Nic'den Teks İtalya

Başlatan NIC, 20 Şubat, 2012, 15:41:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Teks okumam ama en beğendiğim yanı çizimleri.Adamlar yıllardır hiç bozmadılar çizimleri.... 8) ::) :o

caretta

"Furia Comanche" Komançi Öfkesi.Öyküyü az çok tahmin edeyim.Tutuklu komançi idam edilir.Ortalık karışır.Ordu Teks'den yardım ister veya Teks
doğrudan olaya müdahil olur.Hırslı,kızılderili düşmanı albayı Teks hizaya getirir.Hatta General Davis bile devreye girebilir.

NIC

Önümüzdeki aylarda Boselli-Andreucci( en sevdiğim çizerlerdendir kendisi) imzalı bir hikaye geliyor.

Tex karşımıza yeniden "Haydut" olarak çıkacakmış

NIC

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 02 Temmuz, 2014, 21:21:16
"Furia Comanche" Komançi Öfkesi.Öyküyü az çok tahmin edeyim.Tutuklu komançi idam edilir.Ortalık karışır.Ordu Teks'den yardım ister veya Teks
doğrudan olaya müdahil olur.Hırslı,kızılderili düşmanı albayı Teks hizaya getirir.Hatta General Davis bile devreye girebilir.

Caretta bey..
Konu bonelli'ye göre şöyleymiş: Berbat, acımasız bir soyguncu olan Wasape adlı Komançi, Tex ve Carson tarafından adalete teslim edilir ve Worth Kalesinde asılır. Ama cesedi kaybolur ve ve kısa bir süre sonra, Teksas bozkırlarında Wasape'nin yeniden ortaya çıktığı, etrafı yakıp yıktığı intkiam alıp kan döktüğü söylentileri yayılır. bizimkiler de el mahkûm bu kanlı hayaletin peşinden gideceklerdir."

Bu senaryoya göre devam et bakalım abi...

NIC

NIC

NIC

NIC

Ve 12 yıldır tex çizmeyen Villa Dev Tex ile geri dönüyor

NIC

Villa çizimleri ufak ufak geliyor...Teksomanyaklar için çıldırtıcı kareler bunlar

tommikser

Aramızdaki TeXomanyaklar kim ki ? Tex'i kim o kadar sever ki ?Adam bildiğin kurutemizlemeci :D

NIC

Alıntı yapılan: tommikser - 25 Temmuz, 2014, 22:56:21
Aramızdaki TeXomanyaklar kim ki ? Tex'i kim o kadar sever ki ?Adam bildiğin kurutemizlemeci :D

Biri benim  ;D eminim diğerlerininde bu çizimlere içi gidiyordur

hanac

Alıntı yapılan: tommikser - 25 Temmuz, 2014, 22:56:21

Dernekleri bile yok.

İkinci bir Anti Hulk Derneği olur üye toplayamayız diye kurulmuyormuş.

NIC

Teks okuduktan sonra Ras  burayada bir dernek açar diye bekliyoruz  :D

caretta

Köstebek Bey tatile çıkınca Teks derneği şimdilik ertelendi. NIC dostum da kurucu başkan olabilir.

Hanac'ın "bir derneğiniz bile yok" demesine meydan vermeyelim.