All-New Wolverine - Çizgi Düşler

Başlatan memospinoz, 28 Kasım, 2019, 01:34:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

X-23 Bir Silah Olmak Üzere Yaratılmıştı ve bir süreliğine sadece bundan ibaretti. Fakat akıl hocası Logan'ın yani orijinal Wolverine'nin yardımıyla karanlık geçmişinden kaçtı. Artık tanıdığı adam ölmüş olsa da, Laura, All-New Wolverine olarak onun anısını yaşatacak.Ama o ünlü kostüm,yanında bir sürü dert ve gizemle geliyor... Kız kardeşlerin yürek dağlayıcı sırrı gibi. Bu sırrı çözmek, Doctor Strange ve Wasp gibi yeni dostların yardımı gerektirdiği gibi, Taskmaster gibi ölümcül yeni düşmanları da ortaya çıkarıyor! Ama son olaylardan sonra Laura, çevresindekileri, son sürat yıkım getiren güçlerden korumaya alışmış durumda. Onları durdurabilecek biri varsa, o da Laura. Sonuçta bu, Wolverine'nin işi.

Sayfa Sayısı: 144
Etiket Fiyatı: 38 ₺

hennessy

Ben okudum ve beğendim. Devamını alırım. X-23 okuduktan sonra bu daha hoşuma gitti. Dişi Wolverine ve kardeşleri düşmanları ile esaslı bir mücadeleye girmek üzere 7/10
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Laura, Logan'ın klonudur. Yıllarca birileri tarafından silah olarak kullanılmıştır. X-23 kod adıyla yaptıklarından uzaklaşan Laura, Logan'ın da yardımıyla öldürme güdüsüne gem vurmayı başarmıştır. Logan'ın ölümünden sonra onu onurlandırmak için Wolverine adını ve kıyafetini alır.
  Laura'nın karşısında kendisinden üretilmiş klonlar mevcuttur. Bu klonları korumak, onları ele geçirmek isteyenleri yenmek için yanında Dr Strange ve Wasp ta olacaktır.
   Hızlı akan, naif bir çizgi roman. Muhteşem değil ama tam bir çıtır çerez.

dean

Laura, gelmiş geçmiş en büyük savaşini verdi ve kazandı... ama ne pahasına? Beraberinde Gabby ile hayatını sürdürmeye çabalarken, selefinin mirasının karanlık gölgesi de hâlâ üzerlerinde. Wolverine artık Laura, peki bu gerçekliğe yeni varan İhtiyar Logan için bunun anlamı ne? Distopik bir gelecek dünyasından çıkıp bizimkine gelen Logan, Laura'nın karşısına sayısız katliam çıkarmak üzere. Peki yeni bir iç savaş Marvel Evreni'ni böldüğünde, geçmişten ve günümüzden bu iki Wolverine birlik mi olacak, yoksa birbirlerini mi parçalayacak? Süper-insanlar arasındaki çatışma, değer verdiklerinin tehlikeye atarken Laura, dönüşmek uğruna onca çaba sarf ettiği kahraman olarak kalabilecek mi, yoksa sonunda karanlık yazgısına teslim mi olacak?

Sayfa Sayısı: 144
  Etiket Fiyatı: 45 TL