Zagor Klasik Maceralar Dizisi - Lal

Başlatan Kagan, 15 Eylül, 2009, 20:36:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Bu ciltteki Chioralla'nın çizgileri bana biraz değişik geldi.

Bir sonraki "Atlantis" adlı cilt kesinlikle kaçmaz, diye düşünüyorum.
They drew first blood...

caretta

Chioralla hiç sevmediğim bir çizer ama olsun Zagor olsun da çamurdan olsun.Son aldığım 106.ciltteki kitaplardan 2-3 tanesi yıllar öncesinin sayıları.Depoda kalmış kitaplar ciltlenmiş ve 106.sayı olmuş.İçteki sayıların üst sayaları sararmış.Demek ki yeni baskı yok..Acaba 107.cilt de böyle mi?LAL düzenli olarak hem aylık hem de Klasik Seri'yi yayınlayarak büyük bir teşekkürü hakkediyor.Satılmasa hiç basarlar mı?İnsanın aklına çok satan(en azından Zagor kadar veya daha çok)bir başka çizgi roman geliyorHani şu aylardır çıkmayan(adı lazım değil!)fumetti.Siz anladınız..

Mrtekin

Bence çatır çatır satıyor. Hatta 3. tur bile yaparlar.:-)
They drew first blood...

haziran00

Alıntı yapılan: Mrtekin - 02 Mart, 2019, 16:32:23
Bence çatır çatır satıyor. Hatta 3. tur bile yaparlar.:-)

KM 1. sayı 4 baskı yaptı diye biliyorum :)

darkwood

Zagor ülkemizde genç, yaşlı, hemen her kesimin çok severek takip ettiği nadir fumetti serilerinden,
4 hatta ve 5. baskılarını da görürsek şaşırmam.
Darkwood Sakinleri..

Mrtekin

Alıntı yapılan: haziran00 - 02 Mart, 2019, 19:17:59
KM 1. sayı 4 baskı yaptı diye biliyorum :)

Ben döngüyü kastetmiştim. 1-99 arasına yeniden başladılar ya hani, o bakımdan:-) Daha çok döngü yaparlar, bu gidişle. Çünkü bence satışlar sağlam.

Bu arada Bonelli'de Zagor Klasiklerini, Teks'deki gibi "renkli" KM Cilt:-) halinde basmaya başlayacakmış.:-)

http://en.sergiobonelli.it/home/2019/02/28/news/long-awaited-comebacks-1004284/
They drew first blood...

haziran00

Alıntı yapılan: Mrtekin - 03 Mart, 2019, 15:35:35
Ben döngüyü kastetmiştim. 1-99 arasına yeniden başladılar ya hani, o bakımdan:-) Daha çok döngü yaparlar, bu gidişle. Çünkü bence satışlar sağlam.

Bu arada Bonelli'de Zagor Klasiklerini, Teks'deki gibi "renkli" KM Cilt:-) halinde basmaya başlayacakmış.:-)

Çok muhteşem olmasa da üzdüğünü de sanmıyorum Zagor, Teks mahalli (gazete bayi bazında) olarak yaygınlaşsa daha da çok satacaktır. Yazlıktaki gazete bayine 10 larca Teksas Tommiks gelmiş 2 saat sonra 1 tane kurtarabilmiştim.

darkwood

Alıntı yapılan: Mrtekin - 03 Mart, 2019, 15:35:35

Zagor renkli klasiklerin de bizde iş yapacağını zannediyorum, umarım Tex ile birlikte İtalya da basıldığı şekli ile "hiç malzemeden çalmadan" bu seriler de bizde basılır.
Darkwood Sakinleri..

aa

Renkli Klasikleri basılırsa ben de alırım..
Esse Gesse Hayranı...

Nomad

Renklendirme için düzgün sanatçılarla çalışırlarsa birşeye benzer.
Darkwood un doğası çok güzel, Zagor da her türlü mekana girip çıkan bir abimiz. Temiz iş çıkarsa tadına doyulmaz.
Ama bugüne kadar yaptıkları gibi ilkokul boyama kitabı tadında renklendirme ile gelirlerse gülüp geçerim yeni nesilin yapacağı gibi.

memospinoz

Zagor Klasik Maceralar serisinin 11. cildinin tekrar basımında Baltalı İlah'ın en güzel maceralarından biri sizi bekliyor. Kahramanımız dehşet evinin hayaleti Priscilla'nın sırrını çözebilecek mi?

Sayfa Sayısı: 384
Etiket Fiyatı: 45 TL

Mrtekin

Asan Abi,

Bu ciltle mi başlıyor Zagor'un okunası maceraları?
They drew first blood...

darkwood

Zagor km maceralarının epsi okunur.  8)
Başka hangi fumetti serisinde 2.baskı var?  ;)
Darkwood Sakinleri..

Dylandog

Alıntı yapılan: Mrtekin - 19 Nisan, 2019, 18:49:26
Asan Abi,

Bu ciltle mi başlıyor Zagor'un okunası maceraları?
km 10 dan itibaren gerçek anlamıyla efsane başlıyor

Dylandog

ilk baskıları alamamıştım ikinci baskılar kısmet oldu keşke her ay 4 tane zagor km çıksa