Creepy ve Eerie Muhabbeti

Başlatan V, 20 Ocak, 2011, 20:33:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 15 Temmuz, 2011, 00:26:18
Creepy'nin harika baskı kalitesiyle gönlümüzü tekrardan kazanan Lal Kitap,söz verdiği

gibi Creep'den 3 ay sonra Eerie'nin 1. cildini çıkarttı.37,5Tl. etiket

fiyatlı kitap için "Yok mu indirim yapacak satıcı dostlarımız!" diyoruz... :)

dostum ben daha once fıyatları acıklamıstım.
CREEP de EERİE de  bende hala 25 tl .

DAMPYR

CREEPY'NİN 2.sayısını alan var mı ?

hanac

Alıntı yapılan: JAVA 30.000 - 28 Ekim, 2011, 18:21:09
CREEPY'NİN 2.sayısını alan var mı ?

Ben henüz alamadım ama belki yarın alırım.  :)

aaciltan

Creepy 2'yi geçen hafta sevgili İlyas'dan aldım arkadaşım. Ama henüz okumaya kıyamadım. Kitaplığımda duruyor... Ve.... çok güzel gözüküyor...

hanac

Eerie'nin ABD yayıncısı Dark Horse, 10. sayıyı çıkardı.

alpi

eerie 2. cilt idefix ön satışta...

Louis Gara

aldım hemen, şahane ama keşke chemise yapsalardı hardcover ı orijinalindeki gibi  :-\

You've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 09 Aralık, 2011, 10:50:05
Eerie'nin ABD yayıncısı Dark Horse, 10. sayıyı çıkardı.

hanaç Eerie eski yayın değilmiydi?Amerikada eski sayılar yenidenmi yayınlanıyor?

hanac

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 19 Ocak, 2012, 19:45:30
hanaç Eerie eski yayın değilmiydi ? Amerikada eski sayılar yeniden mi yayınlanıyor ?

Eski sayılar yayınlanıyor.

Bizde de devam ederse aynı sayılar çıkacak.

omega red

creepy ve eerie Türkiye'de yayımlanan en kaliteli edisyona sahip yayınlar olduğunu düşünüyorum. nostaljik ve eski çizgiromanların nasıl sunulup yayımlanması gerektiğine çok güzel bir örnek.
umarım devamı gelir. bu konuda bir bilgisi olan var mı?

tommikser

Sanırım artık yayınlanmayacak.Aradım konuştum.Dedikleri satışlar istedikleri gibi gitmemiş bir süreliğine beklemeye almışlar.Sanırım bekleme Karaoğlan'da da sürüyor.Siz anlayın artık. :D

omega red

Alıntı yapılan: gunessemerci - 08 Mayıs, 2012, 10:20:09
Sanırım artık yayınlanmayacak.Aradım konuştum.Dedikleri satışlar istedikleri gibi gitmemiş bir süreliğine beklemeye almışlar.Sanırım bekleme Karaoğlan'da da sürüyor.Siz anlayın artık. :D

türk okuyucusu saman kağıda kovboy okumaktan vazgeçemiyor sanırım:)

aa

Üzüldüm. Gerçekten muhteşem kalitede baskılardı. LAL e teşekkürler. Umarım devamı gelir.
Esse Gesse Hayranı...

kandorlu

İki dergininde çıkan sayılarını aldım ve okudum  creepy üçün yayını geçikince içime bir kuşku düşmüştü zaten umarım yayınları devam eder.

Benim bu yayınlarda en çok hoşuma giden kısımlar mektup köşeleri oldu o dönemde bu çizgi romanları alan insanların yorumlarını okumak gerçekten başka bir keyif. 

labirent

Ben devam etmelerini isteyenlerdenim. Kağıt kalitesi ve fiyatı biraz düşürülerek satışı arttırılabilir. Sınırlı baskı da olabilir örneğin 500 adet, sırf biz meraklıları için.