2021 Aralık - Çizgi roman listesi

Başlatan afu, 03 Aralık, 2021, 20:31:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Alfa'dan Tenten ve Alf-Art, Akılçelen'den Shaman King 3 çıkmış.

caretta

Lal Kitap yayınlarının çıkış tarihleri hakkında malumatı olanlar bizleri haberdar
etsinler lütfen.

Kinowa59

Dün, Lal kitap satış sorumlusu Burak bey ile TLF. Görüştüm. Önümüzdeki hafta cuma günü dağıtımda olacağını söyledi.

DAMPYR

Alıntı yapılan: bayram - 18 Aralık, 2021, 20:07:34
Dün, Lal kitap satış sorumlusu Burak bey ile TLF. Görüştüm. Önümüzdeki hafta cuma günü dağıtımda olacağını söyledi.
bu güzel haber Martin Mystere'dada Bi Aylıga geçseler çok güzel olacak...

Orontes81

OZAN BALIM

Ken Parker'ın etiket fiyatı 75 TL olmuş. 16. sayının etiket fiyatı kaçtı acaba merak ettim...

Edit: Martta 45 TL imiş.

memospinoz

memospinoz

SERFOR26

LAL KİTAP LAR ODA KİTAP TA ÖN SİPARİŞTE SATISA ÇIKMIŞ

Vassago007

DAMPYR

2 adet zagor, 1 ad dylan dog, 1ad mister no cilt anlaşılan, 160 sayfalık sayılar bitmeden martin mystere'da aylığa geçmiyecekler

darkwood

Alıntı yapılan: DAMPYR - 22 Aralık, 2021, 19:47:14
2 adet zagor, 1 ad dylan dog, 1ad mister no cilt anlaşılan, 160 sayfalık sayılar bitmeden martin mystere'da aylığa geçmiyecekler

Martin Mystere italyada da 2 ayda bir çıkıyor, o yüzden aylık yayını zor bundan sonra.
Darkwood Sakinleri..

allan quatermain

Alıntı yapılan: darkwood - 22 Aralık, 2021, 23:15:49
Martin Mystere italyada da 2 ayda bir çıkıyor, o yüzden aylık yayını zor bundan sonra.
Martin Amca aylığa geri döndü İtalya'da.
Özel seri (speciale) epeydir basılmıyor Martin'de, satışlar düşük herhalde.

Vassago007

Bir kaç sayı sonra Martin amca İtalya da olduğu gibi aylığa dönecek şu anda dönmemesinin sebebi kalın sayıların devam etmesi aylık sayılar daha ince.

darkwood

Yarım macera okumaktansa, Dylan Dog, Julia gibi aylık olarak tam maceralı sayıların devam etmesini tercih ederim.
Aylığa yetişmemize kaç sayı kaldı.
Darkwood Sakinleri..