Bir çizgi roman okuru olarak çizgi roman konusunda en büyük hayaliniz nedir?

Başlatan caretta, 31 Ocak, 2012, 14:20:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Herhangi bir Turk cizgiroman yayinevinin, bir bonelli, bir lombard bir dargaud haline donustugunu gormek.

Cizgi romanda Turk ekolunun dunyada kabulu,

Cizgi romanin sanat oldugunun Turkiye'de kabulu,

Gurur duydugumuz Cr sanatcilari (cizer,yazar) cikartmak ve ihrac etmek. Dunyadaki en onemli serilerin bu yazar, cizerlere emanet edildigini gormek.
They drew first blood...

aa

Cizgi roman satislarinin 1970 li yillardaki rakamlara ulasmasi....
Esse Gesse Hayranı...

hennessy

Türk halkının 30 milyonu çizgi roman yada kitap okuyup fala inanmamasını istiyorum.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

aaciltan

Bir çizgi roman fanatiği olarak bir çok isteğim gerçekleşti. Bunu sağlayan kişi ve yayınevlerine fazlasıyla teşekkür borçluyum.
Yayınlanmasını istediğim alttaki çizgi romanlar da kitaplığıma yerleşirse gözüm arkada gitmeyip bütün istediğim kitapları şu fani dünyada kolleksiyonuma katmış olacağım.
Mandrake
Tina
Korku magazin (Eerie, Creepy)
Fatoş

pizagor

Emre Özdamarlar dostumuzun yurtdışından ara ara paylaştığı fotograflardaki gibi insanın içini açan, keyifli çizgiroman kütüphaneleri güzel olurdu...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

nejat hüseyin özal

1950'lerin 60'ların ve 70'lerin çizgiromanlarının aynı formatta, aynı kapak resimleri ile tekrar yayımlanmalarını isterdim. Bu konuda ülkemizde önemli adımlar atarak yayın yapan yayıncılara teşekkür ediyorum.

Chuck

Ülkemizde özellikle şu gergin ve iğrenç atmosferin, olayların, çatışmaların son bulması, insanların ölmemesi ve en büyük derdimizin bu sayı neden hala çıkmadı bak iki gün geçti gibi şeyler olması. Biliyorum uçuk bir hayal. .
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız