alıyorum, genellikle kitapyurdunda aynı gün kargo olan ürünlerde hiç sıkıntı yaşamadım ama 2 - 3 gün kargo gibi yazan ürünlerde önceden bir mesaj atıp yokluyorum genellikle 1 - 2 saat içerisinde dönüş yapıyorlar ondan sonra siparişi geçiyorum. İdefix'de haftalar önce attığım bir kaç mesaja ise halen dönüş yapmadılar, yok ki burada gidip koklayıp alalım :D

Animvader

Benden size tavsiye herhangi bir firmayla bir sorun yaşadığınızda Facebook, Twitter, E-mail, Telefon, Şikayetvar v.b. her yerden bombardımana geçin elbet dönüş yapıyorlar.  :)

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Alıntı yapılan: Ralph - 21 Ekim, 2015, 19:12:14

En iyisi gittigidiyor daki Edessa. Üstüne tanımam.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

xmenac

Forumdaki eleştirileri kimi zaman çok ağır buluyorum. Şu başlıkta önce Panini, sonrasında da kitabevleri enteresan bir şekilde eleştiriliyor. Yayınlanan Spider-Man sayısını iyice incelemeden eleştiren bile olmuş, halbuki gayet uygun fiyata çok güzel bir yayın çıktı.

Tüm bu olumsuz eleştirileri okumamın ardından, "en iyisi şu dükkan" minvalinde bir yorum gördüm ve forumda beğenilen bir yer olduğu için merak edip Gittigidiyor'dan bakmaya karar verdim, şöyle bir sayfaya denk geldim:
http://urun.gittigidiyor.com/kitap-dergi/batman-kara-ayna-scott-snyder-jbc-orijinal-183225541

Söylediğiniz dükkan link'te yer alan dükkan mıdır acaba?