Teks Sohbet Odası

Başlatan hanac, 07 Eylül, 2010, 21:16:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

Bu guzel haber icin Manitu senden razi olsun Oturan Kostebek agabey.
Özel Alfa Ajanı

sultanhisar

Bu hafta çıksa bari...

caretta

Köstebek Bey lütfen birşey öğrenirseniz buradan paylaşın.Çizgi Düşler facebook sayasından mesaj atarak sordum.
Cevap yok.Böyle olunca da Altın Madalyon sayfalarında sitem ediyorum,serzenişte bulunuyorum.Biraz daha
sabredelim bakalım  ne olacak?

seastar1000

Bende bir Tex okuruyum yani ne çıkarsa alan tayfadayım bir tek Tex magazin denen şeyi almadım
Çizgidüşler in yayınlarına bakarsak çeşitli gruplardan bir sürü yayını var hatta tek atış bazı ciltler bile basıyorlar misal son bastıkları Archangel gibi
Tex gelmiyorsa artık satış sayısı iyice dibe vurdu demek ki zaten biz dinazorlar alıyoruz bu durumda sayımız da bir azalma oldu yada emekli maaşı artık yetmıyor herhalde diye düşünüyorum
Yazım hataları için peşinen özür dilerim telefon klavyesi ile yazıyorum

Nemo

Teks Magazin'i de tavsiye ederim. Almanak yayini sona erince, onun yerine cikardilari seri Magazinler :)
Özel Alfa Ajanı

afu

Klasik ve Aylık (??) seriden birer adet kitap bu ay çıkacak arkadaşlar.  :)
Dün İlker Bey ile görüştüm. Matbaada sırada basım için. Bu hafta sonuna yetişmesi zor olabilir ama ay sonundan önce çıkmış olur.

seastar1000

Alıntı yapılan: Nemo - 17 Nisan, 2019, 10:34:26
Teks Magazin'i de tavsiye ederim. Almanak yayini sona erince, onun yerine cikardilari seri Magazinler :)

Esıyoruz gurluyoruz ama donup dolasıp sonunda alıyoruz
Şimdi tavsiye uzerıne alırız :))))

sultanhisar

Hani geçen salı çıkacaktı >:(

caretta

Teks Magazin''i bulsak alıp okuyacağız. Çizgi Düşler 23.1.2016 tarihinde çıkan 1.sayıyı yayınladı.
Son çıkan 5.sayı ise 25.1.2019 tarihli. Ben bu magazini geçtim Aylık ve Klasik Seri'leri bekliyorum.

orhan şafak

Oyala oyala sonra enflasyon deyip 50 liradan çıkar.

Bilal ceylan

Anlaşılan nisanda da tex okumak hayal oldu bakalım mayıs ayında bizi ne sürpriz ler bekliyor😯

afu

Bir Tex sever olarak merak ettiğim bir konu var; Renkli Tex sayıları.
İtalya'da Tex'in ilk sayıdan itibaren renkli olarak tekrar yayınlandığını biliyorum. Bonelli'nin sitesinde görüyorum. Fakat bizde bazı çizgi roman sitelerinde! yeni sayılabilecek sayıların da (648. sayı mesela) renkli olarak yer almasını anlayamadım?
Bunlar bizde renklendirilmiş olabilir mi? Yoksa İtalya'da çıktı da ben mi atladım?
Sevgili formdaşlar Caretta veya Nemo belki bu konuda bilgi verebilirler.

Bir dilek:
Keşke renkli olarak ilk sayıdan itibaren bizde de yayınlansa. Limitli olsun, pahalı olsun, Tex severler ilgi gösterecektir. (Aynı şey Zagor için de geçerli tabi.) İtalya'da tekrar tekrar başlıyorsa bizde niye başlamasın?
Her şey çok güzel olacaksa, bu da olsun.  :)

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: afu - 20 Mayıs, 2019, 11:53:27
Bir dilek:
Keşke renkli olarak ilk sayıdan itibaren bizde de yayınlansa. Limitli olsun, pahalı olsun, Tex severler ilgi gösterecektir. (Aynı şey Zagor için de geçerli tabi.) İtalya'da tekrar tekrar başlıyorsa bizde niye başlamasın?
Her şey çok güzel olacaksa, bu da olsun.  :)

Buna ömür vade yetmez. Onun yerine bazı kalburüstü maceraların tam macera renkli ve hard cover olarak prestij baskı şeklinde basılmasını tercih ederim. Örneğin bir Carson macerası nasılsa bu şekilde fena mı olur.

Nemo

Afu abicim,

Benim bildigim kadariyla 695. sayi renkli. Sebebi de 70. yas kutlamasinin baslangici :) 648. sayi renkli degilmis kontrol ettim. Bizdeki cizgiroman sitelerinde renkliyse belki bizimkiler yapmistir:) 
Özel Alfa Ajanı

seastar1000

Tex italya da galiba 4 ayrı edısyonda basılıyor
Bizim klasık tex baştan renkli olarak yenıden başlamış orada
Bırde eskiden benim hatırladığım klasık tex daha ucuz du sindi hepsı aynı fıyat olmuş galiba