Presstij'den Yeni Yayınlar

Başlatan altay1944, 01 Mayıs, 2013, 19:54:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Yayınları incelemedim, fumettiye kaynak yaratamadığımdan dolayı da almayacağım zaten ama fiyatın yüksek olmadığını düşünüyorum.

Sinan Başak

Destek destekte nereye kadar destek?
Larry Yuma? Hızır Bey? Pistolero? Durango? Efsane?

Bunlarada destek verdik, yeni yayınlarıda aldık, eeee?

Bence şunların doğruluğunu gözden geçirmeli yayıevi:
- yayın
- Satış politikası
- dağıtım politikası
- hedeflenen satış miktarı

Bu seferde yayınların arkası gelmezse, korkarım bir daha arzulanan destek bulunamaz.

seastar1000

aldık dergılerı hemen pazar gunu destekse buyrun destek
çıksın yenı sayılar hemen alalım
hatta destek ıcın 6 aylık sayıların yada 1 yıllık sayıların ucretını pesın gondermeyı taahhüt edıyorum
başka bır destek fıkrı olan varsa buyursun

DAMPYR

Vardır Bi Bildiği Deyip İlhan Beye çıktığı yolda başarılar diliyorum.Dilerim yayınları süreli olur.... ::) :) :D

Ahmet Oktay

Piyasadaki diğer yayınların fiyatları düşünüldüğünde fiyat makul bence de.
Yaysat dağıtımı yapıldı mı acaba bilen var mı ?

darkwood

Alıntı yapılan: Mclaren F1 - 11 Mart, 2014, 19:44:48
Piyasadaki diğer yayınların fiyatları düşünüldüğünde fiyat makul bence de.
Yaysat dağıtımı yapıldı mı acaba bilen var mı ?

Yaysat dağıtımı bildiğim kadarı ile henüz yapılmadı. İlhan ilk sayıların dağıtımını yaparken, Yaysat ile Nisan/14
başında 2 sayının birden dağıtımını planladıklarını söylemişti.
Darkwood Sakinleri..

Ahmet Oktay

Eflatun

Alıntı yapılan: Gambit - 10 Mart, 2014, 23:36:46
daha ne yapsin ya adam  ?

7.5 LT yi yolda bulsa almayanlar var, bedavaya verip uzerine para mi odesin daha

Çizgiroman okumak ''7 buçuğu yolda görse almayacak'' şişkinlikte cüzdanları olan arkadaşların hakkı olduğundan biz fakirler indirim falan istemeyelim aman diyim. :-\  Bildiğim kadarıyla Kadıköy iskontolarını perakende satan dostlar kendi karlarından kısıp yapıyorlar zaten.Yayıncıya bu konuda nasıl bir kaşıntı oluyor onu anlamış değilim?

BAHADIR

Piyasanın bu kadar küçük olduğu bir ülkede insanın yayıncılık yapması için ayrıca sinirlerinin de bayağı sağlam olması gerekiyor...

altay1944

Prestij yeni yayınların duyurusunu facebookta yaptı 29.03.2014 tarih itibarı ile  kuzgun(değerli adaşım)da satışta...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

olcay tankut

Ben daha çok comics okuyorum... Fumetti okumaya da ufak ufak başlamak istiyordum. yeni başlayan bu serilerle başlasam isabetli davranmı olur muyum?

hanac

Alıntı yapılan: olcay tankut - 25 Mart, 2014, 12:09:36
Ben daha çok comics okuyorum... Fumetti okumaya da ufak ufak başlamak istiyordum. yeni başlayan bu serilerle başlasam isabetli davranmı olur muyum?

Bu yayınlar küçük boy 98 sayfa ve siyah beyazdır.

Konuları size hitap ediyor mu ona bakmalısınız.

Nick Raider bir polisiye seridir. Daha önce 90 lı yıllarda Aksoy tarafından yayınlanmış idi.

Forumdaki başlığı için bkz.  http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,2110.0.html

Legs Weaver ise bilimkurgu serisidir. Nathan Never serisinde yardımcı karakter olan Legs'in maceralarıdır.

Forumdaki başlığı için bkz.  http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,4590.0.html

Cassidy ise 70 lerde geçen bir gangster-mafya tarzı 18 sayılık bir mini seridir.

Forumdaki başlığı için bkz.   http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1443.0.html

pearl jam

Comics seviyorsanız Y Son Erkek ve Şemsiye Akademisi'ni tavsiye ederim. 

darkwood

Bence iyi bir fikir, bu kitapların macera bazında tek cilt olarak basılmaları hemde fiyat olarak uygun olmaları yeni başlayanlar için oldukça cazip sayılabilir.
Darkwood Sakinleri..

seastar1000

cassidy ıle nick raider in 2. sayılarını bugun aldım zevkle okudum
cassidy 18 sayılık mını dızı hende sayı bazında bıtmıyor macera devam edıyor
hıc degılse cassıdy yı 3 sayılık cıltler halınde yayınlasalar daha ıyı olmazmıy dı
tek sayı daha ıyı dıyen arkadaşların yanıtları ne olakı bu konuda