The Amazing Spider-Man Vol 3 - Marmara Çizgi

Başlatan dean, 09 Eylül, 2017, 13:37:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Alıntı yapılan: ZGeralt - 19 Nisan, 2019, 17:54:13
Bugün aldım, ancak önsözde 2015 serisini atlayacaklarını yazmışlar yanlış anlamadıysam.
İyi mi oldu kötü mü oldu bilemedim :)

Evet yazıldığı gibi 2015 atlanacak ve 2018 e geçilecek. Ama eski amazing serisi bitince de 2015 serisi yayınlanacak. Yani arada atlanan bir macera olmayacak dedi İlker.

Nightrain

2018 serisinin en son 19.sayısı çıkmış. 3.cildi ise ön siparişte. Ben 2015 serisini bekliyordum bayağıdır. Neyse, en azından sonra basılacakmış.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

2018 serisi Peter Parker'ın bedbaht özüne döndüğü, çok da olumlu eleştiriler aldığı seri. Ben bu karara çok sevindim.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nightrain

Yine cilt formatında mı basılacak? Yoksa Yeni Conan gibi fasikül formatında mı gelecek? Bari güncel Venom serisini de basın, sevgili Marmara Çizgi. :D

tommikser

tommikser

Öğrendim yazayım :D 2018 serisi bu yıl içinde 2 cilt olarak yayınlanacakmış.Sözleşmesi imzalanmış. Venom 3 -4  ve Venom inc den bitince yeni Venom a geçeceklermiş.

hennessy

Alıntı yapılan: tommikser - 19 Nisan, 2019, 20:18:21
Öğrendim yazayım :D 2018 serisi bu yıl içinde 2 cilt olarak yayınlanacakmış.Sözleşmesi imzalanmış. Venom 3 -4  ve Venom inc den sonra bitince yeni Venom a geçeceklermiş.

UGH! güzel haberler. 2018 seri övülüyor. İlke ile yazışmada 2015  de bir ara basarız abi dedi.  Örümcek adam olsun çamur olsun alırım :) Hail Hydra...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

İyi haberler, örümcek baskısına biraz daha gaz verirlerse bu maceraları daha çabuk okuruz.
Darkwood Sakinleri..

Nightrain

Bu ay yeni başlayan, 5 sayılık Symbiote Spider-Man serisi de basılır mı merak ediyorum?

Nemo

2015 serisini atlamamalarina ve bir sekilde yayimlayacaklarina cok sevindim :)
Özel Alfa Ajanı

Vega

Arkadaşlar bu seri nedir? The Amazing Spider Man'in devamı mıdır, yoksa o seri sonlanıp bağımsız bir seri midir? Diğer seri kaçta bitmiştir. Marmara Çizgi Klasik maceralar kaç tanedir, acaba eksiğim kaç tanedir? Kafamda deli sorular var, Nemo, pizagor yetişin...
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

ghostrider

Worldwide Dönemi resmen felaket, ing olarak okudum. Tony Stark ve Bruce Wayne çakması bir dönem olmuş, güncel seri gelsin.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Vega

İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

İdrava

Vega

Her nasıl olduysa örümcek adam'da Teks ler gibi altın, klasik, az klasik, domatesli, kalın kenarlı gibi alt türevlere ayrılmayı başarmış. Cahilliğimi affedin, ekonomik nedenlerden dolayı günü gününe takip edemiyorum. Şimdi bu Volume 3 ise ve bittiyse, hali hazırda yayınlanan seri hangisidir. Ya da yayınlanmakta mıdır. Bir de Volume 3 ten önceki seri kaçıncı ciltte bitti.

Teşekkürler.