Örümcek Adam Sohbet Odası

Başlatan rumar80, 28 Eylül, 2010, 10:13:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

teks55

Bir sorum olacak:

Gerçek zamanlı olarak yaşlanmasını hesap edersek Örümcek Adam şuan kaç yaşında olurdu? 

rumar80

mavibeyefendi

1962'de yayınlanan Amazing Fantasy #15'te 15 yaşında olduğuna göre bugün tam olarak 73 yaşında olacaktı. Yakın zamanlarda yayınlanan Spider-Man Life Story'de gerçek zamanlı olarak yaşlanıyor, bu halini görmek için edinilebilir.

teks55

Teşekkürler.

O çizgi romanda keşke Örümcek Adam'ın geçmişten günümüze biyografisini vererek yaşlandırsalar diyordum ama alternatif bir gerçeklik yapmışlar.Farklı ve güzel hikayeler mevcut.

pizagor

Alıntı yapılan: mavibeyefendi - 10 Temmuz, 2020, 17:55:11
1962'de yayınlanan Amazing Fantasy #15'te 15 yaşında olduğuna göre bugün tam olarak 73 yaşında olacaktı. Yakın zamanlarda yayınlanan Spider-Man Life Story'de gerçek zamanlı olarak yaşlanıyor, bu halini görmek için edinilebilir.

Marmara Çizgi bunu atlamaz diye umut ediyorum.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

teks55

Yaparlarsa harika olur gerçekten... Çünkü Çizgi Romanda Secret Wars'dan tutun da Cıvıl War'a kadar bir sürü atıfta bulunuyor.

Hikaye 1966'dan (Örümcek Adam olduktan 4 sene sonra) başlayıp günümüze kadar geliyor.

6 sayılık bir seri... Cilt olarak ise 2 cilt şeklinde...

samalasio99

Marmara atlamaz bunu..
Çok güzel hikayeye benziyor.
Bilka Örümcek büyümüş biri olarak sabırsızlıkla bekliyorum

teks55

Peki şuan Marvel Comics'de Peter Parker tam olarak kaç yaşında, bilen var mı? Şuan en son yayınlanan Spiderman serisi Amazing Spider-Man Vol 5 #45 (2020)... Bu seri hala devam ediyor.

teks55

Aşağıdaki Çizgi Roman seslendirmesi hangi Çizgi Roman serisine ait bilen var mı?

[/font][/size]

xmenac

Diğer başlıkta konusu geçtiğinde yazmamışım, buradan yazayım.

Fantastic Four vol. 1 - 588

teks55

Alıntı yapılan: xmenac - 25 Ağustos, 2020, 20:57:47
Diğer başlıkta konusu geçtiğinde yazmamışım, buradan yazayım.

Fantastic Four vol. 1 - 588

Çok teşekkürler.

teks55

Alıntı yapılan: ibrahim2580 - 05 Ağustos, 2020, 19:50:56
Peki şuan Marvel Comics'de Peter Parker tam olarak kaç yaşında, bilen var mı? Şuan en son yayınlanan Spiderman serisi Amazing Spider-Man Vol 5 #45 (2020)... Bu seri hala devam ediyor.

Biraz araştırdım.

Örümcek Adam, şuan (2020'de) 29-31 yaşları arasındaymış.
Fakat Marvel Editorial, Spiderman'i 30'lu yaşlara getirmek istemiyor.Karakterin sürekli genç kalmasını istiyorlar.

Bu yüzden Spiderman'in şuanki yazarı Spencer, karakterin 25-26 yaşlarında olduğunu söyledi.Amazing serisinin sürekli devam etmesi için karakterin sürekli genç kalmasını sağlamaya çalışıyorlar.Bu yüzden böyle bir politika izliyorlar.(Amazing serisi şuan Vol 5'den devam ediyor)

bayram1944

Örümcek Adam, Süperman ve batman' ın Türkiye'deki baskı adedini Bilen varsa, lütfen bilgilendirebilir mi ?

teks55

Amazing Spider-Man'in  850.sayısı yayınlandı. Çizer ve Kapak tasarımcısı Ryan Ottley ayrılmadan önce son kez kapağı çizip ekipten ayrıldığını doğruladı.

850.sayıya özel Varyant Kapaklar:

hanac