yeni TARKAN

Başlatan İlhan Yılmaz, 24 Şubat, 2010, 22:47:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: haysat - 12 Mayıs, 2013, 18:31:05
Sonuç olarak Türk okuru için çok önemli bir eser olan "Tarkan" yayını da durmuş oldu.
Tan Burak kalan 5 macerayı bir şekilde yayınlayacaklarını söylüyor ama net bir sonuç yok şu an.
Çok canım sıkkın çok .

Bu seriye çok yazık oldu, sadece 5 sayı kala serinin yarıda kesilmesi.

Keşke başka bir yayınevi aynı formatta seriyi tamamlayabilse.

yunusmeyra

arkadaş bir Tarkan serisini bastırtamadık,seriyi bitirtemedik  :( çizgili düşler'in Tolga'da ki ısrarı gibi bir "ısrar" yeterdi diye düşünüyor insan ama olmayınca olmuyor demek ki  :-X
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

nejat hüseyin özal

Israr için ne yapabiliriz... Seriyi tamamlasınlar yeterki... Fiatı 5 ise 10 vermeye razıyım, yeterki tamamlansın.  ???

yalcinerol345

Bu serinin en kötü yanı kapaklarıydı.sanırım bu da satışlara olumsuz yansımıştır.

yunusmeyra

Alıntı yapılan: nejat hüseyin özal - 04 Nisan, 2014, 12:42:03
Israr için ne yapabiliriz... Seriyi tamamlasınlar yeterki... Fiatı 5 ise 10 vermeye razıyım, yeterki tamamlansın.  ???
katılırım...

s.b

İlker Bey seriyi tamamlayabilecek tek kişidir.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

doktor1881

yüzüp yüzüp kuyruğuna geliyoruz ama sonuç yine hüsran 8) 8) 8)

yunusmeyra

Alıntı yapılan: s.b - 04 Nisan, 2014, 14:56:50
Sami abi aklımdan da geçmedi değil  ;)  :)

DAMPYR

Aman diyeyim İlker beye o kadar yüklenmeyin.Sonra hiçbir seri tamamlanamıyacak.... ??? ::) :P

Mithrandir

Foruma üye olduğum şu son bir haftadır, okumaya hevesli olduğum tüm çizgi romanların konu başlıklarındaki tüm konuları ve postları tek tek gözden geçirdim. Ve malesef genel olarak gördüğüm şu son yıllarda Türkiye'de yayınlanmaya başlayan yerli yabancı onca serinin çok büyük bi kısmı yarım kalmış ve şu an çıkanların da akıbetinin ne olacağı belli değil. Tanışma başlığında kendimi tanıtırken de dediğim gibi ciddi bir çizgi roman kültürüm yok, çocukluk ve ilk gençlik yıllarında okuduğum bazı şeyler var sadece. O yüzden Türkçe çizgi roman okumanın ve takip etmeye çalışmanın bu kadar zor ve heves kırıcı bir durumda olduğunu hiç bilmiyordum doğrusu ve cidden hayal kırıklığına uğradım. Tarkan başlığındaki bu konuyu 1. sayfadan itibaren gözden geçirmeye başladığımda yine büyük bir hevese kapılmış ve son sayfalara yaklaşmama rağmen serinin hala devam ediyor olduğunu gördükçe iyice sevinmeye başlamıştım ki yine yarım kalan bi seriyle daha karşılaşmış olmanın hayal kırıklığını yaşadım tekrar. Üstelik de yarım kalan, bitmesine sadece bir kaç sayı kalmış, Türk çizgi roman kültürünün en kült eseri Tarkan. Gerçekten çok üzücü bir durum, bari Tarkan'ı tam bir seri halinde kitaplığımıza koyup kendi çocuklarımıza aktarabilseydik çok güzel olacaktı. Ama seriyi yine de edineceğim. Bir umut, belki de el atan bir yayın evi çıkıp seriyi tamamlar.

pizagor

Alıntı yapılan: s.b - 04 Nisan, 2014, 14:56:50

Çizgiliköstebek dostumuza soralım; var mı böyle bir niyet?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

köstebek

Alıntı yapılan: pizagor - 04 Haziran, 2014, 22:14:04
Çizgiliköstebek dostumuza soralım; var mı böyle bir niyet?

Önce bir tolga'yı tamamlayalım. siyah beyaz mis gibi seri.

DAMPYR

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 04 Haziran, 2014, 22:43:19
Önce bir tolga'yı tamamlayalım. siyah beyaz mis gibi seri.
Anlaşılan Tarkan çıksa bile Siyah beyaz çıkacak.... ??? ;D :D

Mrtekin

Tarkandan bir haber var mi?
They drew first blood...

hanac

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 24 Temmuz, 2014, 20:56:55
Tarkandan bir haber var mi?

Ne yazık ki Tarkan'ın yayınına son verildi.

Halbuki serinin tamamlanmasına 4 sayı kalmıştı.