ALTIN MADALYON 10. YIL ÖZEL SAYISI YAYINDA!

Başlatan yunusmeyra, 27 Şubat, 2019, 05:39:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Emeği geçen tüm dostlara ve özellikle tasarım için gece gündüz emek veren Yunusmeyra' ya sonsuz teşekkürler..
Dolu dolu bir on yılın taçlandırıldığı dolu dolu bir özel sayı olmuş..

haysat

Çıktı, çıkacak derken e_dergimiz 1 haftadır yayında.
Umarım beğenmiştir siniz. Emeği olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Öncelikle forumda ki yazı gönderen tüm arkadaşlar sağ olsunlar,onlar olmasa dergi olmazdı.

Forum dışından dergiye destek olan yazıları ile Ümit Kireççi ve Hüsnü Çoruk'a teşekkürler.

20 sayfalık çizgi roman veren Murat Sevinç iyi ki varsın..

Yunusmeyra daha önceki dergilerle ilgili ne gerekiyorsa söylemiş benim üzerine koyacak pek bir şeyim yok hepsine teşekkürlerimi iletiyorum sadece.
Bu forum hepimizin 10 senelik bir geçmişi ve insanlara kattığı bir sürü bilgi var.
Biz bayrağı bir yerde arkadaşlardan aldık bizden sonra da  başka birilerine devredeceğiz. bu şekilde bu forumun kalbi her zaman atacak ve bu forumu yaşatabildiğimiz sürece hep birlikte devam edeceğiz.

Bu dergi hepimizin dedik ve öyle devam edeceğiz.Herkesin bu çorbada tuzu olsun istiyoruz.Bizlere yazılarını gönderen,çizimlerini gönderen herkese kapımız açık.Biliyorum ki forum da dergimize katkı sağlayacak çok değerli insanlar var.

Mesela bu özel sayımızda Frankofon adına bir yazı olmasını çok isterdim,Comics adına daha çok yazı olsun isterdim, Mangalar hakkında yazı olsun isterdim,Fumetti adına yazılar olsun isterdim.

Diyeceksiniz ki şimdi bunlarla ilgili yazı yoksa eee o zaman  bu dergide ne var. İşte onu öğrenmek için indirip okuyacak ve yorum yapacaksınız ki tartışalım,konuşalım, yeni çıkaracağımız sayı için yol haritası belirleyelim.

Pire için yorgan yakmamalıyız. "Dergi benim için bitti, artık yazı vermem" demememiz lazım.

DEDİĞİM GİBİ BU DERGİ HEPİMİZİN... 

Kabul ediyorum  dergiyi çıkarmakta biraz geciktik ama 64 sayfa diyerek yola çıkıp 128 sayfa dergi çıkarmak insanı biraz  yoruyor ,yıpratıyor. Şikayetçi miyiz asla, büyük keyif alarak hazırladık.Bu vesile ile derginin grafik tasarım hazırlık aşamasında gece, gündüz çalışıp  harika bir iş çıkaran "TARKAN" yunusmeyra arkadaşıma,dostuma, kardeşime çok teşekkür ediyorum. Emeklerin le,zekanla dergiye hayat verdiğin,için iyi ki varsın...

Lütfen dergimizin daha fazla insana ulaşmasını sağlayın, paylaşın, okutun...

Sizi bilmem ama ben yeni sayı hazırlıklarına başladım. Sizlerde hazırsanız yeni sayı için start vereceğiz...
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Mrtekin

Yayımcılık ateşi böyle birşey demek ki ;D
They drew first blood...