Büyülü Rüzgar Sohbet Odası

Başlatan Kagan, 06 Temmuz, 2010, 10:16:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 26 Haziran, 2021, 20:03:43
Devam edeceğim bir gün  ;D

Beş sene sonrasına planladığım bir sonraki okumamda yetişirim artık size sayın hanac... Seri Haziran ayı sona ermeden bitti bu arada. Hatta üzerine dört sayılık kısa seriyi de yeniden okudum. 2020 senesinden bu 'Dönüş' cildinden aldığım keyif ilk okumama göre kesinlikle arttı.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Rossi

İtalya' da Kasım ayından itibaren Büyülü Rüzgar yeniden başlıyor.
İlk kapak Tex' in El Muerto macerasina( kapağina) gönderme yapıyor.

gargaris

Bu güzel haber için teşekkürler, sayın Rossi... Kapak resmi de benden olsun.
Umarım en yakın zamanda ülkemizde de yayınlanma şansı bulur.
Darısı Mister No'ya diyelim...

Kinowa59

Geronimo 'nun bakışlarından şöyle bir anlam çıkardım. " Ey beyaz adam. Şeytan seni yeryüzüne temsilcisi olarak gönderdi. Sana kesin hüküm olarak şunları buyurdu. Ey temsilcim, sen diğer mazlum ve masum ırkları, halkları ez, köleleştir yok et. Kızılderili halkları başta olmak üzere kara derili, sarı derili insanları önce inançsız ilan ederek düşmanlastır. Sonra misyoner dediğiniz sahtekar din cambazlarıyla bu masum ve mazlum halkları Tanrı yoluna getirdiğin propagandasını yap. Yıllarca ve yüzyıllarca biz yerlileri ve kara derili kardeşlerimizi ezdiniz, yok etmeye çalıştınız. Ey şeytanın yeryüzünde ki temsilcisi beyaz adam, işte sonucu sende gördün, bende gördüm. Sen,  mazlum halkları yok eden şeytan olarak anılacaksın, ben ise mazlum halkların özgürlük mücadelesi için canını veren kızılderili halkının efsanevi lideri GERONIMO olarak anılacağım."

pizagor

Alıntı yapılan: Rossi - 30 Eylül, 2023, 22:02:38İtalya' da Kasım ayından itibaren Büyülü Rüzgar yeniden başlıyor.

Kısa seri mi sayın Rossi?

Rossi

pizagor

Büyülü Rüzgar'ın güzelim kapaklarının yanında çok sönük kalmış maalesef  :(

Mesela bu da göndermeli bir kapak ama serinin en güzellerinden bana kalırsa.

YzbVolkan

Basarsa Lal basar. Umarim basar.
Keske Mister No icin de bir guzellik yapsalar.

Pizagor dostum bence El Muerto kapagina benzettikleri icin oyle olmus.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Vassago007

Merhaba One Shot mı yoksa devam edecek bir seri mi olacak ?

YzbVolkan

Alıntı yapılan: Vassago007 - 01 Ekim, 2023, 15:20:53Merhaba One Shot mı yoksa devam edecek bir seri mi olacak ?

Mini seri olacakmış.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Vassago007

rumar80

Alıntı yapılan: Rossi - 30 Eylül, 2023, 22:02:38İtalya' da Kasım ayından itibaren Büyülü Rüzgar yeniden başlıyor.
Tex'in 75. Yaşı nedeniyle tüm serilerde eski kapaklara saygı duruşu varmış

BAHADIR

Tex'e saygımız sonsuz... Tex'e saygımızı 3-5 saygı duruşu mahiyetinde kapakla gösteremezler... ;)

rumar80

3-5'ten biraz fazla.