Teks Sohbet Odası

Başlatan hanac, 07 Eylül, 2010, 21:16:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Tekslerde başlama noktası Oğlaklar olmalı. Hem altın da hem yeni maceralar serisinde 1. sayıdan başlayıp ilerlenmeli. Düzgün ve sıralı bir şekilde ...

Gönül ister ki, sayılarla devam edilmeli; böylece kapaklar da güme gitmez, ama biraz pahalıya çıkar. yine de koleksiyon değeri açısından (yıllar sonraya miras anlamında) tek sayılar, ciltlerden çok daha iyidir.

antiochia

Ben AltınTeks 39. albüm aldım..Pek sarmadı ama deneyeceğiz artık altın seriyi cilt almayı...

Mrtekin

Ne kadar altın tex aldı isem bir türlü sarmadı ama süper ciltler ve büyük albümler çok keyifli geliyor.
They drew first blood...

antiochia

Ben en çok da Teks'in tek başına ya da yaşlı Kurt Carson ile olan maceraları hoşuma gidiyor bu arada..Oğlu ile olan maceralar hoşuma gitmedi

köstebek

Alıntı yapılan: antiochia - 02 Ağustos, 2014, 00:02:06
Ben AltınTeks 39. albüm aldım..Pek sarmadı ama deneyeceğiz artık altın seriyi cilt almayı...

bir çizgi roman okuru, mutlaka ve mutlaka hayatının bir döneminde Teks okuyacak ve sevecektir. O yüzden hazır bugünlerde ortalıkla bulunabiliyorken (özellikle tekli sayılar, örneğin Altın teks'in kutuları ve fiyatları nispeten ucuzlamışken) düzenli ve sıralı bir şekilde alınıp bir kenara konulmalı. Şehir dışından veya kooperatiften ev almak gibi düşünün; bunu yaptığınız için ileride kesinlikle mutlu olacaksınız....

Ayrıca Teks yekpare bir eserdir; orasını seviyorum, burasını beğenmedim olmaz. :)
Düzenli ve sıralı bir şekilde alıp bir kenara koyun.

antiochia

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 02 Ağustos, 2014, 00:10:17
bir çizgi roman okuru, mutlaka ve mutlaka hayatının bir döneminde Teks okuyacak ve sevecektir. O yüzden hazır bugünlerde ortalıkla bulunabiliyorken (özellikle tekli sayılar, örneğin Altın teks'in kutuları ve fiyatları nispeten ucuzlamışken) düzenli ve sıralı bir şekilde alınıp bir kenara konulmalı. Şehir dışından veya kooperatiften ev almak gibi düşünün; bunu yaptığınız için ileride kesinlikle mutlu olacaksınız....

Ayrıca Teks yekpare bir eserdir; orasını seviyorum, burasını beğenmedim olmaz. :)
Düzenli ve sıralı bir şekilde alıp bir kenara koyun.
Ben alfa yayınlarında 1990'lı yıllarda Gazete bayilerinde arada bir Teks alırdım..Zagordan daha çok okumuşluğum vardır...Ama Altın Teks serisinin 39.ciltini internetten sipariş ettim.Oğlunun kaçırıldığı ve maceraya atıldıkları üç maceranın ilki fena dediğildi ama diğerleri pek sarmadı...

köstebek

Alıntı yapılan: antiochia - 02 Ağustos, 2014, 00:15:42
Ben alfa yayınlarında 1990'lı yıllarda Gazete bayilerinde arada bir Teks alırdım..Zagordan daha çok okumuşluğum vardır...Ama Altın Teks serisinin 39.ciltini internetten sipariş ettim.Oğlunun kaçırıldığı ve maceraya atıldıkları üç maceranın ilki fena dediğildi ama diğerleri pek sarmadı...

Dediğim gibi bu bir ruh halidir; bugün beğenmezsin, iki sene sonra okuyup beğenirsin.

Bu yüzden evde bir tarafta Tekslerin düzenli bir şekilde beklemesinde epey fayda var...

Mrtekin

Josh brolin: tex
Jeff bridges: kit carson:-)

Şimdi bir aklıma geldi de.
They drew first blood...

OZAN BALIM

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 02 Ağustos, 2014, 00:20:39

... evde bir tarafta Tekslerin düzenli bir şekilde beklemesinde epey fayda var...

Bir taraf bizde her taraf oldu... Evde yer kalmadı, avukatlık bürosunu çizgi roman kütüphanesine çeviriyorum... :)

Mrtekin

Ben de de aynı sorun var. Öncelikle, Süper ciltler için yer bulmam lazım. Altın kutular biraz beklesin.
They drew first blood...

caretta

Antiochia dostum Altın 39.cilde baktım. Elmas Jim'in İntikamı adlı maceranın sonu ve "Tayfun" adlı macera.Tayfun macerası sıkıcı olabilir.Hatta bir
sonraki "Durango" da öyle.40-41 ciltlerde "Ölüm Çiçeği","Yama'nın Dönüşü" ve "Asi" çok güzel maceralardırlar.

antiochia

Alıntı yapılan: caretta - 02 Ağustos, 2014, 10:03:54
Antiochia dostum Altın 39.cilde baktım. Elmas Jim'in İntikamı adlı maceranın sonu ve "Tayfun" adlı macera.Tayfun macerası sıkıcı olabilir.Hatta bir
sonraki "Durango" da öyle.40-41 ciltlerde "Ölüm Çiçeği","Yama'nın Dönüşü" ve "Asi" çok güzel maceralardırlar.
Teşekkürler bu bilgiler için abi...

okuyan çocuk

abi şimdi bn  tex süper cilt toplayacağım ama süpercilt bitince çizgili düşlerin çıkardığı seriyemi başlayacağım eğer başlarsam arada sayı kalır

hanac

Alıntı yapılan: okuyan çocuk - 02 Ağustos, 2014, 14:45:46
abi şimdi bn  tex süper cilt toplayacağım ama süpercilt bitince çizgili düşlerin çıkardığı seriyemi başlayacağım eğer başlarsam arada sayı kalır

Oğlak Tex süper Ciltleri Çizgili Düşlerin başladığı sayıya kadar yayınlayacak.

Dolayısıyla arada boşluk olmayacak.

okuyan çocuk

abi peki oğlak niye yayımlamayı durdurdeu çizgili düşler devraldı