Kasım 2015 Çizgiroman Listesi

Başlatan afu, 30 Ekim, 2015, 18:39:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Best of çıkıyor bizden :)

Batman 4 : yıl sıfır - gizli şehir

Jedmau

Birde Marvel evreni 3

Edebiyat Kahramanları 2. Baskıları yaptı

Sakızlı Ohannes Paşa

Uncanny X-men kapak hatalı olmuş  :)

maeglin

Ne güzel yayınlar geldi ya :D ay sonunu bekliyorum çıkmayanlarda yayınlansın diye artık bunları da aldım mı Aralıkta hiç bir şey almam sanırım :D

Nemo

istanbul'a gelip eksiklerimi almak icin can atiyorum :)
Özel Alfa Ajanı

tommikser

can atma bin liraya yakın tutacak bu gidişle.Mümkünse bir süre uğrama derim :D

Nemo

Mesut abi dusunsun, bana ne :) Yaz tahtaya bir daha, tut defteri kitabi...
Özel Alfa Ajanı

köstebek

Bi 4, 5 tane daha basılıp mevzu 60'a bağlanır mı dersiniz?

Not: Comics okuru kardeşler, daha ilk atakta çok oldu, şunları alamam, bunları alamam diye seçmeye başlarsanız, no'lacak bu işin sonu...
Bütün yük sizin omuzlarınızda, dayanın biraz. yoksa Hamza Hamzaoğlu gibi, akşam antremandan yarın görüşürüz diye çıkıp, sabah klüpten eşortmanları almaya komşunun oğlunu gönderebilirsiniz...

nicholaihel

Yeni baskı bilgilerinin eklenmesi güzel olmuş. Teşekkürler.

pearl jam

Alıntı yapılan: köstebek - 19 Kasım, 2015, 23:13:03
Bi 4, 5 tane daha basılıp mevzu 60'a bağlanır mı dersiniz?

Not: Comics okuru kardeşler, daha ilk atakta çok oldu, şunları alamam, bunları alamam diye seçmeye başlarsanız, no'lacak bu işin sonu...
Bütün yük sizin omuzlarınızda, dayanın biraz. yoksa Hamza Hamzaoğlu gibi, akşam antremandan yarın görüşürüz diye çıkıp, sabah klüpten eşortmanları almaya komşunun oğlunu gönderebilirsiniz...

comics okuru kardesler doymus olabilir ama vertigo-image sevenler dernegi uyeleri olarak bizler hala aciz.. :) yayinevleri fuar dönemi hizli satan seri basma telasindan bunlari unuttu. Mesela benim bu ay cikan cizgi dusler kitaplarindan alacagim kitap sayisi sifir. Yani diyorum ki hep ayni kitleye yuklenmeyin talep fazlasi yaratmayin avengers manga zehirlenmesi yasiyoruz resmen  :)

Nightrain

Comics konusunda seçici davranıyorum artık. Her önüme geleni alırsam evin yolunu bulamam. Basılan mangaların -hiç abartmıyorum- %90'ı bana hitap etmiyor. Ben daha çok edebi yönü kuvvetli mangaları tercih ediyorum ama onlarda basılmıyor işte.

Pearl Jam'in dediği gibi, Vertigo ve Image Comics sendikası üyeleri hala aç, hala yeni seriler istiyor. Ha bir de 100 Kurşun ve Scalped'in devamı istiyor sayın Köstebek. ;)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

maeglin

Henüz biri hariç hiç birini almadım, Flash 4, Rebirt ve GL çıksın diğerleriyle toplu alayım dedim ay bitti onlar çıkamadı :D Elimde okuyacak bir şey kalmadı, Ben sipariş geçsem yarın çıkar onlarda :D

ghostrider

The İnvicibles,Transmetropolitan ve Ex Machina bir yayınevi tarafından basılsa da okuyabilsek.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Nightrain

Alıntı yapılan: ghostrider - 25 Kasım, 2015, 16:50:32
The İnvicibles,Transmetropolitan ve Ex Machina bir yayınevi tarafından basılsa da okuyabilsek.

Keşke.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

tenten

The Invicibles sadece 7 cilt ve muhteşem.
Basılmaması çok tuhaf.
Yayınevleri uyuyor mu?