Müjdelenen Çizgi Romanlar

Başlatan pizagor, 10 Mart, 2011, 16:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Deadpool yazısını küçük yazdigin için ddsö derneği olarak kınıyoruz.

hanac

Alıntı yapılan: tommikser - 04 Eylül, 2014, 23:38:16
Deadpool yazısını küçük yazdigin için ddsö derneği olarak kınıyoruz.

Hulk derneğinden ise tebrik aldım. Herkese yaranılmıyor  :)

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pikofarad

Alıntı yapılan: pizagor - 05 Eylül, 2014, 00:07:57
Bu daha birincisi ;D ;D ;D

Başka müjdeler de var sanırım. :) Bir şeyler biliyorsanız bizden saklamayın  8)

pizagor

Alıntı yapılan: pikofarad - 05 Eylül, 2014, 09:33:42
Başka müjdeler de var sanırım. :) Bir şeyler biliyorsanız bizden saklamayın  8)

Altın Madalyon Ankara toplantısına katılanlar kazanıyor :)

Ama Jedmau'nun prensi daha da ayrıntılı biliyor olmalı, kendisi daha geçenlerde feysbuk'ta fotograflar yayınladı Ertan Ergil ile ;D
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

Jedmau'nun prensi olarak şunu diyebilirim bugün üç bomba çizgiroman için konuşma yapıldı aramızda.Bu konuşulanlar olursa :o :o :o :o :o şeklinde bir yüze sahip olacaksınız.Yeni yayınlar ne derseniz aklımdan şimdi çıktı ;D

V

Green Lantern,Aquaman,Batwoman???

Yada Green Hornet, Namor,Harley Quinn..

Ben olsam  Shang-Chi  ve Kato'yu yayınlardım..

"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Güzel tahminler hatta yayınlanmasını çok istediklerim var keşke bunlar da olsa ama maalesef değil ::)  Tahmin etmek gerçkten zor.Bu arada kara aynayı okudun mu Engin abi?

V

Normalde hemen  bitiririm yenileri ama sindire sindire okuyorum Batman ' leri. .
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

DC'de Engin'in yazdıkları dışında ne kaldı ki? O zaman Vertigo? Icon? Mesela Sleeper, Fatale? Ed Brubaker ?

cmkrbn

Alıntı yapılan: tommikser - 15 Eylül, 2014, 22:34:13
Güzel tahminler hatta yayınlanmasını çok istediklerim var keşke bunlar da olsa ama maalesef değil ::)  Tahmin etmek gerçkten zor.Bu arada kara aynayı okudun mu Engin abi?

Green Lantern veya Aquaman değil mi?  :o Neyin telifini aldıysanız geri bırakın onu, verin sahibine gitsin :)

alan ford

Bizim evin twitter sorumlusu müjdeyi verdi , Levent Cantek duyurmuş, İlban Ertem Puslu Kıtalar Atlası'nı İletişim'e teslim etmiş. Geri sayım başlasın ;)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

kedidiro

Altın madalyon e-derginin yayınlanamayan son  sayısı için yazdığım okuyamadığımız çizgi romanlara güzelleme yazımın konusu puslu kıtalar atlasıydı. Orda da belirttiğim üzere ben bu yazıları aslında biraz da totem olarak yazıyorum. İnşallah yine totemim tutuyor ve belki bu kez yazı yayınlanmadan kitap elimize geçmiş olacak. Evet yarış başlasın

Harun Ça

JBC 2015 için müjdeyi verdi.

afu

bakalım ne zaman çıkacak?
merak edenler yayın ile ilgili bilgiyi buradan bulabilir;

http://www.altevren.net/say-seri-ncelemeleri/dc-comics/848-harley-quinn-new-52-1-8