Batman - Arkham Serisi

Başlatan hennessy, 02 Ağustos, 2011, 17:54:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Chuck

Harika görünüyor ya harika muhteşem  :o :-* ;D :o 8)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

hennessy

Chuck

+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

hennessy

Nightrain

Oynayan var mı bilmiyorum. 2 ay önce PS4 aldığımda yanında hediye verdiler. Bi hevesle oynamaya başladım fakat dev hayal kırıklığına uğradım. Arkham Suit tam bir Iron Man çakması olmuş. Batmobil var diye sevindim fakat ana senaryodaki bir çok görevde Batmobil hatta Tankmobil zorunluluğu getirmelerinden dolayı kusma noktasına geldim. Doğru düzgün boss dövüşü yok, olanlarıda kırpıp DLC olarak satışa çıkartmışlar. Batfamily var dedik, ama pek bi etkileri yok. Riddler görevleri bayık. İlk iki oyunu yapan firmayla bu oyunu yapan firma aynı olamaz kesinlikle. Epik bir final beklerken tam tersi çıktı.

SPOILER

Oyun çıkmadan önce Arkham Knight tamamiyle yeni bi karakter, bu oyun için özel olarak yaratıldı dediler, herkesin tahmin ettiği gibi Jason Todd çıktı. Hayır madem Jason'u dahil edecektin, direk Red Hood olarak dahil etseydin, böyle salak saçma şeylere gerek yoktu. Bir de oyunun gerçek sonunu görebilmeniz için %100 bitirme mallığı var ki ona hiç girmiyorum.

SPOILER

Bu arada oyunun PC sürümüde sorunlu çıkmıştı. O kadar sorunluydu ki, Warner Bros oyunu Steam'dan alanların parasını iade edip biraz zaman istedi. Geçen ay tekrar piyasaya sürdüler fakat sorunların hala devam edildiği ortaya çıktı ve bu yılın sonuna kadar tekrar iade kabul ettiklerini açıkladılar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Animvader

Bilgisayar versiyonunu rezil ettiler şu oyunun.En son geçen hafta tekrar satışa çıktı, baktım Windows 10 kullanıcıları için minumum 12 GB Ram önermişler.Evet şaka değil 12 GB!!

Adamlar ben optimizasyonu batırdım diyor kısa yoldan.

Nightrain

Yukarda yazdığım gibi WB tekrar para iadelerine başladı. Geçen hafta Steam'dan tekrar satışa çıkan oyunu önce 75 TL, sonra da %100 zam ile 150 TL'den satmaya başladılar. Alan varsa direk iade etsin, yok ben oynamak istiyorum diyen varsa da oyunu Voidu dan alsın zira orada 59TL şuan.

https://voidu.com/game/batman-arkham-knight

Animvader

Ben spoileri görünce direk aşağı kaçtım görmemişim o kısmı  ;D

Allah'tan sorunlu çıktığını duyunca almadım oyunu.Bir de bunu alana serinin eski oyunlarını bedava verecez dediler, sanki bu oyunu alanların çoğunluğu diğer oyunları oynamamış gibi.

Nightrain

Zaten şu oyunu oynayacak adamlar ilk 2 oyunuda oynamıştır. WB bu oyunu beleş verse yine affettiremez kendini. Adamlar Ubisoft'tan beter çıktı.

hennessy

Animvader

Arkham serisi her indirim sezonunda olduğu gibi bu sonbahar indirimlerinde de yüz güldürmeye devam ediyor. Arkham Asylum, City ve Origins oyunlarını 7,75'den serinin son oyunu Arkham Knight'ı ise 20 liradan Steam üzerinden alabilirsiniz.

Nightrain

Alacak olan varsa, Arkham Knight'in Premium Edition versiyonunu alsın. 22.25 TL fiyatı... Oyun için çıkan DLC'ler de var.

DLC detayları:

http://oyungezer.com.tr/makaleler/41127-batman-arkham-knight-in-season-pass-detaylari

Animvader

Alıntı yapılan: Nightrain - 24 Kasım, 2017, 11:12:01
Alacak olan varsa, Arkham Knight'in Premium Edition versiyonunu alsın. 22.25 TL fiyatı... Oyun için çıkan DLC'ler de var.

DLC detayları:

http://oyungezer.com.tr/makaleler/41127-batman-arkham-knight-in-season-pass-detaylari

Evet, buna Steam'in acayipliği mi diyelim güzelliği mi diyelim, bazı oyunlarda oyun+dlc veya oyun paketlerinde tekli oyundaki indirim oranından daha fazla oran olabiliyor.