Kasım 2015 Çizgiroman Listesi

Başlatan afu, 30 Ekim, 2015, 18:39:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 0 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ercoktay

Alıntı yapılan: ferzan - 10 Kasım, 2015, 00:11:36
    Kasım listesi hepten çorbaya döndü bende şimdiden...Afu Abi'nin listelerinden de kontrol ediyorum ama bir yandan fuar dolayısıyla coşan ve bir anda bir yığın kitap çıkaran yayıncılarımıza Allah bereket versin, bolca satsınlar ama benim en güncel listem bile darmaduman oldu yeni sayılar dolayısıyla...Üçer beşer çıkmış yayınlar, daha birincisini almadan ikincisini çıkarmışlar...Kiminin 3 ile 4. sayıları aynı anda çıkmış, kiminin de 5, 6 ve 7. sayıları doğrudan raflarda yerini almış...Vay arkadaş...Ben de 4 aydır doğru düzgün çizgi roman alamamış, yetebildiklerim olduğu halde erteleyip bu aya toparlayacağım kabarık bir listem olmuştu ama bu fuar coşkusuyla o liste bile eski kaldı resmen...Herhalde Aralık Ayı epey sakin geçecek...Ben de bu ay yakalayamadıklarımı artık o aya sarkıtmış olacağım ama bu ani yığılma ve takip zorluğu karşısında inceden asabileşmedim değil...Alayım, alamayayım, düzenli bir kişisel liste de ben yapıyorum kendim için ve listeye hakim olamamak beni delirtiyor, listenin devamlı hareket halinde olması beni geriyor...Listeler, ah zalım listeler... :) Ne fuarmış arkadaş...Gidemediğim gibi bir de anlık çıkan ve daha da çıkacak olan yayınları da gözle takip edemez oldum resmen...Pes... :o

İşin şakası da bir yana, umarım yayınevleri için tatminkar bir fuar oluyordur...Ben şahsen bir uzaktan sevici olarak rahatsızlık boyutunda tatmin oldum bu yayın patlamasından...Listem, bütçe dengem falan çok karıştı, pek çok karıştı...Ters tepkimeye uğrayıp hiç mi almasam acep... ::)

Aynı durum bende de vardı. Afu bey sağolsun takip listesini gönderdi Oradan takip edeceğim.

Yoksa çok zor takip etmek.

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 09 Kasım, 2015, 21:15:09
Ali Fuat Bey ben Çizgi Düşler'e olan kızgınlığımdan öyle sitemli yazdım.Yine de bir düzeltme yapayım:Kapağını paylaştığınız 16.sayı Klasik Seri'ye;
çıkacağını söylediğiniz (inşallah!)19.sayı da Aylık Seriye ait.Hadi comics severler gözünüz aydın.Teksleriniz geliyor!!!

Caretta Abi,
Kızgınlığınızın da siteminizin de sevgiden kaynaklandığını düşünüyoruz ... :)

Kasım ayının, bir başka deyişle fuarın tüm karmaşasının içinden, bizim yayınevi açısından seni ilgilendiren bilgileri geçeyim bari, sitemlerini biraz azalatabilirim belki... Şimdi abi, Teks 16, Teks Yeni 19 ve Zagor Maxi 6 mahallemizde dağıldı... Fumetti cenahından ek olarak Alfa Ajansı 4 ve Orfani 3 de dağıtımda...

Yeni bilgi olarak da bu sabah Zagor Maxi 7'yi (Sabotajcılar) okuyup teslim ettim... Onu da Kasım ayının içinde fuar sonrasında bir yerlere sıkıştırmaya çalışıyoruz, lakin ne olur bilemiyorum...

Baki Selam

Köstebek Kardeşiniz

caretta

İyi Köstebek Bey.Sipariş listemi derhal hazırlayayım.

köstebek

Bu arada Afu bey, bu yoğunlukta biraz ağır kalıyor :)

İşin şakası bir yana, geçen sene kasım ayı 40 kitabı geçmişti... bu seneki hedef sanki 50 gibi görünüyor...

afu

çizgi düşler'in yenileri ile
41 kitap oldu bile
;D

köstebek iddialarından birini tutturacak gibi sanki  ;)

tommikser

pearl jam

Ben sekiz tanesini alirim. Biz senin gibi secici okur olamadik gunes.  ;D

-brendon-

10tanede ben alirim ama Batmansiz fuar olur mu :-\

köstebek

Afu beyciğim,

Geçenlerde İlker'in dükkânda Gerekli'nin yaptığı tekrar basımları gördüm. Genç arkadaşların elinde olması şüpheli bir sürü Avengers tekrar basımı yapmışlar:
Senin listelerde bir yerde bu tekrar basımları bir kenara köşeye sıkıştırsak nasıl olur ya bir anlamı olur mu? Mühendis kafasıyla düşünüyoruz, yani hemen yapılan ikinci basımları üç beş yıl aradan sonra yapılan baskılardan ayırmak gerekir mi?

Neyse, selamlar, saygılar.

afu

bu sefer marmara ve gerekli'nin hamleleri geldi
47 kitap
50 ye 3
500 e 4 var
;D

ercoktay

Tahmini olarak 42 adet alacağım. Belliydi bu ay batacağımız. :o :o :o

Nightrain

Allahtan manga okumuyorum, yoksa cüzdanımda koca bir kara delik açılacak.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Sakızlı Ohannes Paşa

Benim 17-18 görünüyor şu an. Ancak Ekim ayında çıkanlardan da alacaklarım var. Avengers'lar, All You Need is Kill, Bloodshot'ı feda ediyorum üzülerek.

caretta

Afu Bet yeni çıkan Çizgi Düşler Teks Klasik 16 ve Aylık 19.sayıların tam adlarını ve içerdikleri maceraları yazar mısınız?Teks 16:Nogales'in Güneyi-Kristal Fetiş mi?19 "Genç Katiller ve ?

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 12 Kasım, 2015, 14:07:21
Afu Bet yeni çıkan Çizgi Düşler Teks Klasik 16 ve Aylık 19.sayıların tam adlarını ve içerdikleri maceraları yazar mısınız?Teks 16:Nogales'in Güneyi-Kristal Fetiş mi?19 "Genç Katiller ve ?

Abi, ben cevap vereyim...
19. Genç Katiller / İntikamla Randevu

16. Nogales'in Güneyi / 200. Sayı (sırtta bu yazıyor Bonelli'de olduğu gibi, içerideyse Kristal Fetiş yazıyor)