Ken Parker Tamamlanır mı ? Ken Parker'ı İstiyoruz !

Başlatan Mister NO, 19 Mart, 2012, 22:57:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Yani şimdi LAL Ken Parker mi yayınlayacak ?

Oooo bomba haber diye buna derim işte.

ercoktay

Arkadaşlar Ken Parker'i alanınız yok mu? İçinde ne yazıyor acaba?

Lal'in dağıtım ağını kullanıyor da olabilir. İlyas'ın bazı çizgi romanları da başka bir yayınevi olarak gözüküyordu.

Tarkan Kurt

Bende 50. Sayı var. Yayıncı olarak Rodeo görünüyor.

İlyas Erkul

Arkadaşlar bence forumdaki arkadaşlardan 20 yaş altı olanlar serinin tamamlağındığını gorür  ;D

İlyas Erkul

Alıntı yapılan: NIC - 06 Aralık, 2013, 08:01:15
Dr ve idefixte Ken Parker'ın 50. sayısının yayınevi olarak Lal görünüyor.

Doğruysa sevindirici bir haber

Malesef teknik bir hatadan ibaret ken parker rodeo yayıncılıkdan cıkmakta seri bitene kadarda boyle devam eder bence....

V

İdefiks Ken Parker'ı ve Arkabahçe'nin çizgi romanlarının birçoğunu dini kitaplar katogorisinde listeleyerek yeni bir dinin

havariliğini de yapmaktadır ayrıca.. :o
"İstemem,eksik olsun.."

Kerimoğlu

İdefix'in yayınevi hatalarına ilişkin onlarca mail attım bana mısın demiyorlar. Bu yanlışlık okur açısından kötü sonuçlara sebep olabiliyor: Dylan Dog Renk Cümbüşü 4 Hoz'da %25 indirim, 5 Hozcomics'te %40 indirim... 

Nightrain

Söylendi mi bilmiyorum ama, Berardi ve Milazzo karakteri yaratırken büyük usta Robert Redford'dan ilham almışlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

caretta

"Ey cemaat!Merhumu nasıl bilirdiniz?" "İyi bilirdik!"

Mister NO

Süründü resmen Ken Parker. Ülkemizde çektiği kadar hiç bir yerde bu kadar çekmemiştir eminim.  :(

Ken Parker'ı istiyoruz istemesine de tamamlanır mı?

DAMPYR

Alıntı yapılan: caretta - 09 Nisan, 2014, 19:43:41
"Ey cemaat!Merhumu nasıl bilirdiniz?" "İyi bilirdik!"
Sanırım ken parkerda geleceği belirsiz çizgi romanların arasına katıldı.Bence böyle bir konu başlığıda açılmalı... ??? :P ::)

yunusmeyra

Alıntı yapılan: Mister NO - 09 Nisan, 2014, 20:45:21
Süründü resmen Ken Parker. Ülkemizde çektiği kadar hiç bir yerde bu kadar çekmemiştir eminim.  :(

Ken Parker'ı istiyoruz istemesine de tamamlanır mı?

sürünmek ne kelime "sündü" ve "ağladı" resmen  >:(  :(
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

kalidor

Altın Madalyon'da şimdiye kadar Rodeo'dan ne bir yazar, ne bir çizer ne de bir yetkili tek satır yazmadı malumunuz. Geçen seneki İvo Milazzo imza günündeki acemilikleri ve tavırları, imza günü sonrası gelen facebook sayfalarında yapılan eleştirelere karşı cevapları vs vs bende bu adamların burunlarından kıl aldırmayan tipler olduğu algısını oluşturdu ne yazıkki.  Şimdiye kadar çıkan tüm Rodeo kitaplarını aldım. Ama en son çıkan Şafak Ayazı'nın çok kötü öyküsü sebebiyle artık kendi kitaplarını alacağını sanmıyorum.
Crom! Ölüleri Say...

nejat hüseyin özal

Ken Parker'i bekliyoruz. Çok gecikti... Çizgiroman okumaya ve biriktirmeye yeni başlayanlara tavsiye edilecek önde gelen eserlerden biridir. Serinin tamamlanmaması büyük eksiklik olur.